Всi новини, сторінка 13

05 07

Третього липня покровчани зібралися у фан-зоні центрального парку, аби підтримати нашу команду. Ідея спільного перегляду матчу, до якого було прикуто погляди усього світу, належала молодіжній раді міста за  підтримки міського голови Олександра Шаповала.


05 07

Минулої суботи там знову було гаряче від спортивних розваг. Десятки дітей різного віку взяли участь в активностях, організованих відділом молоді та спорту міськвиконкому та проведеними на волонтерських засадах вчителями фізкультури Сергієм Бруском та Ольгою Коровіною.


01 07

Команда Будинку творчості достойно представила Дніпропетровщину, зайнявши найвищу сходинку п’єдесталу переможців.


29 06

Цьогорічні святкові заходи проходили під гаслом активного дозвілля та здорового способу життя. І хоч негода внесла свої корективи, проте не завадила гарному настрою. Частина запланованого, все ж таки, відбулася, що стало справжньою подією і для учасників, і для організаторів - відділу молоді та спорту виконкому.


25 06

На минулих вихідних у Покрові пройшов фінал турніру ветеранів із шахів на кубок міського голови. Змагання організовані громадською організацією “Шахи для життя” спільно з відділом молоді та спорту міськвиконкому. За титули найсильніших змагалося чимало досвідчених шахістів, адже цей вид спорту у Покрові досить популярний.


25 06

Святкові заходи до 25-ї річниці Дня Конституції України та Дня


23 06

Кожна робота Нікіти Тітова вражає глибоким сенсом, влучно та лаконічно візуалізує те, що відбувається у суспільстві. Його мистецький відгук на українські реалії покровчани тепер можуть побачити не лише в соціальних мережах, а як експозицію. Також дізнатися більше про відомого українського digital-художника естонського походження, чиї гостросоціальні плакати викликають справжній мистецький ажіотаж.


23 06

Минулі святкові вихідні пройшли у Покрові весело та спортивно. Серед різноманітних активностей запам'яталися містянам фізкультурно-оздоровчі заходи в рамках соціального проекту “Активні парки - локації здорової України”.


17 06

Срібні медалі чемпіонату області з футболу та призові місця відкритої першості м. Запоріжжя з карате — такими є останні здобутки вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи ім. Дані Дідика.


09 06

Початок літа вихованці та тренери спортивних осередків міста зустріли як і годиться чемпіонам – з медалями. Покровчани здобули перемоги на престижних змаганнях.