Всi новини

27 03

Вкотре звертаємося до Вас проявляти громадянську свідомість. Від вашої відповідальності залежить епідситуація в місті — спокій та здоров'я покровчан. Необхідно! Повідомляти про приїзд до міста одразу по прибуттю за тел.:0566743404- цілодобово. Виконувати карантинні вимоги, самоізолюватись на 14 днів.

22 10

Покров системно займається питанням покращення надання медпослуг населенню, модернізації закладів. За останні роки амбулаторії Центру первинної медико-санітарної допомоги не тільки набули нового вигляду, а й розширили свої можливості. Одним з головних залишається питання доступності.


20 10

Стартує Всеукраїнський конкурс для вчителів по створенню інтерактивних уроків.


19 10

У співпраці з НЕФКО Покров продовжує впроваджувати енергоефективні проекти. Одночасно з капітальним ремонтом мереж вуличного освітлення, нині триває термомодернізація дитячого садочку №11 «Сонечко», що по вулиці Курчатова ( за «Марсом»). Вже маємо успішний досвід співпраці з НЕФКО у такій складній та актуальній справі як енергозбереження. Впевнений, що і наступні проекти будуть тому підтвердженням, - зазначає міський голова Олександр Шаповал. Одинадцятий садок


16 10

У рамках Програми Президента “Велике будівництво” в нашому місті продовжується створення малого групового дитячого будинку. Такі осередки  мають стати місцем, де діти зможуть жити у комфортних умовах під опікою вихователів.


13 10

Для багатьох покровчан заняття спортом стали кроком, який зміцнив не лише тіло, але і характер. Все це дозволило їм досягти успіху в різних сферах життя. Саме тому підтримка фізкультурно-спортивного руху є одним з пріоритетних завдань, на чому неодноразово наголошував міський голова Олександр Шаповал. Минулими вихідними у Покрові стартував новий соціальний проект “Крила надії”, який реалізовується відділом молоді та спорту міськвиконкому спільно з “Тайкан ММА. Покров” Анатолієм Авраменком.


09 10

- Нам вдалося зробити обслуговування мешканців громади у вирішенні адміністративних питань зручним і доступним, встановивши високий стандарт якості надання адміністративних послуг. В одному місці, у зручний для себе час люди можуть отримати необхідні адміністративні послуги, - зазначає міський голова Олександр Шаповал.


06 10

Масштабні роботи проходять у рамках Програми «Велике будівництво». Медзаклад Покрова увійшов до числа тих центрів, які будуть перетворені в опорні лікарні, що вимагає створення в них приймальних відділень екстреної медичної допомоги. Як зазначає міський голова Олександр Шаповал, це дозволить якісно покращити рівень медичної допомоги покровчанам.


05 10

Ще недавно інклюзивне навчання у Покрові було педагогічною новацією, а нині займає важливе місце у системі освіти міста. За останні п'ять років місто зробило вагомий крок у напрямку соціалізації дітей з особливими потребами, забезпечення рівного доступу до здобуття освіти, створення необхідних умов для їхнього розвитку, навчання, спілкування з однолітками.


01 10

Перший день жовтня у Покрові та Шолоховському старостинському окрузі був присвячений поколінню, за плечима яких мудрість, досвід та самовіддана праця. Разом зі всім світом наша громада відзначає Міжнародний День  людей похилого віку та День ветерана.