Всi новини

11 08

Усього кілька тижнів тому, наприкінці липня, відділ молоді та спорту виконкому закликав усіх прихильників велосипедного спорту стати учасниками нової активності. І вже цієї неділі ”VeloPokrov” вітав нових членів своєї спільноти.


10 08

Минулими вихідними стартував новий турнір “Кубок Голови Обласної державної адміністрації”. За почесний трофей змагатимуться 40 команд з різних куточків Дніпропетровщини. Завдяки підтримці керівництва міста, участь у змаганнях беруть і футболісти-аматори Покрова.


05 08

У період посиленого карантину в Україні були введені обмеження на роботу спортивних закладів. Нині ж спортивні осередки Покрова поступово повертаються до роботи. З початком серпня розпочалися тренування й у вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи ім. Дані Дідіка.


04 08

Відділ молоді та спорту міськвиконкому продовжує випускати тематичні сюжети, присвячені покровчанам, які досягли успіхів у спорті, культурі та загалом активно проявляють себе у громадському житті. Героями чергового випуску стали вихованці відділення акробатики міської ДЮСШ ім. Дані Дідіка, титуловані спортсмени Іван Хажанець та Микола Земляний.


27 07

Об’єднати усіх прихильників велосипедного спорту міста покликаний новий проект ”VeloPokrov”, анонсований на минулому тижні відділом молоді та спорту міськвиконкому. Вже в суботу охочих приєднатися до міського велоруху організатори чекали на площі ім.Сірка. Саме звідси близько двадцяти учасників новоствореного велоклубу стартували у напрямку Зони відпочинку.


22 07

Покровчани стали призерами онлайн-турніру «Кубок скіфів 2020», який провели Федерація гирьового марафону України та Онлайн-ліга гирьового спорту України. Марафон тривав до 5 липня. Відповідно до формату змагань, учасники викладали відео виконання вправ. Тож усі виступи гирьовиків Покрова можна було побачити на сторінці наставника нашої команди Віталія Мартинюка.


20 07

Відділ молоді та спорту міськвиконкому продовжує цикл  відеознайомств  «Ти творець свого майбутнього». Кожний такий сюжет доводить, що молодь Покрова – креативна, наполеглива, вміє вчитися і працювати над собою. Не лише своє життя, а й власне тіло моделює покровчанка Тетяна Гордієнко.


07 07

Місцем, яке у повній мірі дає реалізувати цікаві ідеї, є центральний парк ім. Бориса Мозолевського. Цього літа за ініціативи відділу молоді та спорту міськвиконкому тут впроваджують нові проекти активного дозвілля у формі відкритих тренувань на свіжому повітрі. Так, у парку вже відбулося кілька занять з оздоровчої йоги. А минулої неділі, 5 липня, покровчани могли не лише побачити, а й взяти участь у відкритому тренуванні зі змішаних єдиноборств (ММА).


06 07

Після певної перерви бійці нашого міста знову вийшли на ринг і довели високий рівень своєї підготовки. Минулого тижня на базі спортивного комплексу підприємства “Мотор Січ” відбувся відкритий чемпіонат Запорізької області з таїландського боксу. Змагання стали одним з перших турнірів, який проводився після послаблення карантинних обмежень. Загалом у них взяло участь 150 спортсменів з різних регіонів України. У тому числі Запорізької, Харківської, Дніпропетровської та Херсонської


02 07

Тиждень тому в улюбленому місці відпочинку містян стартував ще один оздоровчий проект, започаткований відділом молоді та спорту виконкому – соціальна йога. Вже перша зустріч показала зацікавленість мешканців міста, а друга -  що покров чани за здоровий спосіб життя та змістовний відпочинок.