Всi новини

29 08

Сьогодні згідно з указом Президента, наша країна віддає шану героям, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність держави.

19 11

Наразі триває традиційне голосування, яке має визначити володарів премії Дніпропетровської обласної ради. Претендентами на цю почесну відзнаку є жителі регіону, які продемонстрували вагомі досягнення в різних сферах суспільного життя, професійній діяльності, активну участь у розбудові Дніпропетровщини.


18 11

З похолоданням актуальним постає питання щеплення від грипу. У Центрі первинної медико-санітарної допомоги нагадують про важливість отримання річного імунітету від цієї небезпечної своїми ускладненнями хвороби, особливо для містян, які складають групу ризику. За даними Центру, станом на 18 листопада щеплення вже пройшов 331 покровчанин, з них 217 — з групи ризику, решта — працівники підприємств і організацій.


18 11

Спортивний сезон 2019 року поступово наближається до закінчення, але спортсмени Покрова не зупиняються і продовжують здобувати нагороди на турнірах різного рівня. Тиждень, що минув, приніс місту чергові перемоги.


15 11

Учора актовий зал загальноосвітньої школи № 9 став танцполом для енергійних і творчих школярів Покрова. Артистизм, ритміка і грація об'єдналися в одне ціле в рамках міського фестивалю танцю, який традиційно проходив під девізом “Життя — це рух, здоров'я і краса”.


15 11

Поки у деяких громадах лише розмірковують, як організувати інклюзивний освітній простір, у Покрові вже накопичили чималий досвід та матеріально-ресурсну базу, що є серед пріоритетів міської влади.


14 11

Центр надання адміністративних послуг став першим з 13 міст Дніпропетровщини, який виграв грант Програми «U-LEAD з Європою».


14 11

Чотири центра зайнятості Дніпропетровщини стали учасниками пілотного проекту Державної служби зайнятості - інститут “Консультація роботодавця”. Протягом трьох місяців там відпрацьовувалася нова технологія обслуговування роботодавців, які далі будуть впроваджуватися по всій Україні. Покровська міська філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості вже працюють над розширенням можливостей з надання послуг роботодавцям.


13 11

Продовжується реконструкція вулиці Партизанської. Наразі ремонтники завершують укладати другий шар асфальтобетону. Тут вже помітні зміни – встановлено бордюри, з’явилося нове дорожнє покриття.


13 11

Днями у Покрові пройшли регіональні перегони з автомодельного спорту. Вихованці автомодельної лабораторії Будинку творчості дітей та юнацтва змагалися з кордовиками Нікополя та Кривого Рогу.