Стартував головний етап вступної кампанії-2024, коли абітурієнти подають заяви на навчання для здобуття ступеня бакалавра.
Стартував головний етап вступної кампанії-2024, коли абітурієнти подають заяви на навчання для здобуття ступеня бакалавра.
“Покращення доступу до послуг дошкільної освіти в умовах надзвичайних ситуацій та раннього відновлення в Україні” - так називається проєкт, до якого долучилася частина закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів ліцеїв нашої громади. Він стартував на початку липня і покликаний сприяти соціалізації дітей та формувати у здобувачів дошкільної освіти компетентності, передбачені державним стандартом дошкільної освіти.
Літо для вихованців Будинку творчості дітей та юнацтва — додаткова можливість продемонструвати свої здібності й таланти. Такою нагодою стала участь дітей у V Всеукраїнському вокальному конкурсі народної творчості “Співоча птаха”.
Всеукраїнський челендж до Всесвітнього дня бадмінтону «Я люблю бадмінтон» згуртував школярів, любителів активного дозвілля, всієї країни. Він тривав декілька місяців та складався з трьох етапів. Юні покровчани стали учасниками челенджу. Учні ліцею №9 долучились до участі на всіх етапах та стали переможцями!
Діти з шаною ставляться до подвигу воїнів, які живим щитом стали на захист України. Немає ціни мужності та героїзму. Аби підтримати та вшанувати подвиг наших янголів-охоронців: воїнів, медиків, волонтерів, ветеранів ЗСУ протягом трьох місяців тривав обласний образотворчий конкурс-портрет “Титани мужні рідної землі”.
Друге командне місце та десять медалей привезли з міста Стрій покровчани, вихованці Будинку творчості, тренера Володимира Томілова.
Вихованці БТДЮ навіть у період відпочинку радують своїми досягненнями у творчості. Виставка-конкурс мистецтв "Сім'я -Любов" згуртувала дітей різних вікових категорій у творчих онлайн-перегонах.
Випускниця здобула найвищий бал при складанні національного мультипредметного тесту з біології. Такі високі результати головного шкільного екзамену є підтвердженням успішного навчання, адже Анастасія нагороджена золотою медаллю за особливі досягнення, численними похвальними грамотами.
28 червня - 28 - річниця з Дня ухвалення Конституції України. З нагоди знакової дати покровчани, представники влади міста поклали квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку. У закладах освіти та культури пройшли тематичні онлайн-заходи.
Педагоги з усієї Дніпропетровщини взяли участь у масштабному форумі, презентуючи досвід роботи – освітянські новації. «EDU_FEST Dnipro – 2024» є потужним стимулом до пошуку й реалізації власних методик. Це обмін ефективним педагогічним досвідом та створення умов для співпраці наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників, які розробляють та запроваджують педагогічні інновації.