Всi новини

15 07

Ремонти внутрішньоквартальних доріг та прибудинкових територій - продовжуються. Наразі тривають роботи по Центральній, стартували і в іншій частині міста – по Курчатова.


11 07

Продовжується реконструкція одразу в двох районах міста.


08 07

Звертаємо Вашу увагу на телефонні номери диспетчерських служб підприємств, які надають комунальні послуги на території міста. На них можна звернутися у разі виникнення аварійної ситуації чи для вирішення нагальних питань комунального характеру. ТОВ "Універсал-сервіс ЛТД" 6-09-30, (067) 560-03-22, (095) 260-74-00 питання, пов’язані з обслуговуванням житлових будинків (у т.ч.електро-, водопостачання в житлових будинках ), що не входять до складу ОСББ, а також обслуговування прибудинкової


05 07

Наразі роботи ідуть по вулиці Уляни Громової, де працює спецтехніка.


03 07

Комунальні служби спрацювали оперативно, ліквідовуючи наслідки негоди.


27 06

Нині ремонтом охоплені внутрішньоквартальні проїзди та прибудинкові території відразу чотирьох будинків по вулиці Центральній - № 36, 38,40, 42. За багато десятиліть внутрішньоквартальна інфраструктура зазнала руйнації, викликаючи у людей справедливі нарікання.


21 06

між управлінням освіти виконавчого комітету Покровської міської ради і міським комітетом Профспілки


21 06

За останні роки у Покрові не лише відновлюють пішохідні доріжки, а й за потребою мешканців облаштовують нові. Прикладом того є доріжка, яка з’явилася вздовж внутрішньоквартальної дороги, що веде від вулиці Шатохіна до спортивного магазину.


18 06

В місті продовжується робота з відновлення пішохідних зон, якими щодня користуються тисячі покровчан. Це питання є одним з пріоритетних для міського голови Олександра Шаповала, адже від того, в якому стані знаходяться тротуари, напряму залежить комфорт городян. Сьогодні комплексні ремонтні роботи тривають на вулиці Івана Малки, загальною довжиною близько 2 км. За десятиріччя пішохідні доріжки в цьому районі перетворилися на справжню смугу перешкод зі зруйнованим асфальтом. Це створювало багато


18 06

на необхідність виконання  обрізки насаджень в охоронних зонах відповідно з вимогами п. 7 Правил охорони електричних мереж.