Всi новини, сторінка 4

01 12

В межах спільного проєкту Міністерства освіти та науки України та Британської ради в Україні вчитель англійської мови КЗ "Ліцей №5" Руслана Петрова успішно виконала програму підвищення кваліфікації вчителів, які навчають учнів 5-9 класів в умовах реформування іншомовної галузі освіти відповідно до положень Концепції «Нова Українська школа».


16 11

Юні покровчани разом зі своїми наставниками продовжують відкривати красу та багатогранність української мови. Свої знання демонструють у мовних конкурсах всіх рівнів. Останніми досягненнями стала участь вихованців позашкільного відділення Ліцею №2 у Всесвітньому Кубку з інтелектуальної гри " Український узвіз", проведеному Кіровоградським обласним центром дитячої та юнацької творчості.


14 11

Відкриту вікторину до Дня української писемності і мови запропонувала Дніпропетровська обласна державна адміністрація. Кожен охочий міг відповісти на запитання, перевіривши свій рівень знань рідної мови. Вчитель української мови та літератури ліцею№6 Тетяна Прокоф’єва однією з перших відгукнулася на таку пропозицію, дала правильні відповіді на всі запитання. Організатори вікторини визначили трійку переможців, до якої увійшла покровчанка.


11 11
11 листопада 2022 р. 248 Освіта

Творчі здобутки БТДЮ

Нові досягнення мають гуртківці Будинку творчості дітей та юнацтва.


07 11

Фахівці Дніпра створили для випускників навчальний ресурс з підготовки до мультипредметного тесту. Першими його апробували навесні дніпряни, сьогодні до нього вже долучилися понад 20 тисяч майбутніх студентів. Скористатися платформою можуть і покровчани.


02 11

Бажання наблизити Перемогу рухає українців у пошуку різних способів допомогти армії та фронту. Заклади загальної середньої освіти Покрова активно долучилися до благодійної акції “Смілива гривня”, яку ініціював Національний банк України. Назва акції дуже символічна, бо сміливість стала для українців тією рисою, що наближає нашу перемогу.


31 10

Випускниця ліцею №5, а нині третьокурсниця Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» увійшла до переліку здобувачів освіти, які отримуватимуть стипендії Президента України. Ще школяркою, дівчина зарекомендувала себе як цілеспрямована, творча особистість з активною життєвою позицією. Нинішнє високе звання вона отримала не лише за відмінне навчання на факультеті “Навчально-науковий інститут природокористування”, а й за активну участь у житті університету.


28 10

За результатами дитячого літературного конкурсу "Світ навколо мене", організованого й проведеного Будинком творчості дітей та юнацтва, перемогу отримали дванадцять юних літераторів у двох вікових категоріях.


25 10

Підбито підсумки Фестивалю педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro – 2022». На розгляд фахового журі надійшла 691 робота з 37 територіальних громад нашої області. Серед кращих напрацювань - роботи педагогів Покрова, які здобули дипломи ІІ та ІІІ ступеня.


17 10

Скільки бібліотек у у світі та в Україні? Яке місто вважається книжковою столицею? Скільки книжок зберігається в найбільшій бібліотеці світу? На такі та інші пізнавальні питання успішно відповіли вихованці гуртка “Цікава арифметика” Будинку творчості дітей та юнацтва, які взяли участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі до Всеукраїнського дня бібліотек “Не сподівайтеся позбутися книжок”.