Всi новини, сторінка 10

28 09

Вересень був щедрим на спортивні події. Гарні результати показали вихованці відділення таїландського боксу тренера Ігоря Мациборка. 25 вересня в Запоріжжі юні боксери взяли участь у Всеукраїнському відкритому Кубку "Пам'ять", присвячений Євгену Трофімову.


23 09

21 вересня Покров зустрічав команди учасників ІІІ етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт». На стадіоні «Авангард» цього дня панувало справжнє свято спорту! Спортивна подія зібрала 11 команд з усієї Дніпропетровщини. Наше місто представляли  учні СЗШ№6.


20 09

Днями у Дніпрі відбулося одразу дві важливі події для українських дзюдоїстів. Завершився Чемпіонат України серед молоді до 23-х років та Відкритий Чемпіонат України серед ветеранів. В обох змаганнях сере призерів - покровчани.
16 09

Володимир Томілов, керівник автомодельного гуртка, у складі національної збірної взяв участь у Чемпіонаті та Кубку Європи, де Команда України посіла переможні другі місця.14 09

Учні колективної радіостанції Будинку творчості продовжують завойовувати радіоефір країни та світу. Радіоспорт став улюбленим для багатьох юних покровчан. І навіть після закінчення школи вони активно продовжують займатися справою до душі та беруть участь у змаганнях.


13 09

Минулий тиждень пройшов у місті під знаком спорту. Турнірами, флеш-мобами, відкритими заняттями та показовими виступами зустріли покровчани День фізичної культури і спорту.


10 09

Під патронатом міського голови Олександра Шаповала