Всi новини

17 07

Першого липня офіційно стартувала вступна кампанія, розпочалася реєстрація електронних кабінетів вступників. З 10 липня абітурієнти направляють документи до вищих навчальних закладів. Рівно тиждень триває найвідповідальніший період, як повідомляє департамент освіти й науки ДніпроОДА, абітурієнти Дніпропетровщини подали вже майже 40,5 тисяч електронних заяв. Серед них і покровчани.


10 07

Як повідомляють у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, з 10-го липня абітурієнти можуть подавати свої заяви на вступ до вишів в електронній формі.


10 07

У 1997-му році було започатковано обласну стипендію Дніпропетровської ОДА.  Таким грошовим заохоченням за успіхи у навчанні винагороджують сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Ці школярі власним прикладом доводять, що попри складні життєві обставини можна досягати успіху. З 1997-го року обласну стипендію вже отримали понад 4 тисячі школярів Дніпропетровщини.


04 07

Черговий “врожай” нагород здобули вихованці автомодельного гуртка Будинку творчості дітей та юнацтва. Нещодавно вони взяли участь у Чемпіонаті України серед юніорів, який проходив у місті Стрий. Поїздка на ці престижні змагання стала можливою завдяки підтримці міського голови Олександра Шаповала.


27 06

26 червня відбулися відкриті збори трудового колективу Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, де директор навчального закладу звітувала про його діяльність за 2018-2019 навчальний рік.


26 06

В Покрові велика увага приділяється розвитку високотехнічних видів спорту, які стимулюють дітей займатися технікою і цікавитися наукою. Це дозволяє нашим спортсменам брати участь у змаганнях високого рівня. Причому, дуже успішно.


19 06

Перший рік навчання за новим Державним стандартом початкової освіти у Покрові успішно добіг кінця. До другого класу Нової української школи перейшло 399 учнів. Нині формуються класи майбутніх першокласників, які з 1 вересня розпочнуть мандрівку в країну знань теж по-новому.


14 06

Учора завершилася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Випускники загальноосвітніх навчальних закладів Покрова складали хімію — останній з одинадцяти предметів, винесених на тестування.


13 06

Акторська, вокальна, хореографічна майстерність, дизайнерські знахідки, образотворче, декоративно-прикладне мистецтво - далеко не повний перелік яскравих здобутків.


12 06

Найсміливіші ідеї, які нещодавно здавалися науковою фантастикою, зовсім скоро можуть стати реальністю. Із відкриттям у місті Школи робототехніки "Start Junior", у юних покровчан значно зросли шанси стати причетним до наукового прогресу. Результати першого навчального року вже показали, що школа, відкрита як відділення БТДЮ, здатна не лише якісно адаптувати дітей до сучасних інформаційних технологій, а й дати старт у престижну та затребувану професію.