Всi новини, сторінка 7

31 05

Сьогодні 3630 покровських школярів проводжали навчальний рік. Для більшості дітей останній дзвінок сповістив про фініш навчального марафону та старт найочікуваніших літніх канікул.


28 05

Колективна радіостанція Будинку творчості впевнено утримує пальму першості. 2018-2019 навчальний рік спортсмени завершили безпрецедентними результатами, перемігши у провідних змаганнях.


21 05

Основна сесія розпочалася тестуванням з математики, в якому взяли участь 102 наших одинадцятикласники. Всього ж на Дніпропетровщині ЗНО складатимуть понад 15 тисяч абітурієнтів.


24 04

Минулого тижня у Покрові відбувся фінал першого в історії міста офіційного турніру з кіберспорту в дисципліні Counter Strike:Global Offensive 5х5. До участі у змаганнях зареєструвалося 15 команд, а це 75 учасників.


17 04

Наше місто стало одним з “піонерів” у просуванні кіберспорту в Україні. Ідею молоді щодо організації та проведення першого в місті офіційного турніру з кіберспорту не тільки підтримали, а й допомогли реалізувати. З 29-го березня по 6 квітня тривав прийом заявок для участі у міському турнірі з Counter Strike:Global Offensive 5х5 серед учнів освітніх закладів. Загалом, для участі в ньому зареєструвалося близько сотні кібер-спорстменів Покрова.


16 04

Двома кубками за абсолютну перемогу поповнилася скарбниця колективної радіостанції Будинку творчості. Днями команда отримала офіційне підтвердження лідерства у двох престижних змаганнях міжнародного та всеукраїнського рівня.


11 04
11 квітня 2019 р. 486 Освіта

У НВК №1 нові меблі

Мотивуючий освітній простір НВК №1 - це не лише реконструйована будівля за принципами технологічності, енергоефективності та інклюзивності. Організація сучасного освітнього процесу потребує відповідного облаштування класних кімнат і приміщень.


09 04

Ми вже повідомляли про те, що учні 10-го класу Навчально-виховного об'єднання стали учасниками загальноукраїнського проекту “План дій”. Участь у ньому стала випробуванням, яке було під силу лише цілеспрямованим . Проект потрібно було не лише розробити, але і захистити на  Всеукраїнському форумі “План дій. Взяли і зробили”, який проходив у Києві та зібрав учасників з різних регіонів України.


02 04

Залишається неповних три місяці до завершення поточного навчального року. Для одинадцятикласників, які мають намір вступати до вишів, це період посиленої підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Чим вищими будуть тестові бали — тим більші шанси на здобуття якісної вищої освіти. У квітні, аби перевірити свої сили, 111 майбутніх абітурієнтів із Покрова взяли участь у пробному ЗНО з української мови та літератури, а дев'яносто учнів протестували себе з десяти інших предметів.


01 04

У 2018-му році наше місто стало одним з 7 населених пунктів області, де було реалізовано ідею Філіпа Духлія, який є одним з активістів впровадження IT-технологій в Україні.