Всi новини

08 11

Напередодні Дня Української писемності та мови у стінах міського краєзнавчого музею ім. М.А.Занудька відбувся захід, який у повній мірі розкривав красу, мелодійність та співучість української мови. 7 листопада тут зібралися представники народних колективів і культурних осередків нашої громади. У тому числі працівники культури клубів селищ Перевізькі Хутори і Шолохове.


06 11

Тестовим показником людяності та толерантності суспільства є ставлення до людей різних соціальних категорій. Таке твердження у Покрові беруть до уваги, керуються ним і в закладах освіти та культури. У народному історико-краєзнавчому музеї ім. Занудька давно працюють над адаптацією музейного простору для особливих відвідувачів.


29 10

Минулої п'ятниці засідання «МАМА КЛУБу» вперше пройшло на базі бібліотеки-філії №3. У затишній бібліотечній залі зібралося більше двадцяти учасників, як дорослих, так і дітей. Представники відділу культури до справи підійшли креативно, запропонувавши присвятити засідання Всесвітньому дню макаронів. Мета полягала в тому, аби мами та дітлахи побачили в макаронах не лише звичну їжу, але й матеріал для творчості.


09 10

І не лише співали, а й згадували дивовижну історію життя берегині української пісні, чия доля була нерозривно пов’язана з Україною – її історією та духовними надбаннями.


30 09

Покров має розгалужену бібліотечну систему, яка відіграє важливу роль у житті міста. Вона постійно оновлюється і удосконалюється. Лише цього року, завдяки безпосередньої підтримки міського голови Олександра Шаповала, до бібліотек міста надійшло тисячі екземплярів нових книжок. Також було удосконалено та оновлено коворкінговий простір центральної міської бібліотеки.17 09

Поняття “коворкінг” увійшло в життя покровчан три роки тому. Незвичну у нас, але перевірену і виправдану європейську модель організації діяльності людей тоді впровадили на базі Центральної бібліотеки.


28 08

Вже втретє під патронатом міського голови Олександра Шаповала в місті проходить мистецький фестиваль, котрий об’єднує покровчан. За роки існування конкурс відкрив нові імена, доводячи, що Покров – місто талановитих людей.27 08

Вже другий рік поспіль під патронатом міського голови Олександра Шаповала Покров збирає разом хорові колективи та ансамблі на щорічному міському конкурсі. Цьогоріч у пісенному форумі взяло участь понад ста номінантів – самобутні колективи з неперевершеним репертуаром та славною історією.