Всi новини

29 08

Сьогодні згідно з указом Президента, наша країна віддає шану героям, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність держави.

08 11

Прийміть щирі вітання зі святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва! Вам випала почесна місія - дарувати людям радість від спілкування з прекрасним та бути оберегом духовних скарбів нашого народу. Сьогодні українська культура є одним з вирішальних чинників зміцнення державності та об’єднання суспільства навколо спільних цінностей.


08 11
8 листопада 2019 р. 1015 Місцева влада

Відбувся штаб

Сьогодні міський голова Олександр Шаповал провів чергове засідання оперативного штабу за участі керівників комунальних підприємств та бюджетних організацій. Доповіді керівників свідчили про стабільну роботу усіх систем життєдіяльності міста. Підприємства й установи працювали у штатному режимі.


04 11

Сьогодні відбувся черговий прийом міського голови. З особистими питаннями до Олександра Шаповала зверталися як покровчани, так і мешканці Шолохівського старостинського округу.


02 11

Щиро вітаю Вас із професійним святом, яке ми традиційно відзначаємо у першу неділю листопада. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи соціальні гарантії і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите велику справу і вагомий внесок у забезпеченні реалізації державної соціальної політики.


01 11
1 листопада 2019 р. 763 Місцева влада

Відбувся штаб

Сьогодні міський голова Олександр Шаповал провів засідання оперативного штабу за участі керівників комунальних підприємств та бюджетних організацій.


28 10

25 жовтня відбулося чергове засідання 50 сесії Покровської міської ради. Ювілейна сесія пройшла за участі народного депутата Дениса Германа. Перш ніж перейти до розгляду питань, міський голова Олександр Шаповал вручив почесні грамоти голови обласної ради батькам-вихователям будинку сімейного типу Маркових, майстру дільниці зеленого господарству Марині Суружиу та начальнику відділу культури Тетяні Сударєвій.


25 10

Сьогодні міський голова Олександр Шаповал провів чергове засідання оперативного штабу за участі керівників підприємств та організацій, старости Старостинського округу, голів квартальних комітетів.


23 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Покровської міської ради. Першим основним розглянули питання про стан виконання Комплексної програми соціального захисту населення територіальної громади м.Покров на 2019-2021 роки.


17 10

Відповідно до розпорядження міського голови від 18.09.2019  № 261-р  свою  роботу розпочинають профільні депутатські  комісії Покровської міської ради.