Всi новини, сторінка 6

01 10

27 вересня відзначають Всесвітній день туризму. Традиції цього виду дозвілля мають глибоке коріння в нашому місті. А в Будинку творчості дітей та юнацтва активно функціонує туристичний гурток “Скіф”, який залюбки відвідують десятки маленьких покровчан.


25 09

Початок нового навчального року це не лише старт, що задає тон річній шкільній роботі, а й підведення певних підсумків та визначення пріоритетних напрямків. Саме про це йшла мова на колегії, що відбулася днями в управлінні освіти.


19 09

Перше місце в Україні, третє у Європі та світі — такі результати участі колективної радіостанції Будинку творчості дітей та юнацтва у міжнародних змаганнях UBA cw dx Contest .


13 09

З майстер-класами, презентаціями робіт та концертною програмою минув День відкритих дверей у Будинку творчості дітей та юнацтва. Традиційно на початку вересня заклад зустрічає своїх вихованців та запрошує дітей, які ще не обрали цікаве, корисне та пізнавальне позашкільне дозвілля.


12 09

BestRoboFest завоював славу одного з наймасштабніших форумів технологій та інновацій. Вже четвертий рік фестиваль збирає налаштованих на технічну творчість, хто конструює, моделює, рухаючись у напрямку інженерії.


02 09

День знань для українських школярів цьогоріч настав 2 вересня. У Покрові сьогодні за парти сіли понад 3,5 тисячі учнів. Якою буде точка відліку навчального року, кожна школа вирішувала самостійно. І хоч від традиційних “лінійок” з численними промовами відійшли, дітей скрізь зустрічали урочисто.21 08

Незабаром День знань, і у батьків нині відповідальний період — придбати все необхідне, аби під час навчання учні не знала ні в чому потреби. Проте не усі можуть забезпечити дітей необхідним. І тих, кому складно, місто не залишає наодинці з проблемою. Вже стало нормою, за кошти міського бюджету через електронну систему “Прозоро” закупляти одяг та канцтовари дітям пільгових категорій.


13 08

За кілька тижнів новий навчальний рік. Підготовка до якого полягає не лише у придбанні одягу для приладдя, а й проходженні медичного огляду.Щорічну профілактику проводять для виявлення у дітей захворювань, та запобігання масовим колективним інфекціям.


08 08

Школа робототехніки, яку минулого року відкрили у Покрові на базі Будинку творчості дітей та юнацтва, дарує знання юним містянам не лише протягом навчального року. У червні тут працювали у режимі Літньої школи, а з п'ятого серпня тривають курси з офісного програмування, куди запрошували усіх охочих віком від 10 до 18 років.