Всi новини, сторінка 8

12 06

Найсміливіші ідеї, які нещодавно здавалися науковою фантастикою, зовсім скоро можуть стати реальністю. Із відкриттям у місті Школи робототехніки "Start Junior", у юних покровчан значно зросли шанси стати причетним до наукового прогресу. Результати першого навчального року вже показали, що школа, відкрита як відділення БТДЮ, здатна не лише якісно адаптувати дітей до сучасних інформаційних технологій, а й дати старт у престижну та затребувану професію.


03 06

Яскраво розпочалося літо для дітлахів нашого міста. 1-го червня в центральному парку ім. Бориса Мозолевського їх чекало просто неймовірне свято до Міжнародного дня захисту дітей. А вже 3-го червня у Покрові було дано старт оздоровчій кампанії-2019. На базі шкіл та дошкільних закладів міста розпочали свою роботу дитячі оздоровчі табори. Це найбільш доступний та зручний вид літнього відпочинку, який щороку обирають тисячі родин. Звісно, що цьому моменту передувала ретельна підготовка .


31 05

Сьогодні 3630 покровських школярів проводжали навчальний рік. Для більшості дітей останній дзвінок сповістив про фініш навчального марафону та старт найочікуваніших літніх канікул.


28 05

Колективна радіостанція Будинку творчості впевнено утримує пальму першості. 2018-2019 навчальний рік спортсмени завершили безпрецедентними результатами, перемігши у провідних змаганнях.


21 05

Основна сесія розпочалася тестуванням з математики, в якому взяли участь 102 наших одинадцятикласники. Всього ж на Дніпропетровщині ЗНО складатимуть понад 15 тисяч абітурієнтів.


24 04

Минулого тижня у Покрові відбувся фінал першого в історії міста офіційного турніру з кіберспорту в дисципліні Counter Strike:Global Offensive 5х5. До участі у змаганнях зареєструвалося 15 команд, а це 75 учасників.


17 04

Наше місто стало одним з “піонерів” у просуванні кіберспорту в Україні. Ідею молоді щодо організації та проведення першого в місті офіційного турніру з кіберспорту не тільки підтримали, а й допомогли реалізувати. З 29-го березня по 6 квітня тривав прийом заявок для участі у міському турнірі з Counter Strike:Global Offensive 5х5 серед учнів освітніх закладів. Загалом, для участі в ньому зареєструвалося близько сотні кібер-спорстменів Покрова.


16 04

Двома кубками за абсолютну перемогу поповнилася скарбниця колективної радіостанції Будинку творчості. Днями команда отримала офіційне підтвердження лідерства у двох престижних змаганнях міжнародного та всеукраїнського рівня.


11 04
11 квітня 2019 р. 548 Освіта

У НВК №1 нові меблі

Мотивуючий освітній простір НВК №1 - це не лише реконструйована будівля за принципами технологічності, енергоефективності та інклюзивності. Організація сучасного освітнього процесу потребує відповідного облаштування класних кімнат і приміщень.


09 04

Ми вже повідомляли про те, що учні 10-го класу Навчально-виховного об'єднання стали учасниками загальноукраїнського проекту “План дій”. Участь у ньому стала випробуванням, яке було під силу лише цілеспрямованим . Проект потрібно було не лише розробити, але і захистити на  Всеукраїнському форумі “План дій. Взяли і зробили”, який проходив у Києві та зібрав учасників з різних регіонів України.