Всi новини

«Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони


16 05

Учора у Центрі первинної медико-санітарної допомоги відбувся виїзний консультативний прийом фахівців Дніпропетровського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства.


08 05

Щороку у травні відбувається процес перепризначення житлових субсидій на наступний період. У цьому році автоматичне призначення субсидій буде стосуватися переважної більшості домогосподарств, іншим потрібно буде оновити заяву та декларацію про доходи. Відповіді на актуальні питання оформлення житлових субсидій, які найбільше цікавлять городян, надає міське управліня праці та соціального захисту населення.


06 05

В Дніпропетровській області стартував проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН


03 05

Мешканці віддалених районів, люди похилого віку, особи з інвалідністю та ті, хто знаходиться на стаціонарному лікуванні все частіше звертаються до спеціалістів центру надання адміністративних послуг, аби отримати необхідну допомогу вдома.


26 04

Учора в управлінні праці та соціального захисту населення відбувся “круглий стіл” з представниками громадських організацій міста. Зустріч стала завершальним етапом участі Покрова у Менторській програмі “Удосконалення соціальних та адміністративних послуг у Дніпропетровській області” від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ)


17 04

Виявляти повагу до старшого покоління, їх мудрості та досвіду можна по-різному. У Покрові допомагають літнім людям розкритися - зробити своє життя активним, якісним, веселим та цікавим.


Аліменти повинні стягуватись з уже виплачених боржнику сум лікарняних Страхові кошти, у тому числі допомога по тимчасовій втраті працездатності, зараховані Фондом соціального страхування України на окремий рахунок роботодавця для здійснення фінансування застрахованій особі, не можуть бути спрямовані на виплату аліментів. Водночас, з суми допомоги по тимчасовій непрацездатності, виплаченій боржнику, стягнення аліментів повинно здійснюватись. Фонд соціального страхування України здійснює надання


21 03

Учора відбувся виїзний прийом робочої групи "мобільного соціального офісу" у селищі Чортомлик. Фахівці профільних підрозділів міськвиконкому та соціальних установ міста зустрілися з мешканцями селища у місцевому клубі. Поінформували присутніх про заходи соціального захисту, які передбачаються чинним законодавством, актуальні зміни та нововведення.


13 02

Уже через кілька тижнів сім'ї, які у минулому році оформили субсидію, отримають її суму готівкою. Ці кошти призначені для оплати комунальних послуг за лютий поточного року. Відповідно отриманим у квітні грошовим переказом слід розрахуватися за березневі платіжки і т. д. Пенсіонерам кошти надійдуть разом з пенсією, решті - через Ощадбанк, куди необхідно буде звернутися з паспортом та ідентифікаційним кодом. - Це ще одна запроваджена Урядом схема монетизації субсидій - "живі" гроші для ...