Всi новини, сторінка 8

28 03

Цьогоріч абітурієнти вдруге складатимуть національний мультипредметний тест як альтернативу ЗНО. Нещодавно стало відомо, що реєстрація для участі у НМТ розпочнеться 3 квітня і триватиме впродовж місяця. За цей час майбутні учасники тестування мають створити персональні е-кабінети та завантажити реєстраційні документи. На особистих сторінках буде відображатися уся актуальна інформація про те, де, коли і як проходитиме тестування.


27 03

Юні покровчани у міру своїх сил продовжують допомагати українським воїнам боротися з ворогом. Їхня ініціатива дуже цінна, бо країна, на захист якої піднімаються навіть діти, не може не перемогти. За підтримки батьків та педагогів діти беруть участь у різноманітних акціях, патріотичних фотосесіях волонтерять, а виручені кошти донатать на потреби захисників.


21 03

Учні гімназії №4 дуже активні у творчості. В освітянській родині завжди вирують цікаві креативні ідеї, а діти постійно беруть участь у різноманітних конкурсах. Так, нещодавно стали відомі імена переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Автопортрет» від Art Capsule, до якого долучились й юні митці Покрова.


20 03

У реаліях нинішнього часу дорослі намагаються об'єднувати й розвивати юні таланти у віртуальному просторі, підтримувати творців у їх починаннях. А юні дарування не перестають дивувати своїми здобутками.


15 03

Кожна дитина по-своєму неповторна. Розкритись допомагає усвідомлення своїх здібностей, віра у власні сили. Створити ситуацію успіху дозволяють різноманітні конкурси і проєкти, до яких активно долучаються школярі Покрова.


14 03

Сьогодні Покров разом з усією Україною вшановує наших добровольців. Цього дня, дев'ять років тому, перші 500 бійців — добровольців прибули на полігон у Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. Вони не були професійними військовими, не мали бойового досвіду й екіпіровки.


13 03

Вихованці Будинку творчості не зупиняються на досягнутому, беруть активну участь у мистецьких перегонах. Діти заявляють про себе, як про талановитих і наполегливих. Разом з керівниками опановують нові напрямки.


09 03

За всіх часів професія вчителя була дуже важливою, а особливо - зараз. У найскладніші для країни часи, попри усі виклики, педагоги Покрова продовжують невтомно тримати освітянський фронт. За сумлінну та багаторічну працю, високий рівень професіоналізму та майстерності, вагомий внесок у розвиток освіти громади педагоги міста отримали відзнаки - Подяки міського голови Олександра Шаповала.


09 03

Приватний вищий  навчальний заклад «Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика» (м.Миколаїв) та Уманський національний  університет садівництва в рамках програми освітнього та кадрового розвитку пропонує особам, які звільняються або звільнені з військової служби з числа ветеранів війни


08 03

Кожен з нас намагається хоч якось долучитися до наближення перемоги. Поряд із фронтом військовим, інформаційним, волонтерським, є фронт мистецький, який мотивує, підтримує та дарує приємні емоції.  Власним прикладом спонукає учнів до творчості викладач трудового навчання ліцею №8 Оксана Ткаченко.