Всi новини

28 02

Перелік захисних споруд цивільного захисту (оновлений) розташованих в межах Покровської міської територіальної громади

24 11

У разі довготривалого  відключення електроенергії у місті працюватимуть пункти обігріву – «Пункти незламності» Для надання допомоги у транспортуванні одиноких маломобільних осіб до «Пунктів незламності» створено 2 мобільні бригади.


24 11

На випадок аварійного та довготривалого відключення електроенергії на території громади забезпечено функціонування наступних закладів торгівлі:


24 11

У разі довготривалого відключення електроенергії, мешканці громади та внутрішньо переміщені особи можуть прийти в “ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ”  за наступними адресами:


22 11

На сьогодні у місті зареєстровано понад 7 тисяч внутрішньо переміщених осіб, з них близько двох тисяч - діти. За минулий тиждень продуктові набори отримало 414 вимушених переселенців та понад 5 тисяч покровчан.


21 11

Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн


18 11

Голова гуманітарного штабу - Ганна ВІДЯЄВА Телефон для довідок - 4-30-35 Гаряча лінія з питань підтримки незахищених верств населення та ВПО - (095)688-22-95 Даниленко Наталія Едуардівна


Необхідну підтримку, за сприяння міської влади, у вигляді продуктів харчування (одноразова допомога) можуть отримати такі категорії: пенсіонери з пенсією до 4,5 тисяч грн.., інваліди I-II груп, малозабезпечені та багатодітні родини, діти з інвалідністю до 18 років. При собі необхідно мати документи: паспорт, ідентифікаційний код, посвідчення. Пункти видачі допомоги працюють щодня, крім вихідних, з 9.00 до 15.00 у Ліцеї №8 (колишня восьма школа), Школі мистецтв. Виконавчий


17 11

На сьогодні у місті зареєстровано понад 7 тисяч внутрішньо переміщених осіб, з них близько двох тисяч - діти. За минулий тиждень продуктові набори отримало 790 вимушених переселенців. В управлінні праці та соціального захисту здійснено прийом 403 осіб для отримання довідок та оформлення запитів справ в інші райони, надання консультацій, у тому числі внутрішньо переміщеним особам із зони бойових дій.


16 11

Що робити, якщо зникло опалення? Як вам менше витрачати на тепло. Переможемо зиму разом!