Всi новини

14 01

Покров продовжує ефективну співпрацю з іноземними партнерами, Українським фондом соціальних інвестицій.


21 12

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги стало більше пульсоксиметрів, глюкометрів, електронних термометрів, тонометрів, мішків Амбу та з'явилися деструктори й цифрові стетоскопи.


15 11

Вже понад п’ять років Покров успішно співпрацює з Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО. За цей час реалізовано важливі проєкти з реконструкції вуличного освітлення міста та прилеглих селищ. Черговим прикладом продуктивної спільної роботи стала модернізація дитячого садочка “Сонечко”. Де впроваджено термомодернізацію будівлі, що дозволяє більш як вдвічі знизити втрати тепла.


10 11

Покров продовжує ефективну взаємодію з іноземними партнерами. Реконструкція дитячої поліклініки – ще один вагомий крок у покращенні медичної інфраструктури міста. Проєкт впроваджується у рамках співпраці з Українським фондом соціальних інвестицій.


28 01

Втретє Покров отримує допомогу в рамках співпраці з Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ), що триває з  жовтня, з підписання міським головою Олександром Шаповалом відповідного меморандуму.


21 01

Конструктивна співпраця Покрова з Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ) триває вже три місяці. В жовтні міським головою Олександром Шаповалом було підписано  відповідний меморандум


05 01

Пандемія короновірусу стала загальною проблемою для всього світу, протистояти якій можна лише на всіх рівнях об’єднавши зусилля. Прикладом того є співпраця Покрова з міжнародним благодійним фондом «Гармонія», налагодженню якої сприяв міський голова Олександр Шаповал.


21 10

На минулому тижні міський голова Олександр Шаповал підписав меморандум про співпрацю  між Покровською міською радою та Українським фондом  соціальних інвестицій (УФСІ),  що  займається розбудовою потенціалу територіальних громад, покращенням  умов надання базових соціальних послуг та сприяє  розвитку  соціальної інфраструктури.


14 11

Центр надання адміністративних послуг став першим з 13 міст Дніпропетровщини, який виграв грант Програми «U-LEAD з Європою».


10 10

П’ятирічною ініціативою USAID  є проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» (SACCI), її мета – допомогти Україні підвищити рівень відповідальності та прозорості врядування.