Всi новини

11 11

Найсильніші бійці муай-тай минулого тижня зібралися в столиці Білорусі. Саме у Мінську з 4 по 11 листопада проходили змагання Чемпіонату Європи з таїландського боксу. Близько 500 спортсменів з 26 країн у безкомпромісних поєдинках боролися за перемогу.


01 11
1 листопада 2019 р. 72 Спорт

Тиждень спортивний

Покровчанин виграв “срібло” Чемпіонату України з боксу З 21 по 27 жовтня у місті Бердянськ проходив чемпіонат України з боксу серед юнаків 2006-2007 років народження. Турнір зібрав 385 спортсменів з різних областей України.


30 10

Днями в Ізраїлі завершилися змагання Чемпіонату Європи зі спортивної акробатики серед юнаків і юніорів. Честь представляти Україну у складі Збірної команди на цьому турнірі отримали відразу дві пари вихованців відділення акробатики міської ДЮСШ ім. Дані Дідіка. Вихованці тренера Ольги Образцової : Орина Забутна — Спартак Заульський і Катерина Гужва — Артур Євтушенко.


23 10

22 жовтня на бігових доріжках стадіону “Авангард” відбулися традиційні змагання з осіннього легкоатлетичного кросу, присвячені пам'яті тренера-викладача ДЮСШ “Манганіт” Володимира Бойка.


21 10

Черговими медалями й вагомим титулом  поповнилася  скарбничка школи.


18 10

Минулий тиждень видався вдалим для вихованців бійцівських дисциплін Покрова. Вони успішно виступили на турнірах різного рівня.


18 10

Наше місто вже неодноразово доводило своє лідерство в цьому технічному виді спорту. Вихованці тренера автомодельного гуртка БДТЮ Володимира Томілова часто підіймаються на найвищі сходинки п'єдесталу і прославляють Покров далеко за межами Дніпропетровської області.


15 10

Вже вдруге у Покрові проходить турнір пам’яті Дані Дідіка – народного Героя України, який загинув у 2015 році під час Ходи гідності у Харкові.


08 10

“Золото” і дві “бронзи” - такий вагомий внесок зробили тай-боксери Покрова у медальну скарбничку національної збірної України. Загалом наша команда завоювала на турнірі 14 нагород.


08 10

6 жовтня, у місті Дніпро на базі СК “Метеор” відбулася обласна Спартакіада серед учасників АТО, членів їх родин та волонтерів. Змагання, які вже стали традиційними, зібрали понад 200 учасників з різних куточків області. Вже вдруге у них взяла участь команда Покрова.