Всi новини

20 07

Він був Легендою і назавжди залишиться Постаттю в історії міста, для покровчан – як вчитель, наставник, людина великого небайдужого серця, відданого своїм землякам - своїй землі.


19 07

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості!


19 07

Відповідно до розпорядження міського голови від 18.06.2019  № 172-р  свою  роботу розпочинають профільні депутатські  комісії


16 07

Освіта В освітян гаряча пора. Заклади готуються до прийому дітей. Головне питання – підготовка до осінньо-зимового періоду, тривають профілактичні та ремонтні роботи.


12 07

Сьогодні у міськвиконкомі відбулося чергове засідання оперативного штабу за участі керівник підприємств, організацій, структурних підрозділів виконкому.


10 07

Освіта Заклади освіти готуються не лише до нового навчального року, а й до опалювального сезону, ідуть ремонтні та профілактичні роботи. Для першокласників надійшли дидактичні матеріали для НУШ. Тривають закупівлі шкільної та спортивної форми для дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування.


08 07

Центр надання адміністративних послуг продовжує вдосконалювати свою роботу щодо підвищення ефективності діяльності.


03 07

Освіта В освітян продовжується оздоровча кампанія. У розпалі підготовка до нового навчального року. Управління узагальнює інформацію щодо комплектації перших та десятих класів, банк даних дітей. Координує  дистанційне  навчання  педагогів  міста  на  курсах на  базі  КЗВО «ДАНО».


03 07

  Згідно  пункту 4 статті 42 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні»


01 07

Сьогодні у міськвиконкомі Олександр Шаповал провів черговий прийом громадян. З особистими питаннями переважно соціального та комунального спрямування до міського голови звернулося близько 10 містян. Усі звернення були розглянуті, більшість позитивно вирішено вже під час прийому, за рештою визначено терміни виконання. Прес-служба міського