Нагороди - талановитим покровчанам

Музика - особлива мова спілкування, підтримує людей у всі часи. У творчих освітніх закладах Покрова дітей навчають любити музичне мистецтво. 

Юні покровчани разом з наставниками традиційно беруть активну участь у різноманітних мистецьких конкурсах та здобувають перемоги. Вихованці Дитячої музичної школи та Школи мистецтв вибороли гарні результати у престижних творчих перегонах.

Так, нещодавно учениці фортепіанного відділу Дитячої музичної школи зайняли переможні місця на Всеукраїнських музичних конкурсах.

Єва Мірошниченко стала лауреатом І премії у Всеукраїнському конкурсі талантів "Світанок". Дар'я Чеха - лауреатом І премії Всеукраїнського конкурсу мистецтв "Подаруй світло".

Талановиті вихованки школи виступали у номінації "Фортепіано" та отримали найвищі бали. За переможні місця дівчатка отримали відзнаки.

За бездоганну підготовку учасниць до конкурсу, плідну творчу співпрацю, збереження та розвиток культури України організатори конкурсів відзначили подякою й педагога переможниць - Ларису Білоус.

Обласний відкритий конкурс "Єднаймо ритм сердець" згуртував у творчих змаганнях педагогів та вихованців.

Викладач Дитячої школи мистецтв Анастасія Бойко-Костіна увійшла до числа призерів, здобувши друге переможне місце.

Дипломами нагороджені також директор закладу - Ганна Доценко, педагог Дитячої школи мистецтв - Наталя Швець та талановита вихованка Марія Бучинська.

Вітаємо з перемогами вихованців та наставників, бажаємо творчого натхнення та яскравих перемог!

Прес-служба міського голови.