Всi новини

18 07

Під патронатом міського голови Олександра Шаповала 21 вересня у Покрові відбудеться двадцятий ювілейний Міжнародний фестиваль солдатської пісні «Перевал». Він став символом, об’єднав часи та епохи у пісні, якою висловлюють те, про що говорити не в силах, що пережито...


16 07

Літо – час відпусток, активного відпочинку, подорожей та нових відкриттів. Яскравою зупинкою на мапі подорожуючих рідним краєм стає міський народний історико-краєзнавчий музей ім.М.Занудька.


24 06

Наше місто причетне до однієї з найбільших у світі археологічних відкриттів ХХ століття. 48 років тому у кургані Товста Могила було знайдено Скіфську Золоту Пектораль. Наші земляки тоді стали свідками зоряного часу легендарного археолога Бориса Мозолевського.


21 06

Квіти, слова вдячності й сльози прощання – мистецькі заклади проводжали вихованців, бажаючи і далі підкорювати неосяжні творчі вершини.


18 06

Тут кожен може як заявити про себе вголос, так і відкрити для себе нове ім'я. Улюблене талант-шоу, яке традиційно проходить під патронатом міського голови Олександра Шаповала, знову зібрало своїх поціновувачів на центральній площі міста.


29 05

Книги — безцінний скарб, який залишається актуальним в усі часи та епохи. Але інтерес покровчан до читання залежить і від того, наскільки активно поповнюється книжковий фонд міських бібліотек. Цьому питанню особливу увагу приділяє міський голова Олександр Шаповал. Завдяки його безпосередній участі та підтримці лише з початку нинішнього року бібліотечна система  міста неодноразово отримувала  партії нових книг.


29 05

Сольні виступи, дуети, ансамблі вражають своїм колоритом, широтою жанрів та образів, чарують розмаїттям музичної палітри. Поринути у чудовий світ музики зможе кожний, хто завітає до дитячої школи мистецтв. Впродовж тижня там тривають звітні концерти та сольні виступи солістів-вокалістів та творчих колективів.


27 05

Заклад, де історія оживає у подіях й особистостях, закликав покровчан разом відтворити минуле, згадавши цікаві факти й деталі з літопису міста. До Міжнародного дня музеїв тут підготували інтерактивну зустріч, запропонувавши городянам відчути себе у ролі екскурсоводів, краєзнавців – живих свідків історичних подій.


14 05

Покровчан запрошують на загальноміське свято «Вишиванкове розмаїття».


26 04

Чистий четвер  покровчани, як і годиться, зустрічали разом, з добрими помислами, щирістю та побажаннями миру готуючи символ Великодня – писанку.