Всi новини

05 04

Станом на 16.00 5 квітня не виявлено підозр на коронавірусну інфекцію. Центральною міською лікарнею було проведено одне експрес-тестування, результат негативний. Шановні покровчани! Рівень небезпеки високий!!! Звертаємося до Вас зберігати спокій та суворо дотримуватись карантину! З метою недопущення поширення інфекції, дотримуватись максимального режиму самоізоляції! Без потреби не виходити на вулицю, не відвідувати громадські місця. Мешканцям, що повернулися з-за кордону


05 04

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 5 квітня в Україні 1251 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 32 летальних, 25 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 156 нових випадків. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: ▪️Вінницька область — 75 випадків; ▪️Волинська область — 19 випадків; ▪️Дніпропетровська область — 14 випадків; ▪️Донецька область — 8 випадків; ▪️Житомирська область — 11 випадків; ▪️Закарпатська область —


04 04

Станом на 16.00 4 квітня не виявлено підозр на коронавірусну інфекцію. Шановні покровчани! Рівень небезпеки високий!!! Звертаємося до Вас зберігати спокій та суворо дотримуватись карантину! З метою недопущення поширення інфекції, дотримуватись максимального режиму самоізоляції! Без потреби не виходити на вулицю, не відвідувати громадські місця. Мешканцям, що повернулися з-за кордону, обов'язково перебувати в ізоляції 14 днів. При перших симптомах хвороби телефонувати сімейному


03 04

За останню добу, станом на 16.00 3 квітня, центр первинної медико-санітарної допомоги методом експрес-тестування обстежив четверо хворих, результат негативний. Шановні покровчани! Рівень небезпеки високий!!! Звертаємося до Вас зберігати спокій та суворо дотримуватись карантину! З метою недопущення поширення інфекції, дотримуватись максимального режиму самоізоляції! Без потреби не виходити на вулицю, не відвідувати громадські місця. Мешканцям, що повернулися з-за кордону, обов'язково


30 03

Про це повідомив міський голова Олександр Шаповал. Такі тести дозволять медикам Центру первинної медико-санітарної допомоги своєчасно виявити й ізолювати хворого на коронавірус, а також обстежити усіх контактних осіб.


30 03

Протягом 2019 року значна увага приділялася сталому функціонуванню лікувальних закладів, покращенню їхньої матеріальної бази та підвищенню якості надання медичних послуг. За словами міського голови Олександра Шаповала, це одне з пріоритетних питань.


20 03

Перелік страхових випадків, за якими передбачено надання матеріального забезпечення Фондом соціального страхування України, було розширено на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення COVID-19. Про це директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Олена Дума повідомила сьогодні під час брифінгу МОЗ України щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції. 


18 03

Ситуація з розповсюдженням коронавірусу залишається в Україні та світі напруженою. У Покрові актуальним є моніторинг та оцінка епідситуації, проведення комплексних протиепідемічних заходів, направлених на зменшення загрози пандемії. 17 березня на базі Центру первинної медико-санітарної допомоги пройшли навчально-тренувальні заняття з виявлення коронавірусної інфекції COVID-19.


17 03

Ситуація із захворюванням на коронавірус вимагає вжиття усіх мір безпеки. Згідно з рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що пройшла під головуванням міського голови Олександра Шаповала, у Покрові впроваджено ряд заходів задля запобігання зараженню інфекцією. У посиленому режимі працюють медичні заклади.


24 01

Як повідомляють у міському Центрі первинної медико-санітарної допомоги на сьогодні епідеміологічна ситуація у Покрові є стабільною. Захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) впродовж трьох тижнів епідсезону 2020 року на 23,4% менша, ніж за аналогічний період минулого року.