Всi новини, сторінка 11

31 03

Заклади освіти Покрова мають досвід системного розвитку STEM-освіти. Постійно шукаючи свіжі ідеї та рішення, готові й самі ділитися напрацюваннями. Потужним майданчиком для їхньої презентації та поширення став І шкільний фестиваль «STEM - весна – 2023», який днями пройшов у ліцеї №2.


29 03

Вихованці БТДЮ не припиняють радувати  успіхами. Діти пробують свої сили у дизайні, технічній творчості, народних промислах. Вивчаючи нове, не забувають про свою спадщину, досліджують історію та відтворюють її сторінки у власних роботах. Результати представляють на конкурсах всіх рівнів, отримуючи високі оцінки професійних журі.


28 03

Цьогоріч абітурієнти вдруге складатимуть національний мультипредметний тест як альтернативу ЗНО. Нещодавно стало відомо, що реєстрація для участі у НМТ розпочнеться 3 квітня і триватиме впродовж місяця. За цей час майбутні учасники тестування мають створити персональні е-кабінети та завантажити реєстраційні документи. На особистих сторінках буде відображатися уся актуальна інформація про те, де, коли і як проходитиме тестування.


27 03

Юні покровчани у міру своїх сил продовжують допомагати українським воїнам боротися з ворогом. Їхня ініціатива дуже цінна, бо країна, на захист якої піднімаються навіть діти, не може не перемогти. За підтримки батьків та педагогів діти беруть участь у різноманітних акціях, патріотичних фотосесіях волонтерять, а виручені кошти донатать на потреби захисників.


21 03

Учні гімназії №4 дуже активні у творчості. В освітянській родині завжди вирують цікаві креативні ідеї, а діти постійно беруть участь у різноманітних конкурсах. Так, нещодавно стали відомі імена переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Автопортрет» від Art Capsule, до якого долучились й юні митці Покрова.


20 03

У реаліях нинішнього часу дорослі намагаються об'єднувати й розвивати юні таланти у віртуальному просторі, підтримувати творців у їх починаннях. А юні дарування не перестають дивувати своїми здобутками.


15 03

Кожна дитина по-своєму неповторна. Розкритись допомагає усвідомлення своїх здібностей, віра у власні сили. Створити ситуацію успіху дозволяють різноманітні конкурси і проєкти, до яких активно долучаються школярі Покрова.


14 03

Сьогодні Покров разом з усією Україною вшановує наших добровольців. Цього дня, дев'ять років тому, перші 500 бійців — добровольців прибули на полігон у Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. Вони не були професійними військовими, не мали бойового досвіду й екіпіровки.


13 03

Вихованці Будинку творчості не зупиняються на досягнутому, беруть активну участь у мистецьких перегонах. Діти заявляють про себе, як про талановитих і наполегливих. Разом з керівниками опановують нові напрямки.


09 03

За всіх часів професія вчителя була дуже важливою, а особливо - зараз. У найскладніші для країни часи, попри усі виклики, педагоги Покрова продовжують невтомно тримати освітянський фронт. За сумлінну та багаторічну працю, високий рівень професіоналізму та майстерності, вагомий внесок у розвиток освіти громади педагоги міста отримали відзнаки - Подяки міського голови Олександра Шаповала.