Всi новини, сторінка 8

27 05

Сьогодні для Покрова та старостинського округу день, коли у сяйві дитячих усмішок та різнобарв’ї весняних квітів повинен лунати останній шкільний дзвінок. Але через вторгнення російських окупантів одне з найочікуваніших свят проходить в умовах воєнного часу, в онлайн-режимі, під звуки сирен. Навіть за таких умов цей день огорнутий теплотою та щирістю, яку дарують дітям батьки, вчителі і вся велика громада міста, яка вірить у Перемогу й адресує дітям лише найкращі побажання.


23 05

День спільних цінностей, спільної історії та майбутнього — таким є свято для українців. День Європи вже давно є символом єдності й солідарності, а сьогодні, в умовах   російської агресії, повномасштабного вторгнення — відстоювання демократичних європейських цінностей. 


19 05

Важку весну для дітей та дорослих разом долаємо у нових звершеннях, здобутках та перемогах. Радують нові результати участі юних покровчан у різних конкурсах та фестивалях. Вихованці студії-гуртка декоративно-прикладного напрямку позашкільного відділення навчально-виховного об’єднання Покрова взяли участь у Всеукраїнському дистанційному багатожанровому конкурсі "Я УКРАЇНА". Анастасія Костіна та Роман Кожанов презентували свої роботи у номінації "Творчість" та зайняли ІІІ місце! Активні


18 05

Учень 10 класу навчально-виховного об’єднання  Володимир Васьків став одним з кращих авторів робіт обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу з науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».


17 05

Вихованці гуртку робототехніки Будинку творчості дітей та юнацтва в дистанційному режимі долучають до участі у різноманітних конкурсах, де мають змогу проявити свої  творчі здібності. Вже декілька років поспіль юні техніки й програмісти активно беруть участь у обласному фестивалі освітньої робототехніки та здобувають перемоги. Це щорічна подія для аматорів Робототехніки. Останніми роками участь у ньому можлива -лише онлайн, але бажаючих взяти участь у ньому не зменшується. 


12 05

Попри військову агресію рф, в Україні відбудеться вступна кампанія і діти зможуть навчатися у закладах вищої освіти. Для цього запроваджено новий формат державної атестації і замість традиційного ЗНО цьогорічні випускники проходитимуть НМТ (національний мультипредметний тест). До його складу входитимуть завдання з історії України, української мови, математики. Оцінювання відбуватиметься у комп'ютерному форматі.


11 05

Так, нещодавно, за результатами участі у обласному конкурсі на кращу методичну розробку з науково-технічної творчості серед педагогічних працівників закладів позашкільної освіти, ІІ місця посіли керівник гуртка з дизайну «Креатив груп» Ольга Бондар та керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва «Колібрі» Єлизавета Ключнікова.


05 05

У непростий час творчість стає ліками для душі, особливо це актуально для дітей. Висловлюючи свої емоції, школярі Покрова продовжують поповнювати скарбничку творчих перемог.


21 04

Зовсім скоро найбільше християнське свято — Світле Христове Воскресіння, яке символізує відродження життя і надію. Цього року ми як ніколи чекаємо на нього, віримо й сподіваємось на краще. Навіть за нинішніх обставин Великоднє диво має увійти в кожну оселю, в кожне серце. Заклади освіти та культури міста доклали зусиль, аби підтримати у містян відчуття свята.


13 04

Нині є багато способів підтримати країну. Діти це роблять своєю старанністю і творчими здобутками. Перше переможне місце в обласному конкурсі технічної творчості “Модель майбутнього” здобув Герман Лавочніков - вихованець Школи робототехніки, що діє при Будинку творчості дітей та юнацтва (Керівник Віктор Кондратюк) Хлопець презентував своє бачення машини часу майбутнього - такою була тема цьогорічного конкурсу, який через воєнний стан проводився у заочній формі. Фантастичні зразки