Всi новини

27 03

Вкотре звертаємося до Вас проявляти громадянську свідомість. Від вашої відповідальності залежить епідситуація в місті — спокій та здоров'я покровчан. Необхідно! Повідомляти про приїзд до міста одразу по прибуттю за тел.:0566743404- цілодобово. Виконувати карантинні вимоги, самоізолюватись на 14 днів.

03 04

Є професії, без яких не обійтися навіть за катаклізмів. Серед таких – соціальний працівник. І в найлютішу негоду, і в час епідемії вони поспішають до немічних та одиноких. Приготувати їсти, прибрати, скупитися, поміряти тиск, здійснити гігієнічні процедури, вирішити побутові проблеми та багато іншого. Звичайно ж, живе добре слово, увага та спілкування, бо самотні слухають тишу.


03 04

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 3 квітня в Україні 942 лабораторно підтверджених випадки COVID -19, з них 23 летальних, 19 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 138 нових випадків. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: ▪ Вінницька область — 61 випадок; ▪ Волинська область — 10 випадків; ▪ Дніпропетровська область — 12 випадків; ▪ Донецька область — 8 випадків; ▪ Житомирська область — 6 випадків; ▪ Закарпатська


02 04

З початку карантину за такими правилами працюють перевізники. Кілька разів на день транспорт дезінфікують спеціальними розчинами. Ретельно протирають всі поверхні салонів. Профілактичні заходи дозволяють значно знизити ризик ймовірного розповсюдження вірусу. У період пандемії це одна з головних вимог, продиктованих заходами безпеки. Прес-служба міського


01 04

Територіальний центр в умовах карантину продовжує виконувати свої соціальні функції, підтримуючи ту категорію городян, яка цього найбільше потребує.


28 03

За даними Центру громадського здоров'я, станом на 10:00 28 березня в Україні 311 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 8 летальних, 5 пацієнтів одужало (4 дорослиї, 1 дитина). За добу було зафіксовано 93 нові випадки. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 16 випадків; Волинська область — 2 випадки; Дніпропетровська область — 7 випадків; Донецька область — 2 випадки; Житомирська область — 4 (1 летальний) випадки; Закарпатська


27 03

До участі запрошуються : - ініціативні та амбіційні молоді люди; - відкриті до нових знань та можливостей; - з активною громадською позицією; - вік від 16 до 35 років; - готові до командної розробки та реалізації проєктів; - вмотивовані брати активну участь у житті нашого міста. Проєкти, які ви бажаєте втілити у життя та власні думки з цього приводу ви можете залишати у коментарях, надсилати на електронну адресу (molodiznaradapokrov@gmail.com), звертатися за номером телефона


27 03

Запобігання соціальному сирітству, подолання бездоглядності серед дітей, захист прав та законних інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, охорона здоров’я дітей – це вкрай важливий напрямок роботи, якому у Покрові надається особлива увага, - підкреслює міський голова Олександр Шаповал.


25 03

Трохи виправити ситуацію з дефіцитом захисних масок вирішили і підопічні відділення денного перебування територіального центру. Через карантин літні жінки не відвідують заклад, та сидіти без діла дома не звикли.


25 03

Попри карантин, міський ЦНАП не припиняє свою роботу, адже певні адміністративні послуги є вкрай необхідними для реалізації прав та дієздатності громадян. Прийом документів та їх опрацювання державна установа здійснює дистанційно.