Всi новини

23 05

22 травня пройшло чергове засідання виконкому Покровської міської ради. Як основний, розглядався проект рішення про реалізацію державної політики з питань адресного призначення субсидій та пільг у м. Покров за підсумками опалювального періоду 2018 — 2019 років.


16 05

Для українців це не просто вбрання – це оберіг на щастя і безхмарну долю. Вишитими сорочечками вітали сьогодні новонароджених покровчан, які з’явилися на світ у переддень Дня вишиванки.


15 05

Сьогодні до Олександра Шаповала зі своїми проблемними питаннями звернулося близько десяти містян. Людей хвилювала можливість отримання державних пільг та допомог, переважна більшість запитів мала соціальний характер. Усі без винятку питання були розглянуті під час прийому, за всіма визначено терміни виконання. Прес-служба міського


14 05

Покровчан запрошують на загальноміське свято «Вишиванкове розмаїття».


10 05

74 роки тому завершилася найстрашніша війна, що назавжди залишилася для кожної української сім’ї гірким спомином. Друга світова проросла спогадами і пам’яттю, яку оберігає священна дата. Цьогорічне свято було омите травневим дощем, мов символом радості й скорботи. Покровчани зустрічали його біля обелісків, віддаючи шану визволителям і сотням загиблих земляків.


08 05

Сьогодні Покров спільно з усією європейською спільнотою відзначив День пам'яті та примирення.


08 05

Міський голова привітав ветеранів зі святом Перемоги.


08 05

Сьогодні ми відзначаємо День пам’яті та примирення, 74 річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ці дві дати – то одвічна пам'ять і скорбота за тими, кого забрала війна.


07 05

8 травня 2019р. Меморіальний комплекс «Алея Слави» 21:00 - Урочистий мітинг з нагоди Дня пам’яті та примирення 9 травня 2019 р.


06 05

Сьогодні Олександр Шаповал провів черговий прийом громадян. Зі своїми особистими питаннями до голови звернулося понад 20 містян, серед яких покровчани, що скористалися можливістю електронної реєстрації. Обговорювалися проблеми отримання державних пільг та допомог, впорядкування та благоустрою прибудинкових територій, ремонту відмосток будинків.