Всi новини, сторінка 2

26 02

Минулими вихідними у Дніпрі пройшли передостанні у 2019/2020 навчальному році обласні учнівські олімпіади. Учні закладів загальної середньої освіти Покрова продовжують показувати успішні результати.


24 02

У сучасному бізнес-просторі тема стартапів дуже популярна. Все частіше їх авторами стають українські школярі та студенти. Залишити слід у Кремневій долині мріють і юні покровчани. Про те, як генерувати ідеї, які можна реалізувати за допомогою інноваційних технологій, днями йшла мова у НВК №1 на уроці курсу "Громадянська освіта" під назвою “Start AP – вдалий старт у життя”.


20 02

18 лютого відбулася колегія управління освіти Покровської міської ради. В роботі консультативно-дорадчого органу взяли участь керівники загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів. Першим розглянули питання про стан виконання міської цільової соціальної програми “Освіта м. Покров на 2019-2021 роки” за минулий рік.


17 02

Стали відомі результати обласного конкурсу “Краще творче учнівське об'єднання еколого-натуралістичного профілю”, який проводив протягом грудня-січня обласний еколого- натуралістичний центр дітей та учнівської молоді.


12 02

Сьогодні більшість людей не уявляє свого життя без інтернету. Та окрім безмежних інформаційних ресурсів, розваг та спілкування друзів, в онлайн можна натрапити на величезну кількість небезпек. В зоні ризику передусім діти, яким бракує життєвого досвіду та знань.


10 02

“Дівчата СТЕМ” - знайомство з менторкою Стартував новий сезон Менторської програми “Дівчата СТЕМ”, до якої увійшло Навчально-виховне об'єднання. Аби познайомитися з ТОП-20 Надихаючими жінками в СТЕМ, переможниця відбору учениця НВО Наталія Молочна разом з керівником філіалу - вчителем Оксаною Матюшенко минулої суботи побували в Києві.


Повідомляємо, що з 10 лютого 2020 року відновлюється навчально-виховний процес в закладах загальної середньої освіти та закладах позашкільної освіти, який було призупинено у зв'язку з проведенням обмежувальних заходів по зменшенню захворюваності населення міста Покров та Шолохівського старостинського округу на гострі респіраторні вірусні інфекції.


05 02

Найближчим часом прогнозують величезний попит на фахівців у сфері технологій. Практично 80% професій, які нині швидко розвиваються і входять до списку найбільш оплачуваних, потребують фундаментальних знань з математики, фізики, хімії, біології та інформатики, тобто зі СТЕМ. Зважаючи на таку тенденцію, в освітніх закладах Покрова впроваджують різні форми СТЕМ- навчання та долучаються до масштабних проектів.


04 02

У поточному навчальному році юні покровчани демонструють непогані результати участі в обласних олімпіадах. Майже з кожного предмета наші учні мають призові місця. Останні досягнення тому підтвердження.


23 01

Вихованці загальноосвітніх закладів Покрова продовжують брати участь в обласних етапах предметних олімпіад. І хоча змагатися доводиться з найсильнішими учнями Дніпропетровщини, покровчани демонструють високий рівень знань і заслужено здобувають призові місця.