Всi новини

08 09

Вітаю Вас із Днем фізичної культури і спорту - святом здорових, цілеспрямованих людей, який ми відзначаємо 9 вересня! Покров відомий славними спортивними традиціями та талановитими спортсменами. Попри війну наші земляки продовжують виступати на міжнародних змаганнях, здобувати медалі, таким чином прославляючи Україну та рідне місто. Ми пишаємося Вашими досягненнями!


08 09

Щойно розпочався навчальний рік, а педагоги громади вже мають заслужені відзнаки. Учитель фізичної культури ліцею №5 Ольга Коровіна отримала Подяку Дніпропетровського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Зокрема, педагога відзначено за мотивацію учнівської молоді до занять фізкультури та спорту.


30 08

Покровчанку Неллі Чуканівську заслужено вважають однією з найсильніших стрибунів хайдайвингу не лише України. Чергова перемога тому підтвердження. З великим відривом від суперниць 16-річна спортсменка виграла змагання у Норвегії.


22 08

Днями на Дніпропетровщині пройшло дві яскраві спортивні події — Чемпіонат Дніпропетровської області зі спортивної акробатики та Всеукраїнський турнір пам'яті видатного тренера Геннадія Горяїнова.


21 08

Чергове «золото» наш боксер завоював у Німеччині, де з 16 по 19 серпня проходив міжнародний турнір з боксу. Вихованець Заслуженого тренера України Ігоря Мациборка, Нікіта Захарченко має вагомі здобутки на змаганнях світового рівня. Хлопець вже не перший рік підкорює ринг своєю працелюбністю, силою духу й волею до перемоги. Стипендіат міського голови, він прославляє Україну далеко за її межами.


16 08

Вихованка ДЮСШ «Манганіт» продовжує підкорювати висоту, здобувати вагомі результаті у спорті високих досягнень. Неллі стала справжньою сенсацією хайдайвингу – висотних стрибків у воду. В останніх змаганнях, які проходили у Словенії з 11 по 14 серпня, учениця Анастасії Янченко та Олега Вишиванова виступала вже у категорії дорослих.


14 08

Другий рік Україна зустрічає День молоді разом з усім світом. З сиренами, обстрілами – захищаючи свою свободу та незалежність. Відстоюючи суверенітет держави заради майбутнього. Для Покрова це особлива дата, бо молодь міста є ініціатором важливих справ і починань, прославляє рідну країну своїми вагомими досягненнями. І цьогорічний День молоді місто зустріло спортивними ініціативами та турнірами.


07 08

Шостого серпня в угорському Будапешті 19-річна спортсменка підняла прапор України на Masters. Ця блискуча перемога показала міць, відмінну підготовку та силу духу нашої спортсменки.


03 08

На тому тижні у Швейцарії проходив традиційний і найпопулярніший у Європі турнір хайдайверів (стрибунів у воду з екстремальних висот) «Іnternational cliff giving championship 2023». Разом з дорослими змагалися юніори з України та Великобританії. Українські юніори, серед яких випускниця СК “Манганіт”, продемонстрували дуже високий рівень виконання стрибків і потрапили у фінал. Неля Чуканівська стала переможницею цього турніру серед юніорів, а серед дорослих посіла 4 місце.


25 07

Понад 80 медалей – такий, золотий ужинок минулого тижня. Наші спортсмени прославляють Україну на змаганнях всіх рівнів, серед чемпіонів – покровчани.