Всi новини

16 01

Скарбниця історичної пам'яті Покрова зберігає понад 3 тисячі різноманітних експонатів. Кожен з них має свою історію та відображає певну епоху з усіма її особливостями. Сьогодні міський краєзнавчий музей ім. Миколи Андрійовича Занудька йде в ногу з часом і активно взаємодіє з людьми в онлайн-просторі.


13 01

У переддень Старого Нового року за давніми традиціями в Україні  відзначають свято Маланки, або Щедрий вечір, що супроводжується традиційними новорічними обрядами. Те, що у Покрові зберігаються і цінуються вікові традиції, продемонстрували заклади освіти та культури.


11 01

Саме під таким девізом вихованці Дитячої школи мистецтв Покрова продовжують здобувати перемоги у конкурсах та фестивалях, примножуючи творчу славу нашого міста.


06 01

Знову Різдво. Багато століть тому, у небесах спалахнула Вифлеємська  зоря, сповістивши прихід у світ любові, чистоти, віри і надії. Різдво - одне з найкрасивіших і улюблених свят в Україні. Воно має багату історію з унікальними традиціями, звичаями і символами. І хоч  цьогоріч карантин не дозволяє у повній мірі їх відтворити, заклади освіти та культури Покрова створили для містян святкову атмосферу в онлайн - просторі.


31 12

Навчити дітей відчувати, думати, бачити прекрасне навколо себе. Не просто володіти інструментом, а  розуміти його мову. Уміти слухати і чути, і не лише музику – це те, що може привити лише викладач, який свою професію обрав серцем. Що саме таким є їхній наставник, відчувають учні викладача Дитячої музичної школи по класу баяна Олени Кузніцової.


31 12

Народний краєзнавчий музей ім. М.А.Занудька залишається місцем, в якому зберігається історія нашого минулого та сучасності. Сьогодні, через епідеміологічні обмеження, заклад активно функціонує в онлайн-форматі. Спеціально до новорічних свят колектив музею підготував для городян цілий ряд цікавих заходів.


30 12

Вихованці Школи мистецтв, котрі порадували місто прекрасним мистецьким привітанням – новорічним онлайн-мюзиклом, продовжують підносити подарунки. Цього разу – творчі перемоги.


23 12

Попри епідеміологічні обмеження вихованці та педагоги мистецьких закладів намагаються дарувати нам свою творчість і новорічний настрій. При цьому вони не бояться експериментувати з формами та жанрами, презентуючи їх онлайн. Справжній новорічний сюрприз усім покровчанам зробила  Школа мистецтв. В новому сезоні тут створили  святковий мюзикл під назвою “Пригоди в королівстві мистецтв”. Який став і подарунком, і творчим звітом.


22 12

Нові відзнаки міжнародного  та всеукраїнського рівнів доповнили скарбничку досягнень вихованців мистецького осередку.  Готуючись, аби  порадувати своїми святковими онлайн - виступами покровчан, діти не забували  про конкурси.


14 12

Цими вихідними відзначалося християнське свято Андрія Первозванного, яке згідно з переказами є  покровителем для всіх жителів України. Напередодні цієї дати заведено збиратися на Андріївські вечорниці, сповнені народних звичаїв, автентичних традицій.