Всi новини

17 01

Досить м'які погодні умови січня дозволяють комунальникам Покрова виконувати ряд робіт, які сприяють чистоті та благоустрою міста. Одним з таких заходів є обрізка кущів у скверах і парках. Подібна процедура стимулює ріст і розвиток рослин, надає кущам компактної форми та декоративності. Цього тижня працівники підприємства “Добробут” продовжили виконувати обрізку в різних районах Покрова, зокрема сквері поблизу міського РАГСу. Також вони активно прибирають вулиці міста від сміття й


16 01
16 січня 2020 р. 488 Комунальна cфера

Увага!

У зв'язку з аварійною ситуацією, що сталася 15 січня, у деяких мікрорайонах міста припинено центральне водопостачання. До повної ліквідації аварії буде забезпечено підвіз питної води за адресами:


19 11

Хоча календарна зима ще не розпочалася, та Покров поступово готується до наближення новорічних і різдвяних свят. За дорученням міського голови Олександра Шаповала, комунальники вже включилися у роботу, аби створити для покровчан незабутню різдвяну атмосферу.


13 11

Продовжується реконструкція вулиці Партизанської. Наразі ремонтники завершують укладати другий шар асфальтобетону. Тут вже помітні зміни – встановлено бордюри, з’явилося нове дорожнє покриття.


12 11

Внутрішньоквартальна територія будинків по Соборній 1,2 та Тикви, 12 тепер ще комфортніша. Встановлення лавочок стало наступним етапом комплексної реконструкції території.


07 11

У багатоквартирних житлових будинках Покрова експлуатується 35 пасажирських ліфтів. Від стабільної роботи цих вантажо-підйомних механізмів напряму залежить комфорт та безпека сотень покровчан. Та на все впливає час, не виняток і підйомники, введені в експлуатацію ще в 90-их. Використавши граничний термін, деякі кабінки зупинялися, а решта продовжувала перевозити пасажирів на обладнанні, яке не підлягало серйозному ремонту й у будь-який момент могло вийти з ладу.


06 11

Прогрес у питанні оновлення парку комунальної техніки, якого останнім часом досяг Покров, видно неозброєним оком. Ситуація, коли постійно доводилося латати морально і фізично зношену спецтехніку ще радянського зразка не могла тривати вічно. Для того, аби забезпечити необхідний рівень прибирання й утримання вулиць міста та полегшити працю комунальників було необхідне сучасне нове обладнання. Для міського голови Олександра Шаповала це стало одним з пріоритетних завдань.


01 11

Жовтень перейшов у листопад, а погода залишається сприятливою для благоустрою територій міста. У Покрові триває капітальний ремонт дорожнього полотна по Партизанській — вулиці, яка є важливим транспортним відрізком у напрямку Рудника та сіл старостинського округу.


31 10

Нещодавно було закінчено реконструкцію внутрішньоквартальної території біля будинків №7 та №9 по вулиці Героїв України. Необхідність таких робіт була очевидною, адже за більш ніж 30 років експлуатації доріжки тут були майже повністю зруйновані. Порепаний асфальт, ями та вибоїни — все це створювало для людей безліч незручностей, особливо в негоду.


24 10

Продовжується капітальний ремонт однієї з головних магістралей міста.