Всi новини, сторінка 9

13 12

Днями у Бангкоку завершився Чемпіонат світу з таїландського боксу. Українська збірна, до складу якої увійшли вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи м. Покров, зайняла достойне місце серед 93 країн-учасниць. Вагомий внесок у скарбничку збірної зробили вихованці заслуженого тренера України Ігоря Мациборка. Із шести завойованих золотих медалей дві належать покровчанам.


22 11

Чергову високу та омріяну спортивну вершину досягли спортсмени Покрова! Вихованці відділення спортивної акробатики дитячо-юнацької спортивної школи ім. Д.Дідіка  взяли участь у міжнародному турнірі Grand Prix Polski  Łańcut, який проходив у Польщі з 19 по 21 листопада, та вибороли три золоті медалі!


17 11
17 листопада 2021 р. 1353 Спорт

"Спарта" - з перемогами!

Вихованці спортивного клубу "Спарта 2008" взяли участь у Чемпіонаті Європи з бойового хортингу, який відбувся 12-14 листопада у Трускавці. Близько п’ятиста учасників з’їхались до курортного міста поборотись за звання найкращих у цьому молодому виді спорту. Досягли високих спортивних цілей й юні, але досвідчені спортсмени Покрова.


02 11

У престижних змаганнях, що проходили у Франції, Ліза здобула бронзу, піднявшись на п’єдестал перемоги.


25 10

Сергій Сінілов, тренер з дзюдо, завоював бронзу престижних змагань, що зібрали у Португалії представників з 43 країн.


18 10

Спортсмени Будинку творчості дітей та юнацтва взяли участь у Всеукраїнських відкритих змаганнях з автомодельного спорту серед учнівської молоді ((юніори) кордові моделі (ІV ранг)), що відбулись 7-10 жовтня у Миколаєві. З-поміж юних учасників із різних куточків України покровчани стали найкращими і вибороли перше командне місце! Вихованці тренера Володимира Томілова також отримали високі результати в особистих заліках. Анна Булка посіла І місце в класі Е1К та І місце в класі Е2К. Денис Прус - І


18 10

Спортивний жовтень продовжує дарувати хороші результати, за якими стоять старанні щоденні тренування юних покровчан. Минулого тижня вихованці дитячо-юнацької спортивної школи ім. Дані Дідіка привезли переможні місця з всеукраїнських змагань! Юні боксери взяли участь у змаганнях Кубку України та відкритому Чемпіонаті Львівської області з таїландського боксу Муей Тай, що відбулись 5-8 жовтня у Львові. Вихованці Заслуженого тренера України Ігоря Мациборка та Олега Мовчана гідно представили


11 10
11 жовтня 2021 р. 1193 Спорт

ТУРНІР ПАМ’ЯТІ

Третій міський турнір з футболу на Кубок імені Дані Дідіка зібрав найсильніші команди  Покрова, Марганця та Нікополя. За себе і за народного Героя України, який загинув у 2015 році під час Ходи гідності у Харкові, грали спортсмени, вшановуючи пам'ять Дані Дідіка.


11 10

Напередодні й на честь Дня захисника України у Покрові пройшла ІІ міська Спартакіада на кубок громадської організації “Міська спілка воїнів — учасників АТО”. Цьогоріч вона знову зібрала на стадіоні “Авангард” юнаків - старшокласників з усіх шкіл нашої громади. Аби не лише позмагатися й визначити найсильніших, а й віддати належне людям, які впродовж віків відстоювали прагнення нашого народу бути господарем на своїй землі.


06 10

На початку жовтня у Нікополі пройшов VI Всеукраїнський турнір з легкої атлетики на призи заслуженого тренераУкраїни  М. А. Цицарикової . Вихованці КДЮСШ «Манганіт» показали відмінні результати, здобувши заслужені винагороди.