Всi новини, сторінка 5

05 10

37 комп’ютерів вже на озброєнні вчителів. Таку технічну підтримку освітянам надала ЮНЕСКО та компанія Google у співпраці з Департаментом освіти й науки Дніпропетровської обласної адміністрації.


30 09

Щороку разом із золотом осені приходить професійне свято освітян, чия праця поважна і потрібна в усі часи, а зараз - особливо. У найскладніші для країни часи педагоги Покрова продовжують невтомно працювати на освітянському фронті, допомагають батькам виростити з дитини справжню людину, обрати в житті свій професійний шлях. Напередодні Дня учителя у місті відзначили педагогів за професійні досягнення.


27 09

Про що мріють наші діти? Дитячі мрії такі різні та потаємні, що дорослі іноді дивуються, почувши їх! Свої заповітні бажання втілювали в малюнках діти з усієї країни та надсилали їх до Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку “Мрії не знають кордонів”. Взяли участь в ньому і вихованці студії-гуртка художньо-естетичного напрямку “Талановиті пальчики “, ліцею №2 Покрова.


21 09

21 вересня у світі відзначають Міжнародний день миру. Для українців це свято стало особливим. Віднедавна такі прості слова з побажанням миру стали головними і визначальними у нашому житті. Кожен з нас намагається наблизити мир як може. Сьогодні у Покрові мир відстоювали творчістю, за допомогою слова, музики, пісні, живопису, прикладного мистецтва говорили про бажання жити під мирним українським небом.


19 09

Вторгнення в нашу країну - це глобальне порушення кордонів кожного з нас. У постійному напруженні перебуває і дитяча психіка: нові страхи, емоції, тривоги. На фоні цього ще й треба сфокусуватися на навчанні. Аби допомогти учасникам навчального процесу зняти емоційне напруження, у Покрові діє пункт соціально-психологічної допомоги “Коло підтримки”.


16 09

Володимир Томілов, керівник автомодельного гуртка Будинку творчості дітей та юнацтва, у складі національної збірної команди України з автомодельного спорту представляв країну на престижних змаганнях — Чемпіонаті світу та Чемпіонаті Європи з трасових автомоделей (ІІ ранг). Національна збірна показала дуже хороші результати й стала срібною призеркою в обох престижних перегонах!


14 09

Друга неділя вересня - важливий день для фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту і просто прихильників здорового способу життя. У мирний час з нагоди Дня фізкультури і спорту покровчани гучно, яскраво, видовищно демонстрували свої досягнення на різних локаціях міста, нині більшість заходів перейшли в онлайн. Від того охочих заявити про себе, не стало менше, передусім серед підростаючого покоління.


12 09

За тиждень після Дня знань  йде інше свято, присвячене знанням, освіті та навчанню - Міжнародний день грамотності. У закладах освіти та закладах культури міста йому приділили належну увагу. Школярі взяли участь у різноманітних онлайн-заходах, усвідомлюючи, що бути грамотним важливо для кожної окремої людини і суспільства в цілому.


05 09

Незалежність - це свобода, а свобода є ознакою творчої людини. З нагоди Дня Незалежності в Україні пройшло чимало конкурсів, де талановиті діти та молодь Покрова могли проявити свої здібності та національно-патріотичне світобачення.


01 09

Педагогічний фронт залишається однією з головних зброй нашої країни. Зберегти розгалужену освітню систему, передовий досвід, унікальні методики – сьогодні це  основне завдання. Про це йшла мова і під час серпневого освітянського онлайн - форуму для педагогів закладів дошкільної  освіти, проведеного Дніпровською академією неперервної освіти.