Всi новини

29 08

Сьогодні згідно з указом Президента, наша країна віддає шану героям, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність держави.

13 09

Майже двокілометровий тротуар реконструйовано вперше за останні десятиріччя. Тепер це комфортний та безпечний пішохід.


13 09

З майстер-класами, презентаціями робіт та концертною програмою минув День відкритих дверей у Будинку творчості дітей та юнацтва. Традиційно на початку вересня заклад зустрічає своїх вихованців та запрошує дітей, які ще не обрали цікаве, корисне та пізнавальне позашкільне дозвілля.


13 09

Відділ землекористування інформує, що з 01.10.2019 року будуть діяти нові  розрахункові рахунки:


13 09

12 вересня в коворкінговому центрі міської бібліотеки за ініціативи ГО “Платформа Громадський Контроль” пройшов тренінг “Інструменти впливу на владу. Від теорії до практики”. Участь у ньому взяли представники громадських організацій Покрова і Нікополя, молодь та фахівці органів місцевого самоуправління.


12 09

BestRoboFest завоював славу одного з наймасштабніших форумів технологій та інновацій. Вже четвертий рік фестиваль збирає налаштованих на технічну творчість, хто конструює, моделює, рухаючись у напрямку інженерії.


12 09

На початку тижня у Дніпрі відбувся масштабний Благодійний фестиваль “Мама+Я”, котрий зібрав понад чотири тисячі дітей-сиріт з Дніпропетровської та Запорізької області. За сприяння міського голови Олександра Шаповала неймовірну атмосферу свята відчули і 27 дітей із Покрова, які виховуються у прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу.


12 09

відсіч і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та


11 09

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги постійно працюють над удосконаленням надання медичних послуг. Наступне нововведення пов'язане з можливістю записатися на прийом до свого сімейного лікаря не лише в режимі онлайн чи звернувшись до реєстратури, а й не виходячи з дому - за телефоном, що особливо зручно літнім людям.