Всi новини

22 05

Надзвичайно насиченим видався цей тиждень для спортсменів Покрова. Протягом двох днів наше місто приймало фінали відразу двох обласних змагань - “Козацький гарт” і “Старти надій”. Право захищати спортивну честь Покрова на цих турнірах випало команді шостої школи. І наші атлети не підвели.


22 05

Учора у Покрові відбулася презентація спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН “Об'єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень”. Організаторами семінару - відділом економіки міськвиконкому, було запрошено представників діючих ОСББ та ініціативних груп, мотивованих до створення об'єднань співвласників. Саме їм проект надаватиме підтримку у формуванні, організаційному становленні та подальшому впровадженні енергоефективних рішень.


21 05

Блискуче завершили свої виступи наші акробати, піднявшись на найвищу сходинку п’єдестала – абсолютних чемпіонів.


21 05

затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013р. № 115, проведена повідомна реєстрація колективних договорів: 


«Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони


21 05

Основна сесія розпочалася тестуванням з математики, в якому взяли участь 102 наших одинадцятикласники. Всього ж на Дніпропетровщині ЗНО складатимуть понад 15 тисяч абітурієнтів.


21 05

Розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності у квітні 2019 року порівняно з тим же періодом минулого року


21 05

про проведену роботу в напрямку перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності застрахованим особам закладами охорони здоров'я Дніпропетровської області в квітні 2019 року.


21 05

Одним з найпопулярніших культурно-масових проектів, який завоював серця жителів міста, є “Покров має таланти”. Завдяки йому десятки покровчан змогли продемонструвати свої таланти перед усім містом, зробити черговий крок до творчої реалізації.


21 05

Освіта На обласному етапі XXV-го Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників команда ліцею “Вартові безпеки” посіла І місце. На базі СЗШ №9 пройшов міський фестиваль “Різноманітний світ професій”.