Всi новини

17 09

Поняття “коворкінг” увійшло в життя покровчан три роки тому. Незвичну у нас, але перевірену і виправдану європейську модель організації діяльності людей тоді впровадили на базі Центральної бібліотеки.


17 09

Зустріч, що відбулася на минулому тижні, була ініційована селищною громадою. Олександр Шаповал відгукнувся на запрошення людей, громадського об’єднання  «Форум розвитку місцевого самоврядування села Новософіївка», котрі виступають за приєднання до Покрова. Взяв участь у розмові та відповів на запитання, які хвилюють жителів.


17 09

Освіта У закладах освіти проведено тематичні заходи присвячені олімпійському тижню та до Міжнародного Дня грамотності. Взято участь в обласній нараді для методистів з питань соціального захисту. Протягом тижня здійснено моніторинг відвідування учнями та вихованцями закладів загальної середньої та дошкільної освіти.


13 09

12 вересня в коворкінговому центрі міської бібліотеки за ініціативи ГО “Платформа Громадський Контроль” пройшов тренінг “Інструменти впливу на владу. Від теорії до практики”. Участь у ньому взяли представники громадських організацій Покрова і Нікополя, молодь та фахівці органів місцевого самоуправління.


12 09

BestRoboFest завоював славу одного з наймасштабніших форумів технологій та інновацій. Вже четвертий рік фестиваль збирає налаштованих на технічну творчість, хто конструює, моделює, рухаючись у напрямку інженерії.


11 09

Учасники проекту знову зустрілися у парку ім. Бориса Мозолевського. Цього разу на мам та малюків чекав великий м'який модульний конструктор. Разом граючись та складаючи замки та лабіринти, вони не лише весело проводили час, а й з користю.


10 09

Освіта Другого вересня для школярів Покрова розпочався новий навчальний рік. Протягом тижня велася робота щодо збору даних реєстру обліку дітей дошкільного та шкільного віку. На базі управління освіти пройшло засідання комісії з прийому тарифікаційних списків закладів освіти міста.


09 09

Минуло більше двох років з офіційного відкриття реконструйованого центрального парку ім. Б. Мозолевського. За цей час його територія у 8,5 гектарів в рази стала гарнішою та комфортнішою. З'являються нові арт-об'єкти, локації, значно побільшало зелені та квітів. Процес удосконалення не припиняється.


09 09

З такою поважною датою людину, що все своє життя присвятила школі й дітям, поздоровив міський голова Олександр Шаповал. З найщирішими побажаннями завітав до вчителя, яка стояла у витоків освітянської справи Покрова, випустила не одне покоління у самостійне життя.