Всi новини

22 03

Мешканці громади та внутрішньо переміщені особи можуть скористатися “ПУНКТАМИ НЕЗЛАМНОСТІ” за наступними адресами:

22 03

У зв’язку з наймасштабнішою ракетною атакою російської федерації за останній час на українську енергетику, є влучання та пошкодження об’єктів генерації системи переподачі та розподілу електроенергії, у зв’язку з чим на території Покровської міської територіальної громади застосовуються стабілізаційні екстерні відключення електроенергії.

28 08

НА ВИВЕЗЕННЯ ТА РОЗМІЩЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

05 07

У разі  надзвичайної  ситуації на  Запорізькій  АЕС, у Покрові діятимуть 12 пунктів евакуації населення. Звертаємо увагу: евакуація населення не оголошена. Проте місто готове до будь-якого  розвитку подій на Запорізькій  АЕС, затверджено план евакуації, який у тому числі визначає місця розташування збірних евакуаційних пунктів.

02 06

Перелік захисних споруд цивільного захисту (оновлений) розташованих в межах Покровської міської територіальної громади

16 06

Це свято вдячності й поваги чоловікам, які є опорою, захисниками та наставниками.  Бути батьком – велике щастя та водночас велика відповідальність.


14 06

Добіг кінця ще один навчальний рік, якому війна кинула виклик. Для дев'ятикласників громади він завершується знаковою подією - врученням свідоцтв про базову середню освіту. Це перший документ про освіту, який дає право робити усвідомлений вибір щодо подальшого навчання.


14 06

сторична, по-справжньому потужна угода між Україною та США. Її підписання президентами двох країн робить нас сильнішими. І зараз, і після Перемоги. Це юридично закріплена, стабільна підтримка на десятиріччя. Допомога зброєю – постачання «Петріотів» і ескадрилей винищувачів. Спільні зусилля в розвитку нашого оборонного виробництва. І підтвердження – наше майбутнє пов’язане з НАТО.


14 06

Підписана зі США двостороння безпекова угода підтверджує надійність підтримки незалежності України з боку Сполучених Штатів. Про це Президент Володимир Зеленський заявив в Італії під час спільної пресконференції з Президентом Сполучених Штатів Джозефом Байденом.