Всi новини

13 01

Немає нічого кращого для дитини, ніж мати сім'ю. Цьогоріч у Покрові восьмеро дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, відчули тепло родинного вогнища. Двоє дітей виховуються у новоствореній прийомній сім'ї Проценків та шестеро - у будинку сімейного типу Романюків.


11 01

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту. Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка. Якщо Ви маєте досвід виховання власних, уже повнолітніх дітей, проживаєте на спільній житловій площі в територіальній громаді м. Покров, маєте час і любите працювати з дітьми, пропонуємо нову роботу – сімейний патронат.


09 01

Починаючи з 1 січня поточного року отримувачі субсидій та пільг зможуть у будь-який час перейти на готівкову форму грошової допомоги для оплати житлово-комунальних послуг, про це нагадують містянам в Управлінні праці та соціального захисту населення Покрова.


27 12

Днями у міськвиконкомі відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке провела заступник міського голови Наталія Бондаренко.


26 12

24 грудня під головуванням заступника міського голови Наталії Бондаренко відбулося засідання координаційної ради з питань гендерної політики, протидії торгівлі людьми, попередження насильства у сім'ї. У роботі дорадчого органу взяли участь фахівці установ, до компетенції яких належать питання порядку денного, матеріали до засідання готували фахівці Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.


26 12

З казковими героями, неймовірними фотозонами, з танцями музикою та гарним настроєм зустрічали дітей. Малечу вітали зі святами, бажаючи щасливого прийдешнього року, передаючи найщиріші побажання та подарунки від міського голови Олександра Шаповала.


24 12

Багаторічна історія ветеранського руху у Покрові продовжується. Міська ветеранська організація є чи не найактивнішими представниками громади. Цього року до неї приєднався і Шолохівський осередок. Люди поважного віку не стоять осторонь громадського життя, виховання молоді, підтримують у місті усі добрі справи та починання. На порозі Нового року вони зібралися у неформальній обстановці, аби підбити підсумки року, що минає, та намітити плани на прийдешній.


21 12

На минулому тижні двоє молодих спеціалістів Центру медико-санітарної допомоги Олександр Мирошниченко та Анна Кревська отримали з міського бюджету матеріальну грошову допомогу для покращення житлових умов. Так у Покрові діє Програма місцевих стимулів для медичних працівників територіальної громади, яку ухвалили з метою підвищення укомплектованості лікарями та молодшими медичними спеціалістами, що є необхідною умовою якісного медичного забезпечення мешканців міста.


20 12

Близько тисячі дітей з усієї Дніпропетровщини 19 грудня зібралися в обласному Театрі опери та балету аби взяти участь у веселощах біля ялинки та подивитися новорічну виставу. Серед них вже традиційно були й маленькі покровчани.


19 12

Третій рік у Покрові реалізується державна програма щодо забезпечення житлових прав дітей-сиріт. Цьогоріч постановою Уряду змінено порядок та умови надання державної субвенції, згідно з якими діти-сироти та позбавлені батьківського піклування мають право не тільки отримувати житло, а й ,за бажанням, грошову компенсацію для самостійного його придбання.