Всi новини

19 07

Квартирне питання –  вічна тема. Після 1990 року, коли фактично було призупинено будівництво у малих містах України, вона стала однією з найболючіших. Не став винятком і Покров з квартирною чергою, у якій сотні родин очікували на щасливий ордер. Протягом десятиліть це питання стабільно залишається відкритим. Але сьогодні можна говорити про значні зрушення.


19 07

Сьогодні у міськвиконкомі відбулося засідання оперативного штабу за участі керівників комунальних підприємств та бюджетних установ. Обговорюючи поточні питання, освітяни доповідали про хід підготовки закладів до нового навчального року. У Центрі первинної медико-санітарної допомоги уклали 32528 декларацій, здійснили 283 профілактичних флюорографічних обстеження.


18 07

Під патронатом міського голови Олександра Шаповала 21 вересня у Покрові відбудеться двадцятий ювілейний Міжнародний фестиваль солдатської пісні «Перевал». Він став символом, об’єднав часи та епохи у пісні, якою висловлюють те, про що говорити не в силах, що пережито...


15 07

Про це говорили учасники проекту «Твій голос вирішить все», під час тренінгу, що пройшов минулої п’ятниці у Покрові.


10 07

У 1997-му році було започатковано обласну стипендію Дніпропетровської ОДА.  Таким грошовим заохоченням за успіхи у навчанні винагороджують сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Ці школярі власним прикладом доводять, що попри складні життєві обставини можна досягати успіху. З 1997-го року обласну стипендію вже отримали понад 4 тисячі школярів Дніпропетровщини.


08 07

Вже незабаром жителі Покрова братимуть участь у позачергових виборах до Верховної Ради України, які відбудуться 21-го липня. У місті триває підготовка до цього важливого процесу.  Наразі офіційно визначено перелік виборчих дільниць, де зможуть проголосувати жителі Покрова.


04 07

Сьогодні покровчани завершили акцію «Україна – це ми», розфарбувавши пішохідну зону у яскраві життєстверджуючі кольори, якими на весь світ славиться неперевершена Петриківка.


04 07

Сьогодні, 4-го липня, в Україні відзначають День національної поліції .


02 07

Цей день називають одним з головних міських свят. Випускний вечір - зворушливий та пам'ятний, стає важливою віхою, бо підсумовує ще один навчальний рік, дає старт у майбутнє ще одному шкільному випуску. Цьогорічне свято запам'ятається надовго, його традиційно зустрічали усією великою громадою. Через живий коридор, центральною вулицею ішли випускники до площі, де на них чекало святкове дійство. Ця традиція переходить з десятиліття у десятиліття, коли усе місто вітає вже


01 07

30-го червня ми відзначали свято молодих та енергійних  — День молоді. Сьогодні політика Покрова спрямована на те, аби максимально залучати молодь до тих процесів і перетворень, які відбуваються в місті. А оскільки Покров спортивне місто, то цілком природно, що в свято, що тривало під патронатом міського голови Олександра Шаповала, пройшов  цілий ряд спортивно-масових заходів.