Cкасовано рішення виконавчого комітету Покровської міської ради
Cкасовано рішення виконавчого комітету Покровської міської ради
Мешканці громади та внутрішньо переміщені особи можуть скористатися “ПУНКТАМИ НЕЗЛАМНОСТІ” за наступними адресами:
У зв’язку з наймасштабнішою ракетною атакою російської федерації за останній час на українську енергетику, є влучання та пошкодження об’єктів генерації системи переподачі та розподілу електроенергії, у зв’язку з чим на території Покровської міської територіальної громади застосовуються стабілізаційні екстерні відключення електроенергії.
У разі надзвичайної ситуації на Запорізькій АЕС, у Покрові діятимуть 12 пунктів евакуації населення. Звертаємо увагу: евакуація населення не оголошена. Проте місто готове до будь-якого розвитку подій на Запорізькій АЕС, затверджено план евакуації, який у тому числі визначає місця розташування збірних евакуаційних пунктів.
Перелік захисних споруд цивільного захисту (оновлений) розташованих в межах Покровської міської територіальної громади
Необхідні контакти в умовах воєнного часу
Кожен з Вас щодня виконує надважливе завдання та оберігає найцінніше — людське життя. Нині, коли країна перебуває в умовах війни, Ваш професіоналізм і людяність потрібні не лише цивільним, а й тим, хто носить піксель.
В Україні почали працювати фінансові програми для підвищення енергонезалежності споживачів, зокрема 0% кредитування громадян для придбання енергообладнання.
Сьогодні у міськвиконкомі відбулося пленарне засідання чергової 56 сесії Покровської міської ради 8 скликання.
Сьогодні місто провело в останню земну дорогу мужнього воїна, який боронив рідну землю від російських окупантів. Віталій Пшеничний воював на Харківському напрямку. Сержант, водій 2 самохідного артилерійського взводу, самохідного артилерійського дивізіону, загинув 18 липня у Куп’янському районі.