Всi новини

25 04

За останню добу, станом на 16.00 25 квітня ситуація залишається без змін. На сьогодні у місті один лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус та виявлено дві підозри на COVID-19. Люди ізольовані. Їхній стан задовільний.


24 04

Потрапити в поле зору Національного конкурсу «Благодійна Україна» - це велика честь навіть для  знаних на всю країну благодійників, меценатів та волонтерів. Щороку церемонія нагородження кращих у цій сфері стає визначною подією, яка масштабно проходить у Києві за участю зірок та відомих громадських діячів. Цього разу в одній з 42 номінацій конкурсу – «Добро починається з тебе»  пощастило взяти участь колективу Навчально-виховного об’єднання  м.Покров.


31 03

Крім забезпечення дистанційного навчального діалогу з учнями, педагоги закладів загальної середньої освіти та мистецьких закладів міста активно займаються самоосвітою.


14 11

Центр надання адміністративних послуг став першим з 13 міст Дніпропетровщини, який виграв грант Програми «U-LEAD з Європою».


10 10

П’ятирічною ініціативою USAID  є проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» (SACCI), її мета – допомогти Україні підвищити рівень відповідальності та прозорості врядування.


26 06

Понад 150 видів дозвільних документів надає покровчанам Центр надання адміністративних послуг. Тут забезпечено комфортне обслуговування громадян та сучасний підхід до надання адмінпослуг. Водночас там триває постійна робота над підвищенням ефективності роботи. Нині у Покрові триває раунд 1 Фази впровадження напряму покращення адміністративних послуг населенню за проектом Програми ʺU-LEAD з Європоюʺ, партнером якої наше місто стало з серпня минулого року.


13 06

У Покрові триває навчання за проектом Програми “ ʺU-LEAD з Європоюʺ, а саме - Фаза впровадження напряму з покращення адміністративних послуг населенню. Вчора в АРТ - центрі для фахівців, які надають адміністративні та соціальні послуги через ЦНАП, було презентовано тренінгову програму, яка складається з п'яти тематичних модулів.


04 06

Зустріч з представниками Програми у міському ЦНАПі За підтримки Програми U-LEAD з Європою Покров вдосконалює адміністративні послуги. Минулого року наше місто стало партнером впровадження Програми, ідучи шляхом узагальнення й реалізації позитивного європейського досвіду. Покров увійшов до числа громад, котрі підписали меморандум про співпрацю. U-LEAD з Європою, що фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польшею та Швецією


26 04

Учора в управлінні праці та соціального захисту населення відбувся “круглий стіл” з представниками громадських організацій міста. Зустріч стала завершальним етапом участі Покрова у Менторській програмі “Удосконалення соціальних та адміністративних послуг у Дніпропетровській області” від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ)


21 12

У місті триває реалізація Менторської програми "Удосконалення соціальних та адміністративних послуг населенню Дніпропетровської області". Нагадаємо, управління праці та соціального захисту населення на конкурсних засадах увійшло до вісімки партнерських організацій-учасників проекту.Вчора з робочим візитом у місті побували координатор проекту від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Оксана Таргоній та ментор по нашому місту Євген Бородін для обговорення рекомендацій "План дій" ...