Всi новини


17 09

Поняття “коворкінг” увійшло в життя покровчан три роки тому. Незвичну у нас, але перевірену і виправдану європейську модель організації діяльності людей тоді впровадили на базі Центральної бібліотеки.


28 08

Вже втретє під патронатом міського голови Олександра Шаповала в місті проходить мистецький фестиваль, котрий об’єднує покровчан. За роки існування конкурс відкрив нові імена, доводячи, що Покров – місто талановитих людей.


27 08

Вже другий рік поспіль під патронатом міського голови Олександра Шаповала Покров збирає разом хорові колективи та ансамблі на щорічному міському конкурсі. Цьогоріч у пісенному форумі взяло участь понад ста номінантів – самобутні колективи з неперевершеним репертуаром та славною історією.


09 08

Літо у центральній бібліотеці для дітей — це дружній, комфортний простір, здатний зробити відпочинок юних покровчан активним, пізнавальним та веселим. Під час канікул діти потребують більшої уваги, їх необхідно не лише оздоровити, а й зацікавити, наповнити відпочинок корисним змістом. Таке завдання ставиться і перед дитячою бібліотекою, де є всі умови для цікавого і корисного дозвілля.


26 07

28 липня — день присвячений події, яка великою мірою визначила подальшу історію нашого народу. Напередодні важливої історичної дати тематичні заходи пройшли у центральній бібліотеці, музеї та територіальному центрі міста.


18 07

Під патронатом міського голови Олександра Шаповала 21 вересня у Покрові відбудеться двадцятий ювілейний Міжнародний фестиваль солдатської пісні «Перевал». Він став символом, об’єднав часи та епохи у пісні, якою висловлюють те, про що говорити не в силах, що пережито...


16 07

Літо – час відпусток, активного відпочинку, подорожей та нових відкриттів. Яскравою зупинкою на мапі подорожуючих рідним краєм стає міський народний історико-краєзнавчий музей ім.М.Занудька.


24 06

Наше місто причетне до однієї з найбільших у світі археологічних відкриттів ХХ століття. 48 років тому у кургані Товста Могила було знайдено Скіфську Золоту Пектораль. Наші земляки тоді стали свідками зоряного часу легендарного археолога Бориса Мозолевського.