Всi новини

03 04

Відпочиває на карантині планета, пусті класи, а учні мистецьких закладів міста продовжують займатися улюбленою справою, дотримуючись дистанції. Днями було названо переможців  дистанційного конкурсу «Мій талант у мене вдома», який, зважаючи на ситуацію, напередодні пройшов у рамках Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Art Tavria Fest».


24 03

Карантин — період, коли треба берегтися та дотримуватись профілактичних вимог. Чому немає обмежень, так це навчанню та самоосвіті.


12 03

На початку березня Україна відзначала чергову річницю з Дня народження генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка. З нагоди цієї дати у міському краєзнавчому музеї  було організовано тематичний урок-екскурсію “Маленьким школярам про великого Шевченка”.06 03

Напередодні Міжнародного жіночого дня 8-го Березня на підприємствах і в закладах міста щиро вітають милих і чарівних жінок. Чудовий музичний подарунок з нагоди свята прекрасній половині людства спільно з відділом культури підготували культурні осередки міста. 4 березня у коворкінговому центрі Центральної міської бібліотеки відбувся вечір саксофонної музики “В гостях у джазу”.


05 03

Напередодні найчарівнішого весняного свята міський музей гостинно зустрічав творчих, креативних, талановитих, натхненних жінок. 12 знаних майстринь, більше десяти творчих напрямків, кілька годин теплого спілкування за чаюванням та безліч цікавих історій. Така зустріч у форматі творчої світлиці пройшла у музеї вперше і обіцяє мати своє продовження у цікавих проектах.


25 02

21 лютого усі народи світу вже вдвадцяте відсвяткували Міжнародний день рідної мови. Широко відзначали цей день і в Покрові. Про найнезбагненніший і найдосконаліший із феноменів людського суспільства говорили в закладах культури, освіти та соціальної сфери. Людина може володіти багатьма мовами, але рідна мова у неї одна. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов'язує людину з її родом, відзеркалюючи його душу та історію.


17 02

Напередодні Валентинового дня центральна бібліотека для дітей запропонувала містянам змайструвати подарунки, приєднавшись до майстер-класу.


13 02

Унікальну техніку, яку внесено до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, пізнають не лише за репродукціями. Петриківці навчають у школах та позашкільних закладах міста, розкриваючи красу старовинного розпису.


31 01

Валентина Іллівна особисто передала видання місту свого дитинства, з яким пов’язані до щему зворушливі спогади, що лягли на сторінки численних есе та нарисів. “Дорогим читачам міста моєї шкільної юності, яке я завжди згадую з теплом і вдячністю” - написала автор.