Всi новини

23 10

Музей – це справжні ворота в історичну пам'ять нашого міста, наше спільне надбання. Ми перетворюємо його на  потужний  культурний та просвітницький заклад. Він має стати душею міста, справжнім центром громади, - зазначив міський голова Олександр Шаповал.


21 10

Незважаючи на карантин,  творче життя вирує. Юні покровчани  продовжують  множити свої досягнення, а педагоги -  розкривати потенціал  вихованців.


01 10

Саме так зустрічають свято у мистецьких осередках Покрова, для яких музика – це життя. Цей День був заснований у далеких 70-х, його вперше відзначили у 1975 році, пропагуючи мистецтво без кордонів, мистецтво, як символ миру, поваги до національних культур та всесвітнього творчого взаємозв’язку.


30 09

Щороку працівники книгозбірень відзначають своє професійне свято — Всеукраїнський День бібліотек. Для бібліотечних працівників Покрова, крім особистого свята, це чергова нагода популяризувати читання та залучити містян до просвітницьких ініціатив.


29 09

Щиро вітаю Вас із Всеукраїнським днем бібліотек — святом духовності, мудрості і знань! Бібліотеки міста завжди були центрами інтелектуального і духовного життя. Навіть сьогодні, в еру інформаційних технологій, бібліотеки зберегли і примножили своє значення для покровчан. Знаходять і впроваджують нові форми спілкування з читачем. Разом з коворкінговим центром вони є багатофункціональними культурними та інформаційними осередками. Особливі слова хочеться адресувати шкільним бібліотекарям. Бо


25 09

Усе, що відбувається сьогодні — це крок у завтрашній день, де драйверами змін буде вже нинішнє підростаюче покоління. І від того, як вони зараз сприймають свою громаду, залежить і її майбутнє. .


09 09

Онлайн-формат все більше входить у всі сфери нашого життя. Новий досвід широко впроваджується і в бібліотечній системі міста, сприяючи тому, аби книга, процес читання були постійно присутніми у віртуальному просторі і доступними для поціновувачам художньої літератури. Голосні читання “Ми - читайлики”, які в докарантинний період проходили у дитячій бібліотеці щосуботи, нині стали дистанційними.


08 09

Ліза Халявченко знову дала привід пишатися нею. “Сонячна” дівчина успішно пройшла чергове творче випробування. Вихованка Дитячої школи мистецтв взяла участь у Міжнародному фестивалі -конкурсі інструментального та вокального мистецтва "STAR MUSIC TIME"-2020. Конкурс проходив дистанційно, за участі талановитих конкурсантів із різних куточків України, Молдови, Польщі, Ізраїлю.


07 09

Звуки музики, художні пленери, голосні читання та театральні постановки, здається, що мистецькі заклади і не припиняли навчання. Однак тут, як і в школах, тривала серйозна підготовка до навчального року, з хвилюванням зустрічали таке довгоочікуване перше вересня.


04 09

У новий навчальний рік вихованці мистецьких шкіл Покрова входять із вагомими перемогами. За період карантину діти набули успішного досвіду участі в онлайн-конкурсах, заявивши про себе як про талановитих вокалістів, музикантів та театралів. Чергову перемогу здобули учні Школи мистецтв — вихованці театрального колективу “Сюрприз”, за результатами участі у Всеукраїнському дистанційному фестивалі-конкурсі “Злата Фест - Золоті таланти незалежної України”.