Всi новини

12 11

Завдяки командній роботі міського голови Олександра Шаповала, народного депутата Дениса Германа, засновника фонду «Майбутнє Нікопольщини» Руслана Олійника, профільні медичні фахівці обласної дитячої клінічної лікарні проведуть прийом та обстеження маленьких покровчан.


12 11

21 листопада  з 10.00 до 13.00 в  КП «ЦМЛ м.Покров» ДОР буде проводитись масовий забір донорської крові для лікування онкохворих дітей в спеціалізованих клініках області.        


11 11

Сліди чиїхось «розваг» фіксували сьогодні комунальники. Вздовж реконструйованої пішохідної зони сплющено сміттєві урни.


11 11
11 листопада 2019 р. 468 Суспільство

Місто за тиждень

Освіта Команда НВК №2 взяла участь у літературному батлі в рамках Всеукраїнського проекту “Інтеркрок - освітня стратегія соціалізації особистості”, що відбувся на базі Вишгородської районної гімназії “Інтелект”. Директори ліцею та НВК №1 взяли участь в обласній нараді з питання переходу на профільне навчання учнів 1-- 11 класів відповідно до Закону України “Про освіту” на базі департаменту освіти та науки облдержадміністрації.


08 11

9 листопада у нашій країні відзначають День української мови та писемності на честь українського літописця Нестора — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Чимало тематичних заходів у закладах міста пройшло напередодні свята, а сьогодні у Покрові традиційно писали щорічний диктант національної єдності.


07 11

З нагоди ювілейної дати жінка приймала вітання та подяку за багаторічну та самовіддану працю від міського голови Олександра Шаповала. Теплі слова, квіти та подарунки до сліз зворушили Аллу Миколаївну.


05 11

Реалізовано п'ятий заключний проект-переможець цьогорічного бюджету участі , який називається “Через рух до здоров'я”. За умовами міської Програми партиципаторного бюджетування, підтримані містянами ідеї мають бути втілені в життя до кінця календарного року за бюджетний кошт. Понад півтисячі голосів покровчани віддали за те, аби в дитячому садочку №13 з'явилося сучасне корекційне та спортивне обладнання для дітей з особливими освітніми потребами.


04 11
4 листопада 2019 р. 1029 Суспільство

Місто за тиждень

Освіта Поки школярі відпочивали на канікулах, зусилля вчителів були спрямовані на підготовчу, методичну та організаційно-педагогічну діяльність. Проведено засідання міських методичних об'єднань вчителів-предметників, семінар-практикум для вихователів дошкільних закладів. В управлінні освіти пройшло інструктивно-організаційне засідання членів журі конкурсу “Учитель року — 2020” у номінації початкова освіта.


01 11

31 жовтня пройшло чергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Покровської міської ради.


30 10

Днями в Ізраїлі завершилися змагання Чемпіонату Європи зі спортивної акробатики серед юнаків і юніорів. Честь представляти Україну у складі Збірної команди на цьому турнірі отримали відразу дві пари вихованців відділення акробатики міської ДЮСШ ім. Дані Дідіка. Вихованці тренера Ольги Образцової : Орина Забутна — Спартак Заульський і Катерина Гужва — Артур Євтушенко.