Всi новини

12 08
12 серпня 2019 р. 146 Співпраця

Місто за тиждень

Освіта Заклади освіти готуються до нового навчального року та осінньо-зимового періоду. Опрацьовуються методичні рекомендації МОН України, іде підготовка до секційних засідань міських методичних об'єднань працівників освіти, коригуються плани виховних, спортивних та масових заходів на І півріччя. Протягом тижня готувалися попередні списки дітей, які потребують щоденного підвезення до закладів освіти міста.


09 08

У Покрові тривають заходи, спрямовані на покращення комфорту та якості життя городян. Наразі ними охоплено практично усі частини міста, як у приватному секторі, так і в районах багатоквартирних будинків.


05 08

Днями у центральному парку відбулася друга зустріч у рамках міського проекту “Клуб молодих мам”. Очевидно, що ідея зацікавила покровчанок, і зібрала ще більшу кількість учасників.


18 07

На початку червня у Покрові було оголошено переможців цьогорічного бюджету участі. “Встановлення кондиціонерів у коридорах амбулаторії” - один з проектів-переможців, що, за умовами конкурсу, мають реалізувати впродовж року міським коштом.


26 06

Понад 150 видів дозвільних документів надає покровчанам Центр надання адміністративних послуг. Тут забезпечено комфортне обслуговування громадян та сучасний підхід до надання адмінпослуг. Водночас там триває постійна робота над підвищенням ефективності роботи. Нині у Покрові триває раунд 1 Фази впровадження напряму покращення адміністративних послуг населенню за проектом Програми ʺU-LEAD з Європоюʺ, партнером якої наше місто стало з серпня минулого року.


13 06

У Покрові триває навчання за проектом Програми “ ʺU-LEAD з Європоюʺ, а саме - Фаза впровадження напряму з покращення адміністративних послуг населенню. Вчора в АРТ - центрі для фахівців, які надають адміністративні та соціальні послуги через ЦНАП, було презентовано тренінгову програму, яка складається з п'яти тематичних модулів.


12 06

Найсміливіші ідеї, які нещодавно здавалися науковою фантастикою, зовсім скоро можуть стати реальністю. Із відкриттям у місті Школи робототехніки "Start Junior", у юних покровчан значно зросли шанси стати причетним до наукового прогресу. Результати першого навчального року вже показали, що школа, відкрита як відділення БТДЮ, здатна не лише якісно адаптувати дітей до сучасних інформаційних технологій, а й дати старт у престижну та затребувану професію.


04 06

Зустріч з представниками Програми у міському ЦНАПі За підтримки Програми U-LEAD з Європою Покров вдосконалює адміністративні послуги. Минулого року наше місто стало партнером впровадження Програми, ідучи шляхом узагальнення й реалізації позитивного європейського досвіду. Покров увійшов до числа громад, котрі підписали меморандум про співпрацю. U-LEAD з Європою, що фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польшею та Швецією


26 04

Учора в управлінні праці та соціального захисту населення відбувся “круглий стіл” з представниками громадських організацій міста. Зустріч стала завершальним етапом участі Покрова у Менторській програмі “Удосконалення соціальних та адміністративних послуг у Дніпропетровській області” від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ)


21 12

У місті триває реалізація Менторської програми "Удосконалення соціальних та адміністративних послуг населенню Дніпропетровської області". Нагадаємо, управління праці та соціального захисту населення на конкурсних засадах увійшло до вісімки партнерських організацій-учасників проекту.Вчора з робочим візитом у місті побували координатор проекту від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Оксана Таргоній та ментор по нашому місту Євген Бородін для обговорення рекомендацій "План дій" ...