Всi новини

11 07

Друге командне місце та десять медалей привезли з міста Стрій покровчани, вихованці Будинку творчості, тренера Володимира Томілова.


02 07
2 липня 2024 р. 144 Освіта

Творче літо

Вихованці БТДЮ навіть у період відпочинку радують своїми досягненнями у творчості. Виставка-конкурс мистецтв "Сім'я -Любов" згуртувала дітей різних вікових категорій у творчих онлайн-перегонах.


01 07

Випускниця здобула найвищий бал при складанні національного мультипредметного тесту з біології. Такі високі результати головного шкільного екзамену є підтвердженням успішного навчання, адже  Анастасія нагороджена золотою медаллю за особливі досягнення, численними похвальними грамотами.


28 06

28 червня - 28 - річниця з Дня ухвалення Конституції України. З нагоди знакової дати покровчани, представники влади міста поклали квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку. У закладах освіти та культури пройшли тематичні онлайн-заходи.


27 06

Педагоги з усієї Дніпропетровщини взяли участь у масштабному форумі, презентуючи досвід роботи – освітянські новації. «EDU_FEST Dnipro – 2024» є потужним стимулом до пошуку й реалізації власних методик. Це обмін ефективним педагогічним досвідом та створення умов для співпраці наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників, які розробляють та запроваджують педагогічні інновації.


17 06

Вчора в Україні відзначили День батька. Маленькі та дорослі діти вітали своїх татусів з цим затишним святом. Дарували щирі вітання, теплі обійми чи згадували зі щемом у серці татусів, які вже не поряд.


14 06

Добіг кінця ще один навчальний рік, якому війна кинула виклик. Для дев'ятикласників громади він завершується знаковою подією - врученням свідоцтв про базову середню освіту. Це перший документ про освіту, який дає право робити усвідомлений вибір щодо подальшого навчання.


12 06

Вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва на творчих канікулах, проте результати їх старань протягом навчального року нагадують про себе. Талановиті вихованці продовжують отримувати позитивні новини з конкурсних перегонів.


07 06

Команда автомоделістів Будинку творчості дітей та юнацтва успішно взяла участь в обласному етапі Всеукраїнських відкритих змаганнях з радіокерованих автомоделей шосейних перегонів серед учнівської молоді.


05 06

Вшанування мужності Героїв, виборювачів незалежності рідної землі, знання історії України, повага до українських військових традицій – таким є головна мета конкурсу, який збирає широке коло учасників. Покровчани є незмінними учасниками та переможцями літературного конкурсу, не став винятком і 2024-й. На розгляд журі надійшло понад 400 робіт, 22 юні покровчани стали призерами, 6 - лауреатами.