Всi новини, сторінка 11

10 09

Під патронатом міського голови Олександра Шаповала


10 09

Мешканці Покрова своїм прикладом доводять, якщо бажаєш досягти висот - необхідно любити свою справу та наполегливо тренуватися!


09 09
9 вересня 2021 р. 1137 Спорт

СПОРТИВНІ Й АКТИВНІ

Вихідні у Покрові традиційно насичені подіями. У парку ім. Бориса Мозолевського вирує спортивне життя.


31 08

Акробати Дитячо-юнацької спортивної школи ім. Дані Дідіка  успішно виступили на  Кубку області зі спортивної акробатики.


28 08

Мешканці громади взяли участь у Всеукраїнському забігу “Шаную воїнів, біжу за Героїв Україну”. Акція шани пройшла напередодні Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Забіг об'єднав ветеранів АТО, представників влади, підприємств, організацій, установ міста, громадських організацій, волонтерів, спортсменів, школярів, дітей та людей літнього віку.


28 08

За останні роки Покров стрімко розвивається як веломісто. На цьому тижні до нас з’їхалися позмагатися поціновувачі крос-кантрі з усієї України. Як і минулоріч, перегони проходили у сосновому лісі під патронатом міського голови Олександра Шаповала. Організаторами заходу виступила молодіжна рада міста, відділ молоді та спорту міськвиконкому спільно з велоспортсменом, конструктором нашої траси для cross-country, лідером велоспільноти ”VeloPokrov” Володимиром Івановим.


27 08

Кожне заняття “Мама Клубу” - приємна й корисна зустріч для юних покровчан. Чергове заняття для малечі - “Книга-мандрівка Україною” було присвячене 30-річчю Незалежності країни. На свіжому повітрі в парку ім. Бориса Мозолевського відділом молоді та спорту виконавчого комітету підготовлено й проведено для малечі насичену програму.


26 08

День Незалежності країни у Покрові відзначили не лише урочисто та творчо, а й спортивно.


13 08

Щорічно у літню пору року відзначається День молоді - свято натхнення, енергії й запалу, самоствердження та романтики. Відтепер цю дату в Україні відзначатимуть разом зі світовою спільнотою — 12 серпня. Вчора разом з усім світом святкували й у Покрові. Парк ім. Бориса Мозолевського став центром цікавих, динамічних подій.


12 08

Парк Гірників продовжує оновлюватися, стаючи все більш цікавим для місцевих мешканців як центр активного дозвілля. Вже традиційно минулої суботи там пройшли спортивно- розважальні заходи, ініційовані відділом молоді та спорту міськвиконкому. Назва “Спорт єднає родини” обрана не випадково - акцент робиться на сімейне дозвілля.