Всi новини, сторінка 7

12 07

Вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва міста взяли участь в обласній виставці художньо-технічного профілю “Речовий дизайн”, що входить до представлення робіт науково-технічної творчості учнівської молоді “Наш пошук і творчість-тобі, Україно!”. Конкурс відбувся дистанційно, тож дитячі роботи журі оцінювало онлайн. До розгляду було надіслано більше двадцяти творчих доробків гуртківців Будинку творчості.


04 07

Педагоги та вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва міста взяли участь у цікавому й неординарному заході - хаукасті "Строката кайстра", організованому Миколаївським обласним центром національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді. Хаукаст — це навчати за допомогою демонстрації, тож у ході такого заходу педагоги та вихованці у відеопрезентаціях демонстрували фотосвітлини, авторські відео та творчі проекти. Діти жваво представляли майстер-класи з


30 06

Завершився непростий  2021-2022 навчальний рік. В умовах воєнного часу, в режимі онлайн довелося здобувати освіту юним мешканцям нашої територіальної громади. Цьогоріч зі школою попрощалися  175 одинадцятикласників (з них троє - переселенці). За результатами навчання 18 юнаків та дівчат завершили загальну середню освіту з відзнакою.


29 06

Сьогодні учням 9-их класів шкіл та старостинського округу вручили їхній перший освітній документ. Свідоцтва отримали 371 дев’ятикласник, 21 – з відзнакою.


23 06

Вихованці автомодельного гуртка Будинку творчості дітей та юнацтва взяли участь у відкритому конкурсі учнівської молоді з автомоделювання, який відбувся у дистанційному форматі на базі Луцького міського центру науково-технічної творчості.


16 06

Відкритий Всеукраїнський інклюзивний фестиваль «Натхнення без кордонів» підтримує у починаннях особливих дітей. Цього року творчий конкурс зібрав у заочному форматі понад 500 учасників із різних областей  України та закордону. Долучились до участі й вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва Покрова.


10 06

Конкурс з початкового технічного моделювання із такою назвою стартував на початку травня. До участі у ньому було запрошено учнів молодшого шкільного віку Дніпропетровщини. Долучились до відкритих творчих онлайн-перегонів і юні покровчани, маленькі винахідники Будинку творчості дітей та юнацтва.


10 06

Днями завершився перший етап реєстрації на мультипредметний тест, який цього року замінить традиційне ЗНО.


06 06

Юні покровчани  долають сходинки навчання. Беручи участь у різноманітних конкурсних перегонах, додають до власних скарбничок досягнення й збирають перемоги. Вихованці гуртка "Цікава арифметика" Будинку творчості дітей та юнацтва взяли участь у дистанційних конкурсах та отримали гарні результати.


02 06

Саме таким настроєм був сповнений у Покрові перший день літа. Малечі дарували добро й щирість сердець. Прагнули викликати радість та усмішки. День захисту дітей пройшов з веселими танцями, квестами, вікторинами.