Всi новини

23 10

Містян вже радують десятки тисяч петуній, сульфіній, бегоній, пеларгоній,  чорнобривців, сальвій. Тепер вулиці міста прикрасять і паркові троянди п’яти відтінків. Тисячу кущів висадять від Лізи Чайкіної до Чіатурської, що додасть місту пізнаванності та особливого шарму.  Саджанці виростуть у високі пишні квіти, які  вирізняються довгоцвітінням і ніжним ароматом.


22 10

За останні п'ять років перезавантаження торкнулося усіх систем життєдіяльності міста. Помітні вони й у сфері благоустрою. Масштабними реконструкціями було охоплено близько двадцяти крупних об'єктів дорожньої інфраструктури.


21 10

Ця частина мікрорайону стала наступною після вулиці Затишної, де вже завершуються роботи, іде благоустрій території. Уральська так само не знала ремонту від дня здачі будинків в експлуатацію, а це понад тридцяти років. Наразі тут видалили аварійні дерева, облаштовують підходи до будинків, укладають нові бордюри, з’явилися й майданчики для збору сміття. Наступним етапом стане реконструкція пішохідної зони, яка з’єднує мікрорайон, є одним з головних сполучень мешканців. Роботи тривають


20 10

Візуальні зміни, які сталися у Покрові за останні роки легко побачити неозброєним оком. Але досить часто непоміченою залишається реалізація тих проектів та робіт, від яких напряму залежить  комфорт людей.


12 10

За останні роки городяни звикли, що на вулицях Покрова регулярно утримують  чистоту і порядок, роблять їх більш комфортними та красивими. Але мало хто розуміє, яка напружена щоденна праця комунальних служб стоїть за цими, на перший погляд, звичними речами. І що найсумніше, як непросто досі побороти ту “розруху”, яка панує в головах окремих людей і призводить до тих моментів, які ви бачите на цих фото...


08 10

У Покрові не припиняються роботи з впорядкування внутрішньоквартальних територій. Вони мають вкрай важливе значення, адже більшість дворів не знали ремонту з самого початку будівництва. Останні 5 років цьому питанню приділяється важлива увага. Причому робота має комплексний характер. Виконуються ремонти відмосток, заміна бордюрів, створюються пішохідні зони, місця для стоянки автомобілів, укладається нове асфальтне покриття. Загалом по місту вже відновлено близько двох десятків таких об'єктів


07 10

Останні п'ять років Покров свідомо робить ставку на поповнення комунальної техніки. Адже неможливо весь час “латати” застарілі зразки, які багато в чому вичерпали свій ресурс і можуть підвести у найвідповідальніший момент. Тож придбання для міста нового обладнання стало частиною загальної стратегії його модернізації. Практично кожного року Покров отримував нові зразки сучасної комунальної техніки.


07 10

Місто зустрічає осінь з символом цієї яскравої пори – хризантемами. Працівники «Добробуту» дбайливо висадили у вазони на центральній площі жовті кущі, що додали фарб і настрою. Квіти, які захоплюють своєю красою, з’явилися і в центральному парку. Озеленювачі, чиїми руками створюються ландшафтні композиції зазначають, що це найприємніше – висаджувати нові рослини та спостерігати за реакцією містян. Покровчани одразу помітили осіннє оздоблення. Кожного року Покров


24 09

Сезонна погода вносить свої особливості в роботу комунальних служб Покрова. Їх працівники продовжують виконувати необхідний комплекс заходів з утримання міських об'єктів. Так, все більше зусиль доводиться витрачати на прибирання опалого листя. Регулярно проводиться прибирання вулиць і скверів. Увага приділяється і виконанню протиепідемічних заходів. Зокрема, щодня проводиться санітарна обробка автобусів громадського транспорту. Причому ті автобуси, якими перевозять школярів, обробляють двічі на добу.


23 09

Процес відновлення та реконструкцій розпочався п'ять років тому і планомірно триває до сьогоднішнього дня. Внутрішньоквартальні території, які десятиліттями залишалися поза увагою, руйнувалися і створювали незручності для покровчан поступово, одна за одною, перетворюються на сучасні, комфортні двори.