Всi новини, сторінка 2

14 01

Нещодавно у Дніпрі  було презентовано 21-й збірник дитячої творчості «Собори наших душ», присвячений 205-й річниці від дня народження  Тараса Григоровича Шевченка.


13 01

У сучасному освітньому процесі величезну роль відіграє робота психологів. Їхня діяльність спрямована не лише на те, аби захистити дітей від стресу, але і розкрити їхній творчий потенціал. Сьогодні в Покрові активно впроваджуються технології інклюзивної освіти, які мають допомагати отримувати знання особливим дітям. Тож чим більшим арсеналом знань і навичок володіють наші педагоги, тим ефективнішою буде їхня праця в даному напрямку.


11 01

Зареєструватися для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні покровчанам можна до 24 січня на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти. Участь у тестуванні — не обов'язкова, але допомагає краще підготуватися до ЗНО. До речі, його учасником може бути не лише школяр.


03 01

Першим соціальним інститутом, через який проходить людина, є дитячий садок. Саме тут в неї закладають ті базові навички, які формують її особистість. У грудні своє 55-річчя відзначив дитячий дошкільний заклад № 5 “Червона шапочка”. За ці понад півсторіччя його випускниками стали сотні й тисячі дітлахів міста.


24 12

Минулого року у Покрові було започатковано прекрасну традицію – відзначати інтелектуальну еліту учнівської молоді – відмінників навчання, переможців олімпіад та навчальних конкурсів.


17 12

За підсумками року, що минає, Будинок творчості дітей та юнацтва нашого міста визнано одним із кращих закладів області серед “техніків”. За рейтингом участі позашкільних закладів науково-технічного напрямку в обласних та всеукраїнських масових заходах покровчани стали третіми. Поступилися лише Дніпропетровському обласному центру науково-технічної творчості та станції юних техніків з Кривого Рогу.


13 12

Своє реноме лідерів спортивного руху продовжує доводити спортивний колектив загальноосвітньої школи № 6. Цього тижня підопічні досвідченого наставника Олександра Федоренка підкорили чергову спортивну вершину.


11 12

Залучення учнів до інтелектуальних змагань та конкурсів є важливим кроком для розкриття обдарованості та реалізації їхніх можливостей. Від жовтня до грудня триває гаряча пора шкільних олімпіад та різноманітних творчих конкурсів.


06 12

Сучасні стандарти освіти орієнтовані на потребу у підготовці фахівців з вільним володінням комп'ютерними технологіями та інформаційною грамотністю відповідного рівня. Аби діти мали необхідні умови для оволодіння актуальними навичками, у Покрові продовжується комп'ютеризація шкіл. Днями нову комп'ютерну техніку отримав НВК №2.


06 12

Шостого грудня  Україна відзначає День Збройних Сил, віддаючи данину поваги нашим Захисникам. До цієї дати у Покрові пройшли заходи у закладах освіти й культури, тематичні виставки та екскурсії. Міський музей розповідав про наших земляків, які віддали життя за незалежність своєї країни, а школярі присвятили людям, що стоять на захисті державності, фестиваль юнацької доблесті.