Всi новини

29 08

Сьогодні згідно з указом Президента, наша країна віддає шану героям, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність держави.

28 01

Незабутньою подією в культурному житті Покрова став “Вечір класичного і сучасного романсу”, який пройшов 24 січня у міській школі мистецтв. Захід традиційно зібрав на сцені усіх шанувальників цього жанру. Історія романсу дуже давня, його традиції пустили глибоке коріння в усіх європейських країнах, створивши цілий пласт ліричної творчості.


28 01

Відповідно даних опублікованих на офіційному сайті АТ ДТЕК Дніпропетровські електромережі (у розділі планові та аварійні відключення)


28 01

У суботу в Арт-центрі міської бібліотеки відбулася інформаційна зустріч у межах проекту “Рівність заради безпеки”, що реалізується МБФ “Український жіночий фонд” за фінансової підтримки Євросоюзу. Метою проекту є сприяння якомога більшому залученню жінок у процеси відновлення миру та запобігання конфліктів, керуючись резолюцією Ради Безпеки ООН 1325.


27 01

Повідомляємо, що з 28 січня по 31 січня 2020 року призупинено діяльність закладів загальної середньої освіти, закладів позашкільної освіти, окрім закладів дошкільної освіти та дошкільних відділень НВК, НВО у зв'язку з обмежувальними заходами по зменшенню захворюваності населення по місту Покров та на території Шолохівського старостинського округу. Виконавчий комітет Покровської міської


27 01

28.01.2020 р. з 9:00 до 17:00 у зв’язку з плановими ремонтними роботами в ІІ секції ТП361 буде припинено постачання електроенергії, на наступних об’єктах  м. Покров:


27 01

Сьогодні світ відзначає Міжнародний День пам’яті жертв Голокосту. Саме 27 січня 1945-го, 75 років тому,було звільнено ув’язнених табору смерті Аушвіц, що став символом нацистських злодіянь.


27 01

Приєднання до Покрова сіл Шолохове, Миронівки та Ульянівки а дозволило забезпечити більшу доступність різноманітних соціальних послуг для жителів цих населених пунктів. Адже дістатися до Покрова їм набагато легше і зручніше, ніж було до районного центру. При цьому соціальні служби постійно працюють над тим, аби доступ до послуги ставав ще простішим.


27 01

Закінчується січень, а дітвора не зліпила ще жодного сніговика. Якщо погода не дозволяє зробити його зі снігу, то чом би не виготовити снігового чоловічка з іншого матеріалу? Так подумали учасники «Мамаклубу» та взялися до справи.


24 01

22-23 січня у загальноосвітньому ліцеї пройшли міські змагання зі стритболу (баскетбол 3 на 3) між учнями 9 класів і молодше загальноосвітніх закладах Покрова. Участь у турнірі взяло 7 команд.