Всi новини

21 12

Центр первинної медико-санітарної допомоги продовжує вдосконалювати процес надання медичних послуг. Тут вже модернізували клініко-діагностичні та маніпуляційні кабінети, приєдналися до електронної медичної системи Хелсі. А відтепер пацієнти дитячої поліклініки можуть безкоштовно пройти небулайзерну терапію, лікування у сольовій кімнаті та випити кисневий коктейль.


21 12

На минулому тижні двоє молодих спеціалістів Центру медико-санітарної допомоги Олександр Мирошниченко та Анна Кревська отримали з міського бюджету матеріальну грошову допомогу для покращення житлових умов. Так у Покрові діє Програма місцевих стимулів для медичних працівників територіальної громади, яку ухвалили з метою підвищення укомплектованості лікарями та молодшими медичними спеціалістами, що є необхідною умовою якісного медичного забезпечення мешканців міста.


18 11

З похолоданням актуальним постає питання щеплення від грипу. У Центрі первинної медико-санітарної допомоги нагадують про важливість отримання річного імунітету від цієї небезпечної своїми ускладненнями хвороби, особливо для містян, які складають групу ризику. За даними Центру, станом на 18 листопада щеплення вже пройшов 331 покровчанин, з них 217 — з групи ризику, решта — працівники підприємств і організацій.


12 11

21 листопада  з 10.00 до 13.00 в  КП «ЦМЛ м.Покров» ДОР буде проводитись масовий забір донорської крові для лікування онкохворих дітей в спеціалізованих клініках області.        


30 10

Призабутий в Україні діагноз знову нагадав про себе. Перші випадки дифтерії зафіксували на Закарпатті, Тернопільщині та в Києві. Єдиний спосіб захиститися від дифтерії й запобігти розвитку небезпечних ускладнень – вакцинація для дітей і ревакцинація для дорослих (кожні 10 років). На сьогодні це актуально, бо рівень охоплення щепленнями від інфекції в Україні бажає бути кращим.


07 10

Приєднавшись до Покрова, мешканці старостинського округу продовжують констатувати якісні зміни у різних сферах життя. Відчутними вони є і в медичному обслуговуванні населення. За підтримки міського голови Олександра Шаповала відновлено роботу фельдшерського пункту у Миронівці, а в Шолоховому обладнано клініко-діагностичний кабінет.


23 09

Сучасну медицину неможливо уявити без лабораторної діагностики, яка допомагає лікареві встановити правильний діагноз та обрати ефективний метод лікування. Як для пацієнтів, так і для лікарів первинної медицини важливо мати змогу провести лабораторні дослідження невідкладно та на місці.


11 09

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги постійно працюють над удосконаленням надання медичних послуг. Наступне нововведення пов'язане з можливістю записатися на прийом до свого сімейного лікаря не лише в режимі онлайн чи звернувшись до реєстратури, а й не виходячи з дому - за телефоном, що особливо зручно літнім людям.


05 09

Днями до колективу приєднався лікар-педіатр Олександр Олександрович Мирошниченко. Враховуючи побажання містян, лікар вестиме прийом маленьких пацієнтів на Руднику (амбулаторія №1, вул. Київська,9) і в Шолоховому (амбулаторія №6, вул. Лікарняна,1).


28 08

Одними з основних завдань і функцій Фонду соціального страхування України та його робочих органів, відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне