Всi новини, сторінка 5

12 11

32 переможці шкільного етапу зібралися у НВК №2, аби визначитися, хто найсильніший. На виконання завдань відводилося 2,5 години. Олімпіадні завдання складалися з тестового, теоретичного та практичного блоку . Їхній зміст охоплював матеріал шкільної програми за попередні роки навчання та матеріал цьогорічних тем, які учні мали опанувати на час проведення олімпіади.


08 11

9 листопада у нашій країні відзначають День української мови та писемності на честь українського літописця Нестора — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Чимало тематичних заходів у закладах міста пройшло напередодні свята, а сьогодні у Покрові традиційно писали щорічний диктант національної єдності.


06 11

Тестовим показником людяності та толерантності суспільства є ставлення до людей різних соціальних категорій. Таке твердження у Покрові беруть до уваги, керуються ним і в закладах освіти та культури. У народному історико-краєзнавчому музеї ім. Занудька давно працюють над адаптацією музейного простору для особливих відвідувачів.


05 11

Реалізовано п'ятий заключний проект-переможець цьогорічного бюджету участі , який називається “Через рух до здоров'я”. За умовами міської Програми партиципаторного бюджетування, підтримані містянами ідеї мають бути втілені в життя до кінця календарного року за бюджетний кошт. Понад півтисячі голосів покровчани віддали за те, аби в дитячому садочку №13 з'явилося сучасне корекційне та спортивне обладнання для дітей з особливими освітніми потребами.


05 11

Найважливіші шкільні інтелектуальні змагання у місті розпочалися з біології. Минулої неділі 36 учнів 8-11 класів із різних навчальних закладів міста зібралися в ліцеї, аби підтвердити здобуті знання та випробувати ерудицію.


30 10

Понад півтисячі учасників з України та ще дванадцятьох країн світу нещодавно зібрала в Києві XI міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті - 2019». Щороку форум, на який чекають педагоги, приємно дивує масштабами та організаційною підготовкою. Освітяни Покрова - незмінні учасники престижного професійного заходу.


23 10

22 жовтня на бігових доріжках стадіону “Авангард” відбулися традиційні змагання з осіннього легкоатлетичного кросу, присвячені пам'яті тренера-викладача ДЮСШ “Манганіт” Володимира Бойка.


22 10

Минулого навчального року 173 юних покровчан отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту. До речі, випускникам 2019 року вперше замість атестатів, вручили документи нового зразка. Давно завершилася вступна кампанія. Ті, хто став студентами — долають перший семестр, а управління освіти вже має інформацію про подальші кроки наших випускників.


04 10

Напередодні професійного свята на Дніпропетровщині вшановували кращих педагогів. Їх обирають серед номінантів щорічного обласного конкурсу, в якому беруть участь педагогічні працівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійної освіти. Приємно, що в топ-20 кращих педагогів області увійшла і представниця Покрова - вчитель початкових класів НВК №1 Тетяна Миколаївна Швець.


03 10

На початку жовтня майже одночасно ми вшановуємо дуже важливих та почесних представників нашого суспільства — літніх людей та педагогів. Склалося так, що для ветеранів-освітян це подвійне свято. А для тих, хто забезпечував професійну підготовку учнівської молоді — потрійне, бо другого жовтня в Україні відзначається ще й День працівника професійно-технічної освіти.