Всi новини

27 03

Вкотре звертаємося до Вас проявляти громадянську свідомість. Від вашої відповідальності залежить епідситуація в місті — спокій та здоров'я покровчан. Необхідно! Повідомляти про приїзд до міста одразу по прибуттю за тел.:0566743404- цілодобово. Виконувати карантинні вимоги, самоізолюватись на 14 днів.

15 01

У міському управлінні праці та соціального захисту населення нагадають, що розрахунок житлових субсидій здійснюється виходячи з соціальних нормативів та тарифів на житлово-комунальні послуги. При підвищенні тарифів на житлово-комунальні послуги, збільшується і розмір житлової субсидії. Тобто, домогосподарства, які отримують субсидію, жодним чином не відчують підвищення тарифів з  першого січня 2021 року, оскільки це покриється збільшеним розміром субсидії і ніяк не відобразиться їх гаманці.


24 12

Днями  заступник міського голови Наталія Бондаренко провела засідання координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу, котре тривало в онлайн-режимі. Під час засідання заслухано та обговорено інформацію з трьох питань черги денної.


21 12

Сьогодні Державна служба зайнятості відзначає 30-річчя від дня створення. Урочисто відзначали визначну дату й у міській філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості.  Вітання від міського  голови Олександра Шаповала колективу установи передала  заступник міського голови Наталія Бондаренко. Було відзначено важливу соціальну місію служби зайнятості та провідну роль у реалізації державної політики на ринку праці.


21 12

Робота має цікавити, приностити відчуття гармонії та задоволення. Це як ніхто знає заступник директора Покровської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Оксана Лобанова. Сьогодні Оксана Григорівна разом зі своїми колегами відзначає 30-річний ювілей державної служби зайнятості. Для неї це особлива дата, адже уся її трудова біографія пов’язана зі сферою зайнятості. Починала у 2001-му. Рік став знаковим не лише для молодого спеціаліста, а й усієї державної служби


19 12

Сьогодні, 19 грудня, Покров зустрічає День Святого Миколая. Традиційно ця подія відкриває новорічно-різдвяні свята. Через об'єктивні причини, пов'язані з пандемією, обмежено проведення масових заходів. Але було зроблено усе можливе, аби створити для городян святкову атмосферу та подарувати людям гарний настрій.


18 12

Обговорення результатів роботи тривало у режимі Zoom - конференції, за участі провідних фахівців виконкому, соціальних та медичних установ. Зазначалося, що з вересня спеціалістами міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було здійснено перевірку цільового використання допомоги при народженні дитини 21 пільговою родиною. У результаті обстежень виявлено факт нецільового використання коштів, про що поінформовано управління праці. Підкреслювалося, що контроль за цільовим


10 12

Вчора заступник міського голови Наталія Бондаренко  провела чергове засідання  комісії з питань захисту прав дитини. Обговорення тривало у режимі Zoom- конференції, за конструктивного діалогу.


07 12

Держава починається з людини. Від професійного і якісного виконання кожним  своєї роботи  значною мірою залежать  наші стандарти життя. Особливо актуальна ця теза, коли йдеться про людей, які забезпечують функціонування складного державного механізму.


04 12

Як вже зазначалося раніше, працівники КП “Добробут” виконують роботи з монтажу новорічної ілюмінації. На цей час яскраві сніжинки та дощик вже радують городян своїми святковими вогнями на вулиці Центральній. Покровчани із задоволенням розміщують у соцмережах відповідні фото та відео. Монтаж ілюмінації триває. Нагадаймо, що вона також має прикрасити головну площу ім. Івана Сірка і прилеглий сквер. Крім того, новорічні елементи в новому сезоні мають з'явитися і на опорах ліхтарів по