Всi новини

18 07

На початку червня у Покрові було оголошено переможців цьогорічного бюджету участі. “Встановлення кондиціонерів у коридорах амбулаторії” - один з проектів-переможців, що, за умовами конкурсу, мають реалізувати впродовж року міським коштом.


12 07

За підтримки міського голови Олександра Шаповала у центрі первинної медико-санітарної допомоги обладнано навчально-методичний кабінет.


09 07

Як вже повідомлялося раніше, починаючи з 25 червня на території міста працював пересувний флюорограф. Портативне обладнання дає можливість жителям віддалених районів пройти необхідне обстеження у зручному для них місці. Це дуже важливо, особливо для людей похилого віку. В період з 25-го червня по 5-е липня флюорограф перебував у селищах Рудник, Олександрівка, Чортомлик, Перевізькі Хутори та селі Шолоховому.


26 06

Своєчасне проведення флюорографії є одним з головних факторів запобігання захворювання на туберкульоз. З метою раннього виявлення цієї хвороби серед мешканців міста та Шолохівського старостинського округу, на території Покрова розпочав свою роботу пересувний флюорограф.


24 06

з метою раннього виявлення Туберкульозу серед мешканців міста та Шолохівського старостинського округу за допомогою пересувного флюорографу буде проводитися флюорографічне обстеження легенів з 09.00 до 15.00: 25.06.2019 - вул. Київська, 9 м. Покров (біля амбулаторії ЗПСМ №1); 26.06.2019 - вул. Центральна, с. Шолохове (біля сільської ради); 27.06.2019 - вул. 8 - го Березня, с. Чортомлик (біля тракторної бригади). Запрошуємо всіх пройти


11 06

Замість старих кушеток зручні ліжка з ортопедичними матрацами, нові меблі, нові штативи для крапельниць – тепер тут затишно й комфортно.


16 05

Учора у Центрі первинної медико-санітарної допомоги відбувся виїзний консультативний прийом фахівців Дніпропетровського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства.


18 04

Первинки Дніпропетровщини мають виняткову можливість взяти участь у фахових тренінгах.


03 04

Рік тому в Україні стартувала національна кампанія з вибору сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів. За цей період у Центрі первинної медико-санітарної допомоги уклали близько 29,5 тисяч декларацій з населенням. Частина покровчан ще не скористалася можливістю обрати свого лікаря.


22 03

Протягом останніх двох років в Україні триває спалах кору - одного з найбільш заразних захворювань у світі. У січні минулого року кір з'явився на Дніпропетровщині. До останнього часу Покрову вдавалося контролювати ситуацію. Тривала посилена кампанія з вакцинації, передусім дитячого населення, наблизивши рівень його охоплення до 90%. Дорослих теж запрошували прийти, аби надолужити пропущені в дитинстві щеплення.