Всi новини

27 03

Вкотре звертаємося до Вас проявляти громадянську свідомість. Від вашої відповідальності залежить епідситуація в місті — спокій та здоров'я покровчан. Необхідно! Повідомляти про приїзд до міста одразу по прибуттю за тел.:0566743404- цілодобово. Виконувати карантинні вимоги, самоізолюватись на 14 днів.

06 08

Покров та його жителі завжди відкриті до чогось нового і цікавого. Нові види фізичної активності постійно пропонуються і для людей поважного віку. Так, для підопічних територіального центру соціального обслуговування населення щотижня організовують Дні здоров'я. Заняття проходять на відкритому повітрі у центральному парку ім. Бориса Мозолевського і користуються великою популярністю.


05 08

Різні види соціально-побутових послуг міського територіального центру після приєднання Шолоховського старостинського округу до Покрова стали доступними і для літніх людей Шолохового, Миронівки та Улянівки. Турботою передусім охоплені люди, яких доля наділила важким хрестом самотності та недугами. Сьогодні на обслуговуванні відділення соціальної допомоги вдома терцентру перебуває 43 тамтешні мешканці.


03 08

30 липня пройшло засідання координаційної ради з питань сімейної та гендерної політики, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми, що діє при виконкомі Покровської міської ради.


29 07

27 червня у міськвиконкомі відбулося засідання координаційної ради з питань сімейної та гендерної політики, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми. Аналізу піддавалася робота з особами, постраждалими від домашнього насильства, та сім’ях з дітьми, в яких було вчинено домашнє насильство впродовж І півріччя поточного року.


15 07

На державному рівні законодавчо змінено алгоритм розрахунку державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. За інформації міського управління праці та соціального захисту населення, з урахуванням цих змін, з першого липня управлінням проведено перерахунок призначеної державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Під новий алгоритм  розрахунку  підпало 278 малозабезпечених сімей, які обліковуються в УП та СЗН.


13 07

Освіта Триває основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. На минулому тижні випускники пройшли тестування з англійської мови та історії України. Решта школярів на літніх канікулах. В умовах адаптивного карантину працюють заклади дошкільної освіти. Медицина На лікуванні у цілодобовому стаціонарі перебувало 65 хворих, 54 пацієнти нині знаходяться у денному стаціонарі хірургічного профілю. До Центру первинної медико-санітарної допомоги звернулося 1497 осіб, 107 - отримали


10 07

Неможливо уявити сучасний світ без такої важливої служби, як екстрена медична допомога. Щодня, щогодини, щохвилини хтось набирає «103» і «швидка» стає першою, хто опиняється поруч з людиною у важку хвилину. У них мало часу на діагностику, а діяти треба швидко і максимально ефективно. «Швидку» або покидають після першого ж чергування, або залишаються на все життя. З моменту першого робочого дня Любов Михайлівни Мороз - фельдшера підстанції екстреної медичної


30 06

Освіта Розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. На минулому тижні випускники пройшли тестування з математики. У решта школярів тривають літні канікули. Працюють заклади дошкільної освіти. Медицина На лікуванні у цілодобовому стаціонарі перебувало 62 хворих, 51 пацієнт нині знаходиться у денному стаціонарі хірургічного профілю. До Центру первинної медико-санітарної допомоги звернулося 1472 осіб , 110 - отримали невідкладну допомогу в амбулаторіях.


26 06

Під таким слоганом відділ молоді та спорту виконкому запускає цикл відеосюжетів, героями яких є молодь Покрова. Таке цікаве починання стартувало у переддень Дня молоді, як наголошують фахівці відділу, вони прагнуть познайомити містян з креативними, повними енергії, цікавих думок та оптимізму представниками молодіжної спільноти.