Всi новини

12 11

21 листопада  з 10.00 до 13.00 в  КП «ЦМЛ м.Покров» ДОР буде проводитись масовий забір донорської крові для лікування онкохворих дітей в спеціалізованих клініках області.        


30 10

Призабутий в Україні діагноз знову нагадав про себе. Перші випадки дифтерії зафіксували на Закарпатті, Тернопільщині та в Києві. Єдиний спосіб захиститися від дифтерії й запобігти розвитку небезпечних ускладнень – вакцинація для дітей і ревакцинація для дорослих (кожні 10 років). На сьогодні це актуально, бо рівень охоплення щепленнями від інфекції в Україні бажає бути кращим.


07 10

Приєднавшись до Покрова, мешканці старостинського округу продовжують констатувати якісні зміни у різних сферах життя. Відчутними вони є і в медичному обслуговуванні населення. За підтримки міського голови Олександра Шаповала відновлено роботу фельдшерського пункту у Миронівці, а в Шолоховому обладнано клініко-діагностичний кабінет.


23 09

Сучасну медицину неможливо уявити без лабораторної діагностики, яка допомагає лікареві встановити правильний діагноз та обрати ефективний метод лікування. Як для пацієнтів, так і для лікарів первинної медицини важливо мати змогу провести лабораторні дослідження невідкладно та на місці.


11 09

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги постійно працюють над удосконаленням надання медичних послуг. Наступне нововведення пов'язане з можливістю записатися на прийом до свого сімейного лікаря не лише в режимі онлайн чи звернувшись до реєстратури, а й не виходячи з дому - за телефоном, що особливо зручно літнім людям.


05 09

Днями до колективу приєднався лікар-педіатр Олександр Олександрович Мирошниченко. Враховуючи побажання містян, лікар вестиме прийом маленьких пацієнтів на Руднику (амбулаторія №1, вул. Київська,9) і в Шолоховому (амбулаторія №6, вул. Лікарняна,1).


28 08

Одними з основних завдань і функцій Фонду соціального страхування України та його робочих органів, відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне


27 08

Комфортне середовище теж лікує. Саме тому у Центрі первинної медико-санітарної допомоги планомірно удосконалюють медичний простір. Слідом за оновленими процедурними кабінетами в амбулаторії №4 (доросла поліклініка), амбулаторії №1(На Руднику) осучаснили кабінет денного перебування хворих і в амбулаторії №6 (Шолохове).


13 08

За кілька тижнів новий навчальний рік. Підготовка до якого полягає не лише у придбанні одягу для приладдя, а й проходженні медичного огляду.Щорічну профілактику проводять для виявлення у дітей захворювань, та запобігання масовим колективним інфекціям.


24 07

Відтепер приймати крапельниці та проходити інші процедури в амбулаторних умовах Центру первинної медико-санітарної допомоги городянам стає набагато зручніше. Комфортний кабінет з кондиціонером є не лише в амбулаторії № 4 (доросла поліклініка), а й віддаленій амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1, що на Руднику.