Всi новини

31 10

Учора відбулося чергове засідання міської координаційної ради з питань гендерної політики, протидії торгівлі людьми, попередження насильства у сім'ї. У роботі дорадчого органу взяли участь фахівці установ до компетенції яких належать питання порядку денного, матеріали до засідання готував Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.


31 10

З першого жовтня надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг стало можливим «живими» грошима. Принцип такий як і з монетизацією субсидій. Гроші передаютьться людям, а не підприємствам-надавачам послуг.


28 10

Для підопічних територіального центру події 75-річної давнини дуже хвилюючі та особисті. Дитячі враження воєнного та повоєнного періоду занадто пекучі, аби про них забути. Напередодні Дня визволення України літні люди зібралися в гостинній світлиці установи, аби віддати належне подвигу своїх батьків, дідів, пам'ять про яких вони свято бережуть.


22 10

 Повідомляємо, що розпочато капітальний ремонт дорожнього полотна по вул.Партизанській, від залізничного переїзду пост №3 ст.Калініна (магазин “Властелин”) до вул.Чехова. В зв'язку з цим рух транспорту буде здійснюватись в об'їзд зазначеної ділянки дороги.


10 10

З початку жовтня розпочався новий опалювальний сезон, а разом з ним і дія нового механізму фінансування житлових субсидій. При цьому, зазначають у міському управлінні праці та соціального захисту населення - порядок призначення виплат залишається майже незмінним.


03 10

Днями під головуванням заступника міського голови Наталії Бондаренко відбулося чергове засідання координаційної ради з питань сімейної та гендерної політики, попередження насильства в сім'ї, протидії торгівлі людьми.


02 10

Перший день жовтня у Покрові, у тому числі Шолохівському старостинському окрузі, був присвячений людям, для кого золота осінь це більше ніж пора року. Під патронатом міського голови Олександра Шаповала у закладах культури, освіти та соціальної сфери пройшла ціла низка святкових заходів, метою яких було максимальне охоплення усіх категорій літніх людей та ветеранів. Поважних покровчан вшановували не лише добрим словом, а й подарунками та святковими застіллями.


30 09

Тридцятого вересня Україна відзначає особливе свято — День усиновлення. Для Покрова ця дата надзвичайно важлива, адже місто віддає пріоритет саме сімейним формам виховання, роблячи все можливе, аби діти, у чиє життя прийшла біда, не залишалися наодинці, знаходили нову сім’ю.


26 09

У 2018 році до Покрова приєдналися села Шолохове, Миронівка і Ульянівка, ставши старостинським округом нашої об'єднаної територіальної громади. Інтеграція цих населених пунктів процес тривалий і непростий. Але поступово тут відбуваються позитивні зміни, у тому числі, й у сфері благоустрою.


20 09

Покров орієнтований на створення умов для виховання дітей у сім'ї та запобігання влаштуванню їх до державних інституцій. Крім прийомних родин та будинків сімейного типу, які є у місті, дієвим механізмом забезпечення права кожної дитини на проживання у родині віднедавна є патронат.