Всi новини

20 07

Він був Легендою і назавжди залишиться Постаттю в історії міста, для покровчан – як вчитель, наставник, людина великого небайдужого серця, відданого своїм землякам - своїй землі.


19 07

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості!


затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013р. № 115


19 07

Квартирне питання –  вічна тема. Після 1990 року, коли фактично було призупинено будівництво у малих містах України, вона стала однією з найболючіших. Не став винятком і Покров з квартирною чергою, у якій сотні родин очікували на щасливий ордер. Протягом десятиліть це питання стабільно залишається відкритим. Але сьогодні можна говорити про значні зрушення.


19 07

Сьогодні у міськвиконкомі відбулося засідання оперативного штабу за участі керівників комунальних підприємств та бюджетних установ. Обговорюючи поточні питання, освітяни доповідали про хід підготовки закладів до нового навчального року. У Центрі первинної медико-санітарної допомоги уклали 32528 декларацій, здійснили 283 профілактичних флюорографічних обстеження.


19 07

18 липня під головуванням заступника міського голови Наталії Бондаренко відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Покровської міської ради.


19 07

Відповідно до розпорядження міського голови від 18.06.2019  № 172-р  свою  роботу розпочинають профільні депутатські  комісії


18 07

Під патронатом міського голови Олександра Шаповала 21 вересня у Покрові відбудеться двадцятий ювілейний Міжнародний фестиваль солдатської пісні «Перевал». Він став символом, об’єднав часи та епохи у пісні, якою висловлюють те, про що говорити не в силах, що пережито...


18 07

На початку червня у Покрові було оголошено переможців цьогорічного бюджету участі. “Встановлення кондиціонерів у коридорах амбулаторії” - один з проектів-переможців, що, за умовами конкурсу, мають реалізувати впродовж року міським коштом.


17 07

Першого липня офіційно стартувала вступна кампанія, розпочалася реєстрація електронних кабінетів вступників. З 10 липня абітурієнти направляють документи до вищих навчальних закладів. Рівно тиждень триває найвідповідальніший період, як повідомляє департамент освіти й науки ДніпроОДА, абітурієнти Дніпропетровщини подали вже майже 40,5 тисяч електронних заяв. Серед них і покровчани.