Всi новини

27 03

Вкотре звертаємося до Вас проявляти громадянську свідомість. Від вашої відповідальності залежить епідситуація в місті — спокій та здоров'я покровчан. Необхідно! Повідомляти про приїзд до міста одразу по прибуттю за тел.:0566743404- цілодобово. Виконувати карантинні вимоги, самоізолюватись на 14 днів.

19 10

В умовах сьогодення нашим родинам нелегко дається можливість підтримувати належний рівень життя.


19 10

З 16 жовтня розпочинається опалювальний сезон 2021 - 2022 р. для одержувачів субсидії та пільг.


18 10

На минулому тижні під головуванням заступника міського голови Наталії Бондаренко відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. На комісію було винесено шість питань, які попередньо детально опрацювали фахівці служби у справах дітей міськвиконкому.


05 10

30 вересня заступник міського голови Наталія Бондаренко провела засідання комісії з питань планування та моніторингу соціальних послуг для сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах. У роботі комісії взяли участь керівники управлінь, структурних підрозділів виконкому, медичних установ, правоохоронних органів. За результатами засідання прийнято три рішення про надання соціальних послуг родинам, як таким, що опинилися в складних життєвих обставинах. П'ять рішень - про припинення


01 10

Осінь життя, як і осінь року, треба зустрічати  з вдячністю. Як це  навчилися робити підопічні  денного відділення міського територіального центру, де їх мотивують жити активно і щасливо, радіти, творити, вдосконалювати  та розкривати себе.


24 09

У зв'язку з відсутністю стаціонарного зв'язку в управлінні праці та соціального захисту населення запроваджено консультування за допомогою мобільного зв’язку


22 09

Уже з першого жовтня електронні лікарняні повністю замінять своїх паперових попередників. Упродовж наступних двох тижнів інформаційні системи, протоколи обміну даними і правила створення медичних висновків доопрацюють – аби врахувати помилки і нюанси, до яких виникали питання у лікарів, працівників і роботодавців під час тестового періоду. Тож у жовтні деякі норми, що діють зараз, будуть модернізовані. Наприклад, зміниться термін формування медвисновку і номер е-лікарняного.


17 09

Вчора під головуванням заступника міського голови Наталії Бондаренко відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.


16 09

Вчора у міськвиконкомі відбувся круглий стіл за участі керівників та представників структурних підрозділів виконкому, правоохоронних органів, державних установ, служб, до компетенції яких належать питання соціального спрямування. Головною темою розмови було налагодження ефективної співпраці задля забезпечення інтересів дітей, які потребують опіки та підтримки, дотримання їх прав. У ході роботи присутні розглянули ряд проблемних питань та оговорили шляхи їх вирішення. Прес-служба міського