Всi новини

20 01

Цього разу об’єктом зухвалих хуліганських дій став туалет поблизу універмагу. Вихідними у чоловічій вбиральні було викрадено радіатори опалення. Чергова зафіксувала пропажу вже постфактум. Хто наважився на таке - не встановлено, але подія завдала збитків підприємству «Добробут». Керівництво зазначило, що радіатори відновлять, проте скоєне вражає. Вбиральню було відремонтовано з руїн кілька років тому за численними проханнями містян та гостей Покрова. Вона безкоштовна, з гарячою


17 01

Цієї неділі, 19  січня, українці відзначають одне з найбільших церковних свят — Хрещення Господнє. Однією з його традицій є занурення у воду, аби символічно очистити душу і додати тілу здоров'я.


17 01

Сьогодні у міськвиконкомі пройшло чергове засідання оперативного штабу за участі керівників комунальних підприємств та бюджетних установ.


15 01

Освіта В освітян триває підготовка до третього етапу всеукраїнських олімпіад. Для вчителів школи першого ступеня проведено майстер-класи «Сучасні форми роботи на уроках української мови». Педагоги готуються до проходження курсів підвищення кваліфікації та роботи з майбутніми першокласниками. Соціальна сфера За тиждень, що минув, управління праці з різних питань відвідало 404 містян, 19 в Олександрівці. Протягом тижня до установи надійшло 120 документів, підготовлено і направлено 151


09 01

Мережею поширюється фейкова інформація. На одному з міських інтернет-ресурсів була опублікована неправдива інформація про підвищення тарифів на водопостачання до 36, 5 грн., на 25% та на 40% на квартплату. Дане повідомлення не відповідає дійсності, носить некоректний характер.


03 01

З оптимізмом, новими планами та задумками команда вступає у новий рік. Кожну суботу 2019-го вони розпочинали гарним настроєм та позитивним поглядом на життя, з таким налаштуванням зустрічають і прийдешній, 2020-й.


03 01

Освіта В останній передноворічний тиждень на базі БТДЮ для вихованців закладів загальної середньої освіти міста, дітей пільгових категорій, для батьків та жителів міста проведено новорічно-різдвяний захід «Новорічні пригоди в королівстві «Ерендел». Вихованці закладів дошкільної освіти переглянули казку «Новорічні пригоди смаколиків» у Дитячій школі мистецтв.


28 12

Використання під час новорічних свят петард, феєрверків, хлопавок, бенгальських вогнів вже стало традицією. Та щоб яскраве свято не перетворилося на сумну подію, важливо знати і пам’ятати правила використання піротехнічних виробів.


27 12

Місто готується зустріти Новий рік і цими днями в усіх куточках Покрова проходили святкові заходи, підготовлені відділом культури міськвиконкому, які охоче відвідували городяни. Не став винятком і старостинський округ. Епіцентром новорічного настрою став клуб селища Шолохове.


27 12
27 грудня 2019 р. 160 Суспільство

Відбувся штаб

Сьогодні міський голова Олександр Шаповал провів чергове засідання оперативного штабу за участі керівників комунальних підприємств, бюджетних організацій та голів квартальних комітетів. Підводячи підсумки тижню, що минає, говорили про стабільність життєдіяльності міста.