Всi новини, сторінка 4

08 09

Щойно розпочався навчальний рік, а педагоги громади вже мають заслужені відзнаки. Учитель фізичної культури ліцею №5 Ольга Коровіна отримала Подяку Дніпропетровського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Зокрема, педагога відзначено за мотивацію учнівської молоді до занять фізкультури та спорту.


06 09
6 вересня 2023 р. 289 Освіта

План дій – дощолов

Війна висунула перед нами нові виклики, повністю змінила життя кожного, наперекір ворогу - зробила нас сильнішими. Чергове серйозне випробування – підрив російськими терористами Каховської ГЕС, примусило не лише дорослих, а й школярів шукати вихід із критичної ситуації. Бути корисними та дієвими. Учні Ліцею №2 вирішили створити «Дощолови».


01 09

У зміненому форматі, але з незмінними емоціями зустрічали покровчани новий 2023-2024 навчальний рік. Як і попередній, він триває в умовах війни, у час, коли Україна виборює свою свободу та незалежність.


29 08

Традиційна серпнева зустріч зібрала освітянський загал з усієї Дніпропетровщини. Про виклики під час війни з педагогами говорив і голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.


14 08

Українська культура щедра талановитими митцями. Однією із найсамобутніших художниць є Марія Примаченко. Творчість мисткині об’єднала в собі витоки українського живописного і поетичного фольклору, що походить ще з сивої давнини українського родоводу. У своїх творах передавала радість буття, невичерпну віру в добро, яке завжди перемагає зло, любов до всього прекрасного, створеного самою природою на землі.


09 08

У кінці липня Швейцарія стала центром європейського автомодельного спорту. На місцевому кордодромі проходив 72-й чемпіонат Європи з автомодельного спорту. Там зібралися найсильніші кордовики з 14 країн. Крім європейців, поза заліком виступали представники Австралії та США.


04 08
4 серпня 2023 р. 350 Освіта

Творчі канікули

Талановиті діти Покрова мають чергові здобутки.


02 08

Покров продовжує роботу в напрямку розвитку інклюзивної освіти. Днями інклюзивно - ресурсний центр м. Покров відзначив перший ювілей. Усі ці п'ять років зусилля професійного колективу ІРЦ, серед яких психологи, логопеди, дефектологи, реабілітологи, були спрямовані на реалізацію права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти.


01 08

Для шкільної команди ліцею №2, яка у квітні пройшла відбір до програми “План. Дій”, канікули — це ще час для творчості й втілення нових ефективних інженерних рішень.


31 07

До  збірки з такою назвою увійшли кращі роботи учасників обласної методичної виставки-конкурсу «Використання проектних технологій у закладах позашкільної освіти області». Активну участь у ній взяли викладачі нашої громади та отримали перемоги!