Всi новини

03 04

Продовжуються планові роботи, служби працюють у звичному ритмі. Першочерговими залишаються протиепідемічні заходи, аби убезпечити місто від поширення інфекції. На часі й сезонні роботи. Весна -період оновлення, тож служби активно включилися у процес.


01 04

Близько 200 саджанців висадили сьогодні містом працівники “Добробуту”. Незважаючи на карантин, робота з благоустрою у розпалі, адже весна — час озеленення.


31 03

Комунальні служби працюють у посиленому режимі. “Добробут” спеціальними розчинами миє автобусні зупинки. З початку карантину ця робота є регулярною та плановою. Як зазначають комунальники, це одне з першочергових завдань, поставлених міським головою.


26 03

Служби виконують сезонний фронт робіт, працюють у посиленому ритмі. Крім профілактичних протиепідемічних заходів на часі благоустрій міста, прибирання та впорядкування територій.


25 03

Тривають протиепідемічні заходи. Минулого тижня у Покрові розпочали санітарну обробку зупинок і автобусного транспорту. Крім того, для зменшення ризику розповсюдження корона вірусу працівники КП «Добробут», спільно с міським відділом ДСНС здійснюють регулярне зволоження дорожнього полотна і пішохідних зон.


20 03

Мити руки – головна вимога карантину, проте важливо мити й вулиці та транспортні засоби. Для профілактики заражень коронавірусом у місті проводять цю роботу. Двічі на день працівники КП «Добробут» спільно з міським відділом  ДСНС зволоживатимуть дорожнє полотно та пішохідну зону. Спецтехніка та люди працюють з ранку до вечора.


19 03

Дезінфекційні заходи – одна з головних карантинних умов, профілактики захворювання. Транспорт загального користування місце міграції містян, тож потребує посиленої уваги.  Перевізники з розумінням поставилися до цього. Протягом дня автобуси приміських маршрутів обробляють спеціальним дезінфікуючим розчином. Насамперед поручні, двері, віконні рами - усі поверхні.


18 03

Зупинки громадського транспорту одне з людних місць, тож потребують посиленої уваги в умовах карантину. У рамках профілактично-протиепідемічних заходів працівники «Добробуту» проводять обробку павільйонів спеціальними безпечними розчинами. За словами керівництва підприємства, ця робота буде регулярною.


16 03

Весна – час благоустрою. Незважаючи на примхи, погода сприяє активним роботам. Працівники «Добробуту» та «Універсал-сервісу» приводять до ладу території. Прибирають двори, впорядковують клумби та газони, дитячі майданчики.


13 03

Людмила Кудрявцева — представник найважливішої для чистоти міста професії. Бухгалтер за освітою, жінка більше двадцяти років свого життя прокидається вдосвіта, аби покровчан радували чисті вулиці та тротуари.