Всi новини

22 03

Мешканці громади та внутрішньо переміщені особи можуть скористатися “ПУНКТАМИ НЕЗЛАМНОСТІ” за наступними адресами:

22 03

У зв’язку з наймасштабнішою ракетною атакою російської федерації за останній час на українську енергетику, є влучання та пошкодження об’єктів генерації системи переподачі та розподілу електроенергії, у зв’язку з чим на території Покровської міської територіальної громади застосовуються стабілізаційні екстерні відключення електроенергії.

28 08

НА ВИВЕЗЕННЯ ТА РОЗМІЩЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

05 07

У разі  надзвичайної  ситуації на  Запорізькій  АЕС, у Покрові діятимуть 12 пунктів евакуації населення. Звертаємо увагу: евакуація населення не оголошена. Проте місто готове до будь-якого  розвитку подій на Запорізькій  АЕС, затверджено план евакуації, який у тому числі визначає місця розташування збірних евакуаційних пунктів.

02 06

Перелік захисних споруд цивільного захисту (оновлений) розташованих в межах Покровської міської територіальної громади

18 04

Продовжується реєстрація кандидатів до національної команди, яка представить Україну на Іграх Нескорених 2025 у Ванкувері-Вістлері, Канада.


18 04

26 призових місць в обласних конкурсах за напрямками STEM-освіти здобули юні покровчани впродовж двох місяців. Участь в таких конкурсах дає дітям можливість не лише перевірити свої знання і навички, а отримати новий досвід в освоєнні інноваційних технологій.


18 04

На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні. Дорогі українці, українки! Підсумки цього дня.


18 04

Стрес, емоційна нестабільність і постійна тривога стали щоденною рутинною нормою для українців за останні роки. Ми щодня читаємо новини з фронту, хвилюємося за життя та здоровʼя близьких і намагаємося усвідомити – війна стала частиною нас.