Всi новини

23 05

Комплексними роботами охоплено територію будинків № -36,38,40,42, де наразі триває капітальний ремонт.


22 05

Учора у Покрові відбулася презентація спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН “Об'єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень”. Організаторами семінару - відділом економіки міськвиконкому, було запрошено представників діючих ОСББ та ініціативних груп, мотивованих до створення об'єднань співвласників. Саме їм проект надаватиме підтримку у формуванні, організаційному становленні та подальшому впровадженні енергоефективних рішень.


20 05

Навіть буденний настрій здатні покращити яскраві квіткові килимки, яких цьогоріч у Покрові побільшало. Працівники “Добробуту” цьогоріч планують висадили близько 25 тисяч квітів. Квіткові композиції у паркових зонах, квітниках та газонах формують із сульфінії, бегонії, петунії, чорнобривців, герані, пеларгонії, георгін, катарантусу, газанії.


14 05

Ці заходи є плановими, проводяться від одного до кілька разів на рік.


06 05

Процес озеленення стартував з настанням сприятливої погоди. Слідом за висадкою дерев комунальники розпочали сезон квітів.26 04

За інформацією ПАТ ДТЕК «Дніпрообленерго» у зв’язку з заходами щодо підвищення надійності в постачанні електроенергії споживачам,  30.04.2019р. з  08:00  до 16:00   буде припинено  постачання електроенергії  за наступними адресами: - вул. Торгова, 48,50,50А,52; - вул. Гагаріна, 2; - пер. Пушкіна,22/1; - КДНЗ№5


25 04

Благоустрій міста, що розпочався з настанням погожих днів, не припиняється. Крок за кроком Покров перевтілюється, додаючи нових деталей до свого образу.


22 04

До ландшафтного декору, який тиждень тому викликав захоплення містян, додалися декоративні карети й велосипеди.


12 04

Улюблене місце відпочинку містян, реконструйоване два роки тому, продовжує перевтілюватись. Тут не припиняється процес благоустрою, наповнення парку цікавими деталями, які створюють неповторний образ та додають затишку території.