Всi новини

27 03

Вкотре звертаємося до Вас проявляти громадянську свідомість. Від вашої відповідальності залежить епідситуація в місті — спокій та здоров'я покровчан. Необхідно! Повідомляти про приїзд до міста одразу по прибуттю за тел.:0566743404- цілодобово. Виконувати карантинні вимоги, самоізолюватись на 14 днів.

20 10

Пленарне засідання чергової сесії відбудеться 28 жовтня 2021 року о 13.00 годині у сесійній залі виконавчого комітету Покровської міської ради


13 10

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 65-ї річниці нашого рідного міста Покров! Це не просто дата – це черговий важливий рубіж у історії міста, з яким переплетені долі покровчан.  Бо Покров – то минуле, сьогодення і майбутнє кожної родини,  з ним пов’язане все саме найдорожче.


13 10

Щиро вітаю Вас із Днем захисника України та Днем українського козацтва, які ми відзначаємо у світле свято Покрови Пресвятої Богородиці! Ці дати поєднали невмирущі християнські та славетні героїчні традиції українського народу, ставши символом нерозривного зв'язку усіх поколінь тих, хто обороняв та сьогодні відстоює нашу рідну землю.


13 10

14 жовтня Покров святкує 65 - річчя від дня свого офіційного заснування, увійшов у вік життєвого досвіду, перетнувши лише початок історичного шляху. Покров у цьому сенсі унікальне місто, бо за офіційною датою заснування стоїть понад сторічне підгрунтя минулого. Яким він є сьогодні, яким прагнемо бачити його вже завтра. Про досягнення, плани й задуми розмова з міським головою Олександром Шаповалом.


13 10

Видання розповідає про визначних людей, які зробили вагомий внесок у розбудову Покрова. Створення книги ініційоване міським головою Олександром Шаповалом, як прояв великої поваги та пошани.


12 10

Відповідно до зазначеного розпорядження виконком відбудеться 26 жовтня 2021 року о 14:00 в залі засідань (ІІІ-й поверх) виконавчого комітету Покровської міської ради за адресою: вул. Центральна, 48


07 10

7 жовтня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Покровської міської ради, де розглянули питання соціального спрямування, економіки.


07 10

5 жовтня відбулося засідання міської комісії з питань використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.


06 10

Сесія відбудеться 28 жовтня 2021 року у сесійній залі Покровської міської ради