Контакти, організаційна структура

 

ПОКРОВСЬКА МІСЬКА РАДА

53300, Дніпропетровська обл.
м. Покров, вул. Центральна 48
тел. (05667) 4-30-35, факс (05667) 4-17-61
Працюємо: понеділок - четвер О8:ОО - 17:ОО, перерва: 12:ОО - 12:45
п’ятниця О8:ОО - 16:ОО, перерва: 12:ОО - 13:ОО
e-mail: info@pkrv.dp.gov.ua
Перелік керівного складу та відділів виконавчого комітету Покровської міської ради
 
Декларації посадових осіб знаходяться на офіційному сайті НАЗК
Міський голова
ШАПОВАЛ
Олександр Миколайович

приймальня 4-30-35

факс 4-17-61

Заступники міського голови :  
БОНДАРЕНКО
Наталія Олександрівна

приймальня 4-16-40,

4-23-61

МАГЛИШ
Андрій Сергійович

приймальня 4-30-35,

4-35-52

ЧИСТЯКОВ
Олександр Геннадійович

приймальня 4-30-35,

4-15-65

   
Керуючий справами виконкому  
ВІДЯЄВА
Ганна Миколаївна

приймальня 4-30-35,

4-38-82

   
Секретар міської ради  
ПАСТУХ
Анатолій Іванович

приймальня 4-30-35,

4-18-90

   
Організаційний відділ  
СМІРНОВА
Інна Станіславівна
4-17-43
   

Юридичний відділ

 
ХОМІК
Олексій Васильович
6 -37-50
   
 
НОР
Юрій Миколайович
4-17-02
   
 
ГОРЧАКОВА
Тетяна Анатоліївна
6-33-97
   
Відділ з питань торгівлі, побутового обслуговування захисту прав споживачі в  
  4-35-71
   
 
ЦАРЕНКО
Ірина Геннадіївна
4-24-50
   
Відділ по роботі зі зверненнями громадян  
ШУЛЬГА
Ольга Олексіївна
4-19-49
   
4-11-05
АГАПОВА
Вікторія Сергіївна
 
   
 
ГЛАЗКОВА
Оксана Юріївна
4-26-60
Відділ землекористування  
 

4-43-56

   
 
ПРОНОЗА
Олексій Володимирович
4-30-27
   
Відділ молоді та спорту  
  4-20-59
 
 
Служба у справах дітей  
ДУБІНА
Наталя Юзефівна
4-23-32
   
 
НЕСТРЕЛЯЙ
Ольга Миколаївна
4-42-82
   
 
КЛОЧКОВСЬКА
Інна Вікторівна
4-20-31
   
 
ІГНАТЕНКО
Юлія Анатоліївна
4-37-39
   
Відділ архітектури та інспекції ДА - БК 4-32-46
   
 
СІЗОВА
Оксана Анатоліївна
6-34-07
   
Відділ бухгалтерського обліку  
ШУЛЬГА
Олена Петрівна
4-10-61
   
Відділ інформаційного забезпечення  
ЛЕГЕЗА
Олексій Олексійович
4-10-61
   
Відділ транспорту та зв’язку 4-34-63
   
Управління праці та соціального захисту населення  
ІГНАТЮК
Тетяна Марківна
4-11-00
   
Управління освіти  
ЦУПРОВА
Ганна Анатоліївна
4-20-41
   
Управління житлово-комунального господарства та будівництва  
РЕБЕНОК
Віктор Васильович
4-30-01
   
Фінансове управління  
МІЩЕНКО
Тетяна Володимирівна
4-18-62
   
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  
ЗАРУБІНА
Ганна Олегівна
4-17-33
   
Відділ культури  
СУДАРЄВА
Тетяна Миколаївна
4-19-85

 

Організаційна структура органів управління