Всi новини

21 10

Незважаючи на карантин,  творче життя вирує. Юні покровчани  продовжують  множити свої досягнення, а педагоги -  розкривати потенціал  вихованців.


20 10

Стартує Всеукраїнський конкурс для вчителів по створенню інтерактивних уроків.


19 10

У співпраці з НЕФКО Покров продовжує впроваджувати енергоефективні проекти. Одночасно з капітальним ремонтом мереж вуличного освітлення, нині триває термомодернізація дитячого садочку №11 «Сонечко», що по вулиці Курчатова ( за «Марсом»). Вже маємо успішний досвід співпраці з НЕФКО у такій складній та актуальній справі як енергозбереження. Впевнений, що і наступні проекти будуть тому підтвердженням, - зазначає міський голова Олександр Шаповал. Одинадцятий садок


16 10

У рамках Програми Президента “Велике будівництво” в нашому місті продовжується створення малого групового дитячого будинку. Такі осередки  мають стати місцем, де діти зможуть жити у комфортних умовах під опікою вихователів.


08 10

Колективна радіостанція Будинку творчості дітей та юнацтва є гордістю Покрова. Цей осередок технічної творчості приваблює до себе дітей, які прагнуть отримати унікальні знання та навички у такому технічно-складному виді як радіоспорт. Заняття тут стимулюють у дітей бажання розвиватися, шукати рішення найскладніших питань, підвищують їх загальний інтелектуальний рівень.


05 10

Ще недавно інклюзивне навчання у Покрові було педагогічною новацією, а нині займає важливе місце у системі освіти міста. За останні п'ять років місто зробило вагомий крок у напрямку соціалізації дітей з особливими потребами, забезпечення рівного доступу до здобуття освіти, створення необхідних умов для їхнього розвитку, навчання, спілкування з однолітками.


02 10

Напередодні професійного свята за сумлінну та віддану працю відзначили двадцять педагогів  із різних навчальних закладів області, у тому числі і з Покрова. Щорічну  обласну педагогічну премію  отримала методист дитячого садка №21 Ірина Романець. Відзнаку кращим фахівцям дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти вручав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко,  засвідчуючи повагу та пошану до почесної та  відповідальної місії педагогів.


02 10

Уже традиційно в першу неділю жовтня ми  відзначаємо свято тих, хто обрав  свою професію серцем і  залишається  вірним їй на все  життя -  День учителя. Якою б мовою не звучало слово “учитель”,  скрізь  воно вимовляється  з великою пошаною і повагою. У серці кожного з нас учитель залишається тою людиною,  яка відкрила сторінку у  світ пізнання, кому ми зобов'язані  своїми життєвими   та професійними  перемогами.


30 09

Сьогодні дитячий садочок №21 приймав вітання з ювілеєм. Щирі слова подяки за безцінну та благородну працю, побажання міцного здоров'я, натхнення та подарунки від міського голови Олександра Шаповала колективу ”Казки” передала заступник міського голови Наталія Бондаренко.


29 09

24 вересня заступник міського голови Наталія Бондаренко провела засідання координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу. Питання винесені на розгляд ради, підсумовували проведену роботу у напрямку протидії розповсюдження суспільно небезпечних захворювань.