Всi новини

14 05

Покровчан запрошують на загальноміське свято «Вишиванкове розмаїття».


26 04

Чистий четвер  покровчани, як і годиться, зустрічали разом, з добрими помислами, щирістю та побажаннями миру готуючи символ Великодня – писанку.


23 04

Обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості впевнено крокує вперед. Цього року він об’єднав сотні талановитих дітей і вже зараз б’є справжні рекорди. Інструменталісти, театрали, вокалісти, танцюристи і навіть циркові артисти – Зефір демонструє багатожанровість та унікальність, і покровчани у цьому марафоні тримають першість.


12 04

Джаз, фортепіано, вокальне мистецтво – саме у цих номінаціях вихованці  музичних осередків завоювали нагороди, показавши відмінну підготовку та особливе чуття музики.


28 03

26 березня за звання суперчитача Дніпропетровської області змагалася учениця НВК №2 Вікторія Ткачова — переможниця міського туру Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія — 2019”, яку проводила центральна бібліотека для дітей.


27 03

Роботи самобутніх майстринь органічно вплелися у загальний контекст закладу, вони розповідають про Покров, який вражає творчими особистостями.


25 03

Напередодні Всеукраїнського тижня дитячої книги у Покрові пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2019». Кращого читача Покрова цьогоріч обирали серед переможців шкільних турів, які проводили бібліотекарі навчальних закладів міста.


11 03

Восьме березня для жителів Шолохівського старостинського округу стало особливим. Цього дня тут одночасно відзначали Міжнародний жіночий день та Масляну. Обидва свята, які є символом весни, надії та початку життя, органічно доповнили одне одного.


26 02

1 лютого 13:00 - Державна реєстрація помісної церкви та реалізація нових законодавчих норм у сфері релігії. Організатор: Міністерство культури України.


22 02

З перемогою повернувся учень дитячої музичної школи Ярослав Сидоренко з Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтва та творчості “Музика кохання”, що проходив у Дніпрі. Вихованець Анатолія Данченка завоював найвищу нагороду в номінації “інструментальна музика”.