Всi новини

22 03

Мешканці громади та внутрішньо переміщені особи можуть скористатися “ПУНКТАМИ НЕЗЛАМНОСТІ” за наступними адресами:

22 03

У зв’язку з наймасштабнішою ракетною атакою російської федерації за останній час на українську енергетику, є влучання та пошкодження об’єктів генерації системи переподачі та розподілу електроенергії, у зв’язку з чим на території Покровської міської територіальної громади застосовуються стабілізаційні екстерні відключення електроенергії.

05 07

У разі  надзвичайної  ситуації на  Запорізькій  АЕС, у Покрові діятимуть 12 пунктів евакуації населення. Звертаємо увагу: евакуація населення не оголошена. Проте місто готове до будь-якого  розвитку подій на Запорізькій  АЕС, затверджено план евакуації, який у тому числі визначає місця розташування збірних евакуаційних пунктів.

02 06

Перелік захисних споруд цивільного захисту (оновлений) розташованих в межах Покровської міської територіальної громади

24 07

На цьому у своєму зверненні наголосив Президент України Володимир Зеленський. - Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!


24 07

Про це зранку повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. Ввечері агресор поцілив десятком артснарядів по Марганецькій громаді, що на Нікопольщині.


Відповідно до розпорядження міського голови щодо скликання чергової 56 сесії Покровської міської ради 8 скликання свою роботу розпочинають профільні постійні комісії Покровської міської ради, на засіданнях яких будуть розглянуті проєкти рішень з різних напрямків діяльності: - комісія з питань соціального захисту населення та молодіжної політики, освіти та охорони здоров'я, культури та спорту (голова комісії Тетяна Сударєва); - комісія з питань безпеки і оборони, депутатської діяльності ті


23 07

На цьому у своєму зверненні наголосив Президент України Володимир Зеленський. Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Короткі підсумки цього дня.


23 07

Про це зранку повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. - Випустив зо два десятки снарядів. Під ударом – Марганецька та Покровська громади.