Всi новини, сторінка 7

03 05

Під таким гаслом пройшов цьогорічний Всеукраїнський тиждень дитячого читання. До його відзначення приєдналися і юні покровчани. Свято, на жаль, знову обпалене війною і не усі традиції відзначення актуальні. Проте значення дитячого читання в нинішніх обставинах не можна переоцінити. Бо воно допомагає впоратися з дитячими страхами, заспокоює, знижує тривожність.


27 04

Програма називається “План.Дій”, долучитися до її реалізації мало намір 104 команди, організатори відібрали п'ять. Серед тих, чий проєкт пройшов жорсткий відбір - команда з 10 учнів та 4 педагогів ліцею № 2.


26 04

Під таким символічним гаслом пройшов обласний інтелектуальний марафон, який об’єднав освітянський загал Дніпропетровщини. Участь у навчальних перегонах взяли здобувачі освіти з 70 громад області – близько 1500 школярів. Серед них понад сорок юних інтелектуалів Покрова.


19 04

Нещодавно ліцей №5 став школою JuniorS, бо популяризують здоровий та активний спосіб життя, а учні зарекомендували себе як активні, творчі та спортивні. Заклад підписав меморандум про співпрацю з ГО”Рух Олександра Педана — JUNIORS" та отримав відзнаку - бронзову табличку та відповідний статус.


18 04

Великодні дні надихають на добрі справи. Дітям теж хочеться почуватися корисними, докласти зусилля до перемоги добра над злом.


10 04

Вихованці гуртку комп'ютерної графіки Будинку творчості дітей та юнацтва в дистанційному режимі долучаються до участі у різноманітних конкурсах та стають переможцями.


07 04

Одразу 35 юних покровчан з різних освітніх закладів стали переможцями VII Всеукраїнської онлайн-виставки-конкурсу “Талановиті” Наполегливі” Успішні!- 2023”. Це масштабний захід, до якого щоразу долучаються тисячі обдарованих, творчих дітей. Цього разу лише з Дніпропетровщини на конкурс надіслано 752 роботи. Незмінні організатори — кафедра позашкільної освіти Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.


05 04

Казка – не просто твір, вона лікує, дарує надію. Сьогодні, коли дитинство маленьких українців руйнує війна, саме казка є оберегом, повертаючи малечу до світу, де добро перемагає. Вона допомагає долати страшний період, який переживає наша країна. Розуміючи це, ГО «Жінки плюс» запросили до участі у обласному творчому онлайн-конкурсі «Подаруємо дітям казку». На розгляд журі надійшло 23 роботи, з яких сім – створені дітьми.


31 03

Заклади освіти Покрова мають досвід системного розвитку STEM-освіти. Постійно шукаючи свіжі ідеї та рішення, готові й самі ділитися напрацюваннями. Потужним майданчиком для їхньої презентації та поширення став І шкільний фестиваль «STEM - весна – 2023», який днями пройшов у ліцеї №2.


29 03

Вихованці БТДЮ не припиняють радувати  успіхами. Діти пробують свої сили у дизайні, технічній творчості, народних промислах. Вивчаючи нове, не забувають про свою спадщину, досліджують історію та відтворюють її сторінки у власних роботах. Результати представляють на конкурсах всіх рівнів, отримуючи високі оцінки професійних журі.