Покров в осінніх фарбах зображують юні художники, увічнюючи на папері улюблені куточки рідного міста. Мистецький марафон запустили заклади культури, як ще одну можливість висловити слова любові загальному дому.
Покров в осінніх фарбах зображують юні художники, увічнюючи на папері улюблені куточки рідного міста. Мистецький марафон запустили заклади культури, як ще одну можливість висловити слова любові загальному дому.
Осіння пауза в навчанні - нагода, аби перезавантажитися і гарно провести час. Допомагають в цьому школярам заклади культури, де постійно триває творчий процес. Там підготували і проводять різноманітні заходи. Аби про цікаве дозвілля залишилися не лише приємні спогади, у Публічній бібліотеці та філіях, Будинку культури Шолохового, клубних установах проводять майстер-класи, де діти з природних матеріалів виготовляють аплікації. Чарівна осіння пора багата на палітру та ідеї для творчості, тож
Заклади культури міста не припиняють творчих пошуків, ведучи свій, мистецький фронт. Тут триває робота з відродження та розвитку духовної культури – національної спадщини. Популяризації української музики, зокрема, й автентичної. Юні вокалісти вдихають у неї нове життя. Саме цьому їх навчають викладачі. Сьогодні творчий процес триває у школах онлайн, але це не впливає на прагнення дітей та вчителів пізнавати нове, досягати успіхів.
У воєнний час мистецтво і культура особливо підживлюють дух, надихають, а також утверджують і популяризують українське. Заклади культури нашої громади впевнено тримають мистецький стрій, постійно підтверджуючи, що ми не лише сильна, а й талановита нація.
Підібрати цікаву книгу, взяти участь у майстер-класі, подивитися ляльковий театр чи стати учасником онлайн-конференції – все це і не тільки можна у бібліотечному просторі міста. Тут вже давно зламали стереотип щодо анахронічності закладів, сьогодні це місце зустрічі, обговорення, пошуку й експерименту.
День туризму, що припадає на календарі наприкінці вересня - гарний привід пригадати історію нашого краю та країни. З приводу такої дати заклади культури Покрова підготували цікаві зустрічі, віртуальні подорожі країною та знайомими куточками рідного краю. Онлайн-марафон підтримали і освітні заклади, презентувавши щемливі світлини зі знакових куточків міста та України.
Для закладів культури міста це є визначальним: берегти та шанувати надбання, насамперед, для наступних поколінь. Важливу роль у цьому відіграють клубні установи міста, де збирають не лише усну народну творчість, а й продовжують життя народним промислам.
21 вересня у світі відзначають Міжнародний день миру. Для українців це свято стало особливим. Віднедавна такі прості слова з побажанням миру стали головними і визначальними у нашому житті. Кожен з нас намагається наблизити мир як може. Сьогодні у Покрові мир відстоювали творчістю, за допомогою слова, музики, пісні, живопису, прикладного мистецтва говорили про бажання жити під мирним українським небом.
Саме так говорять майстрині нашої громади. У цей нелегкий для країни час відшукувати у своїх глибинах ресурси для творчості досить непросто. Але іноді саме творчість допомагає, зцілює та додає сил. Мистецький проєкт «Державні символи України у вишивці», організований Обласним методичним центром клубної роботи та народної творчості, згуртував майстринь усієї Дніпропетровщини.
За тиждень після Дня знань йде інше свято, присвячене знанням, освіті та навчанню - Міжнародний день грамотності. У закладах освіти та закладах культури міста йому приділили належну увагу. Школярі взяли участь у різноманітних онлайн-заходах, усвідомлюючи, що бути грамотним важливо для кожної окремої людини і суспільства в цілому.