Всi новини

27 03

Вкотре звертаємося до Вас проявляти громадянську свідомість. Від вашої відповідальності залежить епідситуація в місті — спокій та здоров'я покровчан. Необхідно! Повідомляти про приїзд до міста одразу по прибуттю за тел.:0566743404- цілодобово. Виконувати карантинні вимоги, самоізолюватись на 14 днів.

21 10

Те, що в малих містах України може стабільно розвиватися успішне підприємство, вже багато років доводить ТОВ «Резинопласт».Сучасні цехи, комфортні й безпечні умови праці, молодий колектив і перспективи завтрашнього дня – все це «Резинопласт». Вже 24 роки у Покрові безперебійно працює завод з повним циклом виробництва гумово-технічних виробів різної складності.


21 10

Дійсні електронні лікарняні по вагітності та пологах почали створювати з 01 жовтня, коли завершився перехідний період


21 10

Україна повністю перейшла на електронні лікарняні


21 10

На території всієї Дніпропетровської області діють заборони, які передбачені для «червоного» рівня епідемічної небезпеки


20 10

Заклади культури міста продовжують цикл заходів, присвячених історії Покрова. Юні художники поринули в мистецький світ


19 10

В умовах сьогодення нашим родинам нелегко дається можливість підтримувати належний рівень життя.


19 10

З 16 жовтня розпочинається опалювальний сезон 2021 - 2022 р. для одержувачів субсидії та пільг.


19 10

Освіта У школярів тривають канікули. Вихованці ДЮСШ ім. Дані Дідіка стали призерами всеукраїнських змагань. У всеукраїнських змаганнях також перемоги здобули й автомоделісти БТДЮ. Медицина На лікуванні у цілодобовому стаціонарі перебувало 62 хворих, 16 пацієнтів знаходиться у денному стаціонарі хірургічного профілю. До Центру первинної медико-санітарної допомоги звернулося 1487 осіб , 55- отримали невідкладну допомогу в амбулаторіях. Бригади екстреної медичної допомоги здійснили 221


15 10

З почуттям гордості за своє місто, з повагою до його історії зустріли покровчани ювілейний День народження рідного міста, який співпав з визначними святами – Днем Захисника та Захисниць України, Покровою Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва. Творчими досягненнями, усмішками й радістю відкривав Покров нову сторінку своєї історії.