Всi новини, сторінка 4

06 12

Сучасні стандарти освіти орієнтовані на потребу у підготовці фахівців з вільним володінням комп'ютерними технологіями та інформаційною грамотністю відповідного рівня. Аби діти мали необхідні умови для оволодіння актуальними навичками, у Покрові продовжується комп'ютеризація шкіл. Днями нову комп'ютерну техніку отримав НВК №2.


06 12

Шостого грудня  Україна відзначає День Збройних Сил, віддаючи данину поваги нашим Захисникам. До цієї дати у Покрові пройшли заходи у закладах освіти й культури, тематичні виставки та екскурсії. Міський музей розповідав про наших земляків, які віддали життя за незалежність своєї країни, а школярі присвятили людям, що стоять на захисті державності, фестиваль юнацької доблесті.


05 12

З 29 листопада по 1 грудня у місті Стрий, що на Львівщині, проходив чемпіонат України з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові моделі) у приміщенні (IV ранг). Позмагатися до автомодельного кордодрому Міської станції юних техніків з’їхалися 48 учасників з 6 регіонів України, серед яких і автомобілісти Покров — вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва.


04 12

Команда Будинку творчості продовжує впевнено перемагати на змаганнях всіх рівнів. Стипендіати міського голови, вихованці Миколи Голуба утримують найвищі рейтинги, не збавляючи переможний темп.


29 11

Навчальний рік у розпалі, отже - час для інтелектуальних змагань школярів. Триває другий етап Всеукраїнських олімпіад – міський. Учні загальноосвітніх закладів демонструють свою ерудицію та рівень підготовки.


28 11

Минулого тижня на базі НВК №1 пройшов міський етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика — відомого мецената, який свого часу його започаткував. Участь у конкурсі взяло 70 переможців І етапу, що проходив у навчальних закладах міста з нагоди Дня української писемності та мови.


27 11

Педагоги Покрова успішно пройшли конкурсні випробування зонального етапу Всеукраїнського конкурсу“ Учитель року — 2020” і здобули гарні результати у номінаціях: “Початкова освіта”, “Хімія” та “Зарубіжна література”, зазначають у міському управлінні освіти. Другий рік поспіль І етап конкурсу проходить у форматі зонального. Тепер наші вчителі змагаються не лише з колегами зі шкіл Покрова, а й з міст Марганця, Нікополя, Нікопольського та Солонянського районів.


25 11

Близько трьох десятків педагогів з різних населених пунктів Дніпропетровщини взяли участь у науково-практичному семінарі “Розвиток наукової грамотності учнів як складова STEM-освіти”, який відбувся минулого тижня на базі Навчально-виховного комплексу № 1.


15 11

Учора актовий зал загальноосвітньої школи № 9 став танцполом для енергійних і творчих школярів Покрова. Артистизм, ритміка і грація об'єдналися в одне ціле в рамках міського фестивалю танцю, який традиційно проходив під девізом “Життя — це рух, здоров'я і краса”.


15 11

Поки у деяких громадах лише розмірковують, як організувати інклюзивний освітній простір, у Покрові вже накопичили чималий досвід та матеріально-ресурсну базу, що є серед пріоритетів міської влади.