Всi новини

28 07

Сьогодні в нашій країні на державному рівні відзначається православне свято — День Хрещення Київської Русі — України. Подія, що відбулася у 988 році зробила епохальний поворот в історії Київської держави, не тільки істотно вплинувши на усі сфери суспільного життя, а й визначивши вектор її подальшого розвитку. Увійшовши в коло країн християнської цивілізації, вона стала складовою їхнього інтелектуального і духовного надбання, рівноправним та визнаним суб’єктом міжнародних відносин.


24 07

До Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості народний історико-краєзнавчий музей імені Миколи Занудька нагадав про історію гірничої справи у нашому регіоні.


16 07

Літо надихає на творчість. Вихованці Дитячої школи мистецтв радують своїми творчими здобутками і на канікулах. Тому підтвердження чергові перемоги у міжнародних конкурсах.


13 07

Найочікуванішою подією минулих вихідних стали вечірні кінопокази у центральному міському парку.  Із улюбленої дитячої кінострічки «Король Лев» у п’ятницю  стартував третій сезон проекту «Кіно під відкритим небом».  Його тепло зустріли діти та дорослі,  бо багато глядачів приходили родинами.


09 07

Літом як ніколи хочеться більше  бувати на свіжому повітрі. Денна спека не дозволяє, а от з настанням вечора саме час вийти на прогулянку. А ще краще, коли можна поєднати приємне з дуже цікавим. Таку чудову можливість покровчанам надає один з проектів міської Комплексної програми «Покров вечірній» - «Кіно під відкритим небом».


07 07

Одним з найдревніших літніх обрядових свят є Івана Купала, яке відзначається в ніч з 6 на 7 липня. Свій початок воно бере ще з язичництва і символізує зв'язок людини з природою. У дохристиянські часи свято називалося просто Купала -  на честь язичницького бога достатку. Коли наші предки перейшли в християнство, воно збереглося і доповнилося ім’ям Іоана Хрестителя, день народження якого збігається з купальським святом.


26 06

День Конституції, який відзначаємо  28 червня, співпав  з Днем молоді, котрий традиційно святкуємо в останню неділю першого літнього місяця. Це символічно - як погоже літо дає людям надію на плідну і щедру осінь, так наша талановита і розумна молодь дарує впевненість в успішне майбуття нашої держави.


24 06

Вчора представники журі та організатори обласного онлайн-конкурсу спеціально завітали до Покрова, аби особисто нагородити справжніх маленьких зірочок.


22 06

Територія нашого краю ховала в собі величезну кількість давніх загадок і таємниць. Відкриття останніх навіки вписало Покров до історії вітчизняної та світової археології. 21 червня виповнилося 49 років від того часу, коли експедицією інституту археології АН УРСР під керівництвом Бориса Мозолевського у скіфському кургані Товста Могила було знайдено унікальну золоту пектораль - нагрудну прикрасу скіфського царя.


17 06

Школа мистецтв була і залишається одним із головних осередків культури нашого міста. Навчання тут є особливим етапом у житті юних покровчан, який дозволяє доторкнутися до чарівного світу мистецтва та розкрити їхні таланти. А численні перемоги у регіональних, всеукраїнських і навіть міжнародних конкурсах яскраво засвідчують, що ця робота приносить результат.