Всi новини, сторінка 9

30 03

З міркування безпеки цьогоріч українським випускникам не доведеться здавати зовнішнє незалежне оцінювання та державну підсумкову атестацію, а вступ до закладів вищої освіти відбудеться за спрощеним механізмом, нагадують у міському управлінні освіти.


09 03

Сьогодні, коли Україна виборює свої території від російських загарбників, з новою силою голос українців співзвучний з Шевченковим. У своїх творах  поет залишив чимало настанов,  де закликає боротися та не здаватися.


21 02

Сьогодні, 21 лютого, світова спільнота відзначає Міжнародний день рідної мови. Він проходить відтоді, як у 1999 році в Парижі, на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, було проголошено про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності». У ЮНЕСКО впевнені, що створення свята – це важливий крок до визнання необхідності захистити різноманіття культур і зберігати повагу до мови як показника культури.


10 02

Онлайн-освіта у різних проявах активно прижилася у нашому житті, тож навчатись у такому форматі вже стало буденним. Освітяни активно спілкуються онлайн з колегами, беручи участь у спільних заходах.


09 02

Вихованці гуртка "Робототехніка" Будинку творчості дітей та юнацтва  показали свої знання  в обласному конкурсі інформаційних технологій "Капітошка" і посіли три перших місця!


07 02

Аби в закладах освіти діти харчувалися за сучасними стандартами, Покров взяв участь у відборі проєктів для реалізації урядової програми “Спроможна школа для кращих результатів”. Модернізація харчоблоків, як це передбачає програма, здійснюється на засадах співфінансування з місцевого бюджету.


03 02

Так говорить про свою мрію юна співачка з нашого міста, третьокласниця НВК№2 Катерина Смиченко. А поки що вона навчається та долає маленькі вершини перемог. Так, нещодавно отримала нагороди за перемоги у двох відбіркових турах Всеукраїнського фестивалю-конкурсу талантів «Korrado festival».


01 02

Сьогодні розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Триватиме вона до 9 березня. За інформацією міського управління освіти, у 2022 році складати державну підсумкову атестацію у формі ЗНО готуються 168 учнів 11-класів закладів загальної середньої освіти нашої громади. Комплекти реєстраційних документів учнів керівники закладів освіти мають надіслати до регіонального центру якості освіти протягом лютого.


28 01

Нещодавно пройшов V Всеукраїнський мистецький конкурс “Податкова абетка”, який традиційно проводить Університет державної фіскальної служби України. На запрошення творчо позмагатися за перемогу в конкурсі відгукнулися гуртківці Будинку творчості дітей та юнацтва. Приємним сюрпризом для них стали підведені результати.


28 01

Новорічні свята вже лишилися позаду, а підростаюче покоління Покрова збирає врожай творчих новорічних старань. Стали відомі підсумки відкритої виставки-конкурсу дитячих робіт «Новорічний HAND MADE», яку дистанційно провели у Києві. До конкурсу надійшло 373 роботи з різних куточків України. В ній взяли участь й вихованці навчально-виховного комплексу №1, запропонувавши 14 своїх творчих робіт, 9 з яких стали призерами.