Всi новини

02 04

Освітня мережа міста нараховує 14 закладів дошкільної та загальної середньої освіти. Минулого року приєдналися Шолохівська загальноосвітня школа та дитячий садок. До закладів позашкільної освіти належать Дитячо-юнацька спортивна школа ім. Дані Дідіка та Будинок творчості дітей та юнацтва, до структури якого входить Школа робототехніки. - Освітня галузь рухається вперед, впроваджуючи нові стандарти освіти. В цьому наше головне завдання, - зазначив міський голова Олександр Шаповал. У поточному


02 04

У наш віртуально-мультимедійний час дітей дедалі важче зацікавити читанням, хоча  роль книжки у становленні підростаючої особистості залишається незмінною. І тут без сучасних технік промоцій не обійтися. Нестандартно використати час карантину для популяризації читання взялися у навчально-виховному комплексі.


26 03

На всесвітню мережу інтернет карантин не розповсюджується, тож нині освітні заклади максимально використовують онлайн-ресурс. Аби розважити не лише своїх вихованців, а й усіх мешканців міста, Будинок творчості дітей та юнацтва на своїй сторінці організував віртуальну виставку домашніх улюбленців, головним меседжем якої було «Залишайтеся ВДОМА разом з нами!»


17 03

Минулого тижня філіал Дівчата STEM, що діє на базі НВО, долучився до першого в межах проекту Всеукраїнського челленджа. Дівчата працювали над створенням карти бажань свого філіалу. Описали своє бачення розвитку мережі дівчат та заходи, які планують проводити, аби зацікавити учениць до STEM.


16 03

Впродовж місяця вихованці Школи робототехніки, що з 2018 року діє при міському Будинку творчості дітей та юнацтва, брали участь в обласній учнівській олімпіаді з офісного програмування. Олімпіадні завдання виконували у два етапи. Під час першого, який складався з трьох турів, вони отримували завдання та відправляли розв'язки електронною поштою. Хто успішно подолав перший етап отримали запрошення до другого, який проходив заочно в режимі реального часу.


06 03

Кагорту міських призерів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2019- 2020 навчального року замкнула Владислава Гащиц. Учениця 11 класу СЗШ №6 минулої суботи взяла участь у ІІ турі обласної олімпіади з екології. Добре справившись з олімпіадними завданнями, Владислава здобула ІІІ місце.


04 03

Лідерські позиції в автомодельному спорті наші спортсмени підтвердили на обласному етапі Всеукраїнських змагань учнівської молоді з автомодельного спорту (кордові моделі у приміщенні). Турнір, організаторами якого виступили Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді спільно з міським БДТЮ, пройшов у Покрові наприкінці минулого тижня.


02 03

Вихованці Будинку творчості, Почесного громадянина Миколи Голуба, підвищують спортивну кваліфікацію. Вже у 2020-му спортсмени вирішили позмагатися з досвідченими зв'язківцями і отримали перемоги. Покровчани знову довели, що немає нічого неможливого, коли є бажання вдосконалюватися та йти до мети. Мета наших спортсменів — лідерство у радіоефірі та нові знання, що допомагають відкривати радіосвіти. Стипендіати міського голови, наші зв'язківці, доводять це на практиці.


28 02

Четвертий рік як НВК №1 є учасником дослідницько-експериментального проекту за темою “Науково-методичні засади створення інноваційної моделі STEM – освіти в навчальних закладах Дніпропетровщини”, який запровадив обласний інститут післядипломної освіти. Вчителями початкових класів Іриною Устименко, Тетяною Швець та Іриною Венцель створено авторські програми до спецкурсу “Введення в науку” для учнів 2,3,4 класів.


27 02

Це підтвердило журі сьомого відкритого літературно-художнього конкурсу «Край п’яти січей», де вихованці Будинку творчості перемогли у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво». Не перший рік юні майстрині БТДЮ дивують фахове журі своїм вмінням. Цього разу учениці Єлизавети Ключнікової приголомшили віртуозним володінням унікальних технік – кинусайг та гільоширування.