Всi новини, сторінка 6

01 09

Цьогоріч освітній процес у навчальних закладах Покрова традиційно розпочався 1 вересня. Проте через російську агресію, день знань діти зустріли не за шкільними партами, а вдома, за моніторами гаджетів. Навчання для них організовано з використанням технологій дистанційного навчання, оскільки нині головна вимога до навчального процесу - безпека дітей, наголошує начальник міського управління освіти Ольга Матвєєва


30 08

Майстрині Дніпропетровщини, автори  ляльок-мотанок,  долучилися до благодійного проєкту "Народний оберіг", що був презентований в День Державного Прапора України у місті Рівне. Серед них - робота майстрині з Покрова, керівника гуртка "Лелеченьки" Будинку творчості дітей та юнацтва, Альони Ляшенко.


23 08

Прапор миру, вірності і волі, прапор вільної держави – таким є головний символ України для покровчан. Сьогодні місто разом з усією країною віддає шану синьо-жовтому стягу, під яким триває боротьба з російськими окупантами за свободу і незалежність.


22 08

Вихованці театрального гуртка " Творчі Перлинки" позашкільного відділення навчально-виховного об’єднання взяли участь у Всесвітньому Кубку з інтелектуальної гри «Брейн-ринг».


16 08
16 серпня 2022 р. 419 Освіта

Коло підтримки

Стартує міський освітній  проект  «Освіта в умовах надзвичайних ситуацій» під патронатом британської організації Street Child, БО БФ «За Майбутнє України», в межах якого створюється пункт соціально-психологічної допомоги для дітей і підлітків шкільного віку   «КОЛО ПІДТРИМКИ» на базі КЗПО «Будинок творчості дітей та юнацтва».


16 08

Вікторія Рудь, випускниця НВК№2, набрала максимальні 600 балів, виконавши на відмінно всі три предмета.


05 08

Ще навесні стартував Всеукраїнський конкурс з українознавства "Патріот", сьогодні маємо результати. Цей освітянський конкурс вже не перший рік збирає учнівську молодь і є дуже популярним. Його завдання цікаві й доступні дітям із різним рівнем підготовки та відображають різнобічну інформацію про Україну, знання української мови та літератури, історії України.


27 07

Вихованки Будинку творчості Марія Кіяшко та Анастасія Мазуренко перемогли у номінації «Краща акторська робота» обласного фестивалю театральних колективів закладів освіти «Театральна мозаїка». Диплом активного учасника отримав і колектив «Звичайні дива», керівник Людмила Нагібіна.


21 07

В усі часи професія вчителя була однією з найповажніших. Навчати інших, віддаючи частинку власної душі, то більше, ніж фах, це – покликання. Так вважає і покоління юних покровчан. Діти бачать своє майбутнє у педагогіці, про що відкрито заявляють на рівні країни. Саме такою платформою став Всеукраїнський конкурс мотиваційних листів " Я мрію стати педагогом".


19 07

Соціальна сфера Покрова працює у посиленому режимі. На сьогодні у місті зареєстровано 2346 внутрішньо переміщених осіб, з них 672 дітей. За минулий тиждень вимушеним переселенцям надано 200 продуктових наборів.