Всi новини, сторінка 6

06 02

Минулого тижня у обласному центрі відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу «Австрійська листівка», який проходив під егідою Почесного Консульства Австрійської Республіки у місті Дніпро. Роботи талановитих покровчан увійшли до числа фіналістів та будуть передані до Посольства Австрійської Республіки в Україні.


05 02
5 лютого 2024 р. 467 Освіта

Війна очима дітей

Біль від розставання з рідною домівкою, безсонні ночі, сирени, укриття… почуття гордості за незламних героїв, наших захисників і захисниць - віра в Перемогу України. Цим сповнені роздуми дітей, учасників Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях».


31 01

Для цьогорічних випускників вже у розпалі підготовка до головного шкільного екзамену – НМТ. Відповідно до наказу Міністерства освіти й науки, його буде проведено у формі комп’ютерного тестування. Вступні іспити у форматі НМТ розпочнуться 14 травня. Як зазначає МОН, з 14 травня мультипредметний тест складатимуть випускники минулих років. Цьогорічні випускники зможуть отримати повноцінний обсяг знань, складатимуть тест вже після завершення навчального року.


30 01

Вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва в черговий раз продемонстрували не тільки свої вміння, а й довели, що заслуговують на перемогу.


30 01

Розпочався ІІІ етап (обласний) Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Вони проходять у дистанційному режимі, згуртовують юних знавців – творчих та креативних, для кого шкільна наука – це безперевний процес пізнання.


29 01

Сьогодні уся Україна відзначає День пам'яті героїв Крут. 106 років тому сталася одна з найбільш трагічних і водночас важливих подій в історії України.


25 01

Ще один освітній заклад міста підписав меморандум про співпрацю з громадською організацією "Рух Олександра Педана "JuniorS", що надає статус "Школа JuniorS бронзова відзнака".


17 01

Юні робототехніки з Покрова продовжують успішно демонструвати свої навички з математичного мислення, конструювання, неординарного підходу до втілення власних ідей. Творчі, ерудовані гуртківці “Школи робототехніки”, що діє при Будинку творчості дітей та юнацтва, знову з перемогами.


16 01

"Кіборги" вистояли, не встояв бетон" – ці слова навічно увійшли в історію, разом із подвигом  незламних воїнів. Сьогодні, 16 січня, Покров разом з усією Україною вшановує пам'ять Захисників Донецького аеропорту.


16 01

Вихованці будинку творчості дітей та юнацтва у новому році продовжують підкорювати нові вершини.