Всi новини

12 11

Внутрішньоквартальна територія будинків по Соборній 1,2 та Тикви, 12 тепер ще комфортніша. Встановлення лавочок стало наступним етапом комплексної реконструкції території.


07 11

У багатоквартирних житлових будинках Покрова експлуатується 35 пасажирських ліфтів. Від стабільної роботи цих вантажо-підйомних механізмів напряму залежить комфорт та безпека сотень покровчан. Та на все впливає час, не виняток і підйомники, введені в експлуатацію ще в 90-их. Використавши граничний термін, деякі кабінки зупинялися, а решта продовжувала перевозити пасажирів на обладнанні, яке не підлягало серйозному ремонту й у будь-який момент могло вийти з ладу.


06 11

Прогрес у питанні оновлення парку комунальної техніки, якого останнім часом досяг Покров, видно неозброєним оком. Ситуація, коли постійно доводилося латати морально і фізично зношену спецтехніку ще радянського зразка не могла тривати вічно. Для того, аби забезпечити необхідний рівень прибирання й утримання вулиць міста та полегшити працю комунальників було необхідне сучасне нове обладнання. Для міського голови Олександра Шаповала це стало одним з пріоритетних завдань.


01 11

Жовтень перейшов у листопад, а погода залишається сприятливою для благоустрою територій міста. У Покрові триває капітальний ремонт дорожнього полотна по Партизанській — вулиці, яка є важливим транспортним відрізком у напрямку Рудника та сіл старостинського округу.


31 10

Нещодавно було закінчено реконструкцію внутрішньоквартальної території біля будинків №7 та №9 по вулиці Героїв України. Необхідність таких робіт була очевидною, адже за більш ніж 30 років експлуатації доріжки тут були майже повністю зруйновані. Порепаний асфальт, ями та вибоїни — все це створювало для людей безліч незручностей, особливо в негоду.


24 10

Продовжується капітальний ремонт однієї з головних магістралей міста.


21 10

Район вулиці Партизанської тепер з реконструйованою пішохідною зоною. Ця внутрішньоквартальна територія стала черговою, де були виконані комплексні ремонтні роботи.


24 09

Двір по Соборній – Тикви, що об’єднує декілька багатоповерхівок, сьогодні виглядає по-іншому, тут вперше за десятиріччя проведено ремонтні роботи.


18 09

Дитячі ігрові майданчики — це одне з улюблених місць дозвілля більшості дітей. Щороку у місті їх стає все більше. З'являються не лише нові, а й відновлюються наявні майданчики.


13 09

Майже двокілометровий тротуар реконструйовано вперше за останні десятиріччя. Тепер це комфортний та безпечний пішохід.