Всi новини, сторінка 9

02 04

Залишається неповних три місяці до завершення поточного навчального року. Для одинадцятикласників, які мають намір вступати до вишів, це період посиленої підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Чим вищими будуть тестові бали — тим більші шанси на здобуття якісної вищої освіти. У квітні, аби перевірити свої сили, 111 майбутніх абітурієнтів із Покрова взяли участь у пробному ЗНО з української мови та літератури, а дев'яносто учнів протестували себе з десяти інших предметів.


01 04

У 2018-му році наше місто стало одним з 7 населених пунктів області, де було реалізовано ідею Філіпа Духлія, який є одним з активістів впровадження IT-технологій в Україні.


29 03

Традиційний фестиваль дружин юних пожежників зібрав учора шкільні команди, які незважаючи на вік знають, як – «запобігти, врятувати, допомогти». Цей захід вже давно перетворився на справжній рух з підтримки благородної справи порятунку людей. Цьогорічний фестиваль лише підтвердив те.


28 03

Команда Будинку творчості успішно розпочала новий спортивний рік. В арсеналі спортсменів впевнена першість і чергові вагомі здобутки.


21 03

Понад півтисячі учасників з усіх куточків України а також Чехії, Словаччини, Польщі, Болгарії, США та Франції зібрала ювілейна Міжнародна виставка “Сучасні заклади освіти”. Традиційно учасниками головної освітянської події року стали представники Покрова. З 14 по 16 березня у Києві свої напрацювання презентували методичний кабінет міського управління освіти, НВО, СЗШ №9 та Центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.


20 03

Тестуванням з української мови та літератури в Україні розпочалося пробне ЗНО-2019. Свій рівень знань з даних предметів минулої суботи перевірили і 111 учасників із Покрова. Як повідомляють у міському управлінні освіти, майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитися з процедурою проведення незалежного оцінювання, адаптуватися до тесту та попрацювати із завданнями, аналоги до яких становитимуть державну підсумкову атестацію з української мови для усіх цьогорічних випускників.


19 03

Наші кордовики завоювали вісім медалей, встановивши чотири рекорди України. З такими результатами вихованці Будинку творчості завершили перший етап Чемпіонату України та Кубок України з автомодельного спорту серед наймолодших школярів, посівши перше командне місце.


05 03

Ми вже повідомляли про те, що учні навчально-виховного об'єднання (НВО) стали учасниками Всеукраїнського проекту “План дій”. Для свого дебюту вихованці НВО обрали ідею створення ігрової кімнати для учнів молодшої школи. Така ініціатива отримала схвальний відгук і підтримку міського голови Олександра Шаповала.


04 03

Школярі Покрова продовжують підтверджувати свій високий рівень знань та підготовки. Свідченням цьому є  результати  обласних олімпіадах. Так, учень 10-го класу загальноосвітньої школи № 6 Дмитро Коркін посів друге місце у обласній олімпіаді з географії.


04 03

Сьогодні масова комунікація займає важливе місце в житті кожної людини і особливо молоді. Тож не дивно, що в навчальних закладах Покрова пропонують все більше креативних проектів, спрямованих на висвітлення шкільного життя. Одним з лідерів у цьому напрямку є Навчально-виховний комплекс № 1. Його вихованці активно просувають ідеї, які є символом нової української школи, націленої на творчий розвиток особистості.