Всi новини, сторінка 14

24 05

В арсеналі вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста додалося спортивних перемог.


11 05

Акробати Дитячо-юнацької спортивної школи ім. Дані Дідіка  успішно виступили на Чемпіонаті України зі спортивної акробатики серед юнаків. З 4 по 8 травня  юні спортсмени  змагалися у Вінниці, куди з’їхалися  понад  двохсот учасників із дев'яти областей та Києва. Судді  оцінювали виступи за трьома критеріями – артистизм, техніка виконання та складність.


29 04

Днями визначилися переможці  міського етапу Всеукраїнського конкурсу  малюнків на олімпійську тематику серед закладів загальної середньої освіти. З  першого  квітня впродовж трьох тижнів школярі громади долучались до творчих перегонів, зображуючи своє ставлення до  спорту та здорового способу життя.


29 04

Вихованці відділення акробатики міської ДЮСШ ім.Дані Дідіка завжди демонстрували високий рівень підготовки. Тож не дивно, що вони неодноразово захищали спортивну честь України на змаганнях найвищого рівня.


20 04

Відразу  у понад півсотні юних спортсменів Покрова  побільшало заслужених нагород. Вихованці Дитячо-юнацької  спортивної школи ім. Дані Дідіка успішно виступили на у Чемпіонаті Дніпропетровської області  зі спортивної акробатики та відкритому Чемпіонаті Херсонської області  з таїландського боксу серед дорослих, юнаків та юніорів.


13 04

Минулими вихідними відбувся обласний командний чемпіонат з легкоатлетичного кросу. Ці змагання зібрали  у Нікополі команди з усієї Дніпропетровської області. Юним атлетам довелося змагатися на дистанціях забігів від 500 до 8000 метрів.


30 03

Перший місяць весни приніс нові досягнення спортсменам нашого міста, які взяли участь у ряді турнірів та змагань. Як завжди покровчани продемонстрували високий рівень підготовки і завоювали заслужені нагороди.


22 03

Нагадаймо, що цей турнір стартував в середині лютого. Змагання були організовані громадською організацією "Шахи для життя" за підтримки відділу молоді та спорту міськвиконкому. За титул найсильнішого шахіста Покрова змагалися 12 учасників, які проводили ігри за коловою системою. Минулими вихідними вони зіграли свої фінальні партії. За підсумками змагань переможцем Чемпіонату міста з шахів на Кубок міського голови став Олег Шкель. Саме йому було вручено почесний кубок. На другому


16 03

Наприкінці тижня Покров гостинно приймав учасників І етапу Чемпіонату України з автомодельного спорту (юнаки),  кордові моделі у приміщенні. Змагання проходили  на базі автомодельної лабораторії  Будинку творчості дітей та юнацтва. Учасники – школярі до 13 років.


09 03

Спортсмени Покрова не витрачають часу дарма, посилено тренуються, аби показати результат командної роботи. Сила волі, витримка, цілеспрямованість – ось секрет успіху покров чан, які впевнено заявляють про себе на змаганнях всіх рівнів.