Всi новини

18 10

Спортсмени Будинку творчості дітей та юнацтва взяли участь у Всеукраїнських відкритих змаганнях з автомодельного спорту серед учнівської молоді ((юніори) кордові моделі (ІV ранг)), що відбулись 7-10 жовтня у Миколаєві. З-поміж юних учасників із різних куточків України покровчани стали найкращими і вибороли перше командне місце! Вихованці тренера Володимира Томілова також отримали високі результати в особистих заліках. Анна Булка посіла І місце в класі Е1К та І місце в класі Е2К. Денис Прус - І


08 10

Сприймати благодійність як норму життя дітей учать змалку. Школярі Покрова долучилися до Всеукраїнської благодійної акції “Монетки дітям”, яку проводили “Ощадбанк” спільно з управлінням освіти. Впродовж вересня діти збирали 25-копійчані монети, які вийшли з обігу. Приносили їх до навчальних закладів, а потім централізовано - до банку, який переказував їх на рахунок благодійного фонду “Таблеточка”, що опікується онкохворими дітьми.


05 10

Авіамоделювання - один із найцікавіших видів дитячої технічної творчості, яке вже багато років вивчає підростаюче покоління Покрова. Допитливі вихованці викладача Олександра Коротаєва, знайомляться зі світом авіації, проектують, виготовляють і пілотують дистанційно керовані літальні апарати, а також створюють масштабні копії справжніх літаків. Команда авіамоделістів Покрова багато років поспіль лідирує у Всеукраїнських змаганнях з авіамодельного спорту і цей рік не став винятком! Вихованці Олексій


24 09

Коли хороша новина приходить не одна — це вдвічі приємно. Так днями сталося в НВО. Спочатку дізналися про перемогу в обласному медіафестивалі, а потім, що їхню команду відібрали до участі в онлайн-таборі «Girls STEM Camp».


23 09

22 вересня делегація школярів старших класів загальноосвітніх закладів міста разом з педагогами відвідали перший в Україні Музей АТО , який декілька років тому відкрили у Дніпрі в екскурсійній експозиції відділу Дніпропетровського національного історичного музею імені Д.І. Яворницького. Такі поїздки є традиційними, вони відбуваються в рамках міської цільової Програми національно-патріотичного виховання.


23 09

21 вересня Покров зустрічав команди учасників ІІІ етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт». На стадіоні «Авангард» цього дня панувало справжнє свято спорту! Спортивна подія зібрала 11 команд з усієї Дніпропетровщини. Наше місто представляли  учні СЗШ№6.


20 09

Розпочався новий навчальний рік й у вихованців Школи робототехніки, що діє при Будинку творчості дітей та юнацтва. Юні покровчани вже декілька років поспіль мають змогу безкоштовно оволодівати актуальними знаннями. Учні вактивно занурилися у науково-творчий процес, де розвивають свої здібності, і, можливо, роблять перші кроки до майбутніх професій.


16 09

Володимир Томілов, керівник автомодельного гуртка, у складі національної збірної взяв участь у Чемпіонаті та Кубку Європи, де Команда України посіла переможні другі місця.


14 09

Учні колективної радіостанції Будинку творчості продовжують завойовувати радіоефір країни та світу. Радіоспорт став улюбленим для багатьох юних покровчан. І навіть після закінчення школи вони активно продовжують займатися справою до душі та беруть участь у змаганнях.


10 09

Стартував новий навчальний рік. Це значить, що навчання розпочалися не лише у школах, а й у творчих осередках Покрова. У кожній дитині є надзвичайний талант, і завдання дорослих – створити світ, який дасть змогу його розкрити! Цим і займаються позашкільні освітні заклади міста.