Всi новини

20 01

Тему великого християнського свята не оминули своєю увагою і члени нашого “Мама Клубу”. Минулої п'ятниці, 17 січня, в бібліотечній філії № 3  пройшла чергова зустріч учасників проекту.


15 01

Період новорічних та різдвяних свят в Україні традиційно закінчується Василем та Меланкою. Цей день є початком нового року за старим стилем і супроводжується традиційними обрядами з переодяганням, щедрівками та посіванням.


10 01

Заклад продовжує дивувати містян та гостей Покрова, цього разу запросив разом виготовити символ різдвяних свят – медові пряники та дізнатися історію духмяного смаколика.


09 01

Завершився Перший сезон постійного онлайнового міжнародного конкурсу співаків, музикантів, авторів пісень «Сузір’я Україна». Серед переможців — покровчанин. Лауреатом ІІ ступеню став вихованець Дитячої школи мистецтв та учень СЗШ №6 - Андрій Беспавлий.


08 01

Великі настінні та маленькі наручні, виготовлені у техніці хенд-мейд та унікальні, від «Павла Буре», - музей зібрав «представників» різних епох, які фіксували години людського життя.


02 01

Саме такими емоціями було сповнене казкове містечко, що розгорнулося навколо головної ялинки міста. Довгоочікуване свято відкривав Святий Миколай, а естафету продовжив Дід Мороз зі Снігуронькою.


27 12

Місто готується зустріти Новий рік і цими днями в усіх куточках Покрова проходили святкові заходи, підготовлені відділом культури міськвиконкому, які охоче відвідували городяни. Не став винятком і старостинський округ. Епіцентром новорічного настрою став клуб селища Шолохове.


24 12

Один з найочікуваніших моментів новорічних свят – зустріч зі Святим Миколаєм. У Покрові цю мить роблять по-справжньому незабутньою, аби дитячі сподівання були виправдані щирими емоціями. Саме так бачить цей день міський голова та відповідні служби виконкому. Тож і готуються до свята заздалегідь, продумуючи кожну деталь.


16 12

Минулої суботи учасники “Мама Клубу” знову зустрілися у дружньому колі. В холодну пору року їхнє спілкування проходить у затишній атмосфері бібліотек, вже не вперше їх приймає бібліотечна філія № 3. Малеча ще не встигла забути макаронну вечірку, як їм вже приготували майстер-клас “У розмаїтті карнавальних масок”.


16 12

Заклад відтворив споконвічні Андріївські вечорниці з піснями, жартами, гаданням, виготовленням вареників, разом з містянами ожививши новорічно-різдвяні звичаї.