Всi новини, сторінка 6

26 05

На часі - завершення навчального року, початок літніх канікул та прощання випускників зі шкільною родиною. З міркувань безпеки цей день вкотре проходить без публічних урочистостей та радісного гомону на шкільних подвір'ях.


26 05

Щиро вітаю Вас із закінченням навчального року та святом Останнього дзвоника. Для школярів і цьогоріч він лунає онлайн. На жаль, у сам освітній процес і традиції святкування знову свої корективи внесла війна. Проте цей день не став менш особливим і хвилюючим. Хтось попрощається на літо зі школою, а хтось - зі шкільним дитинством.


25 05

Психологічний стан та психічне здоров’я учасників освітнього процесу під час війни є вкрай важливим. Багато хто почуває виснаження, спустошення, втому, тривогу й паніку. В цей час надзвичайно важливою є своєчасна, якісна і професійна психологічна допомога. З перших днів повномасштабного російського вторгнення психологи громади розгорнули роботу з опрацювання викликів, що постали перед українським суспільством.


23 05

23 травня ми відзначаємо День Героїв. Наші Герої — це українці, які жили у різні епохи і захищали рідну землю. Свято запроваджене давно, та у нинішній час це не просто данина пам'яті захисникам і захисницям минувшини, а й день шани новітніх Героїв


23 05

Будинок творчості продовжує наповнювати скарбничку творчих здобутків. Вихованці розвивають творчі здібності, набувають майстерності і мають гарні результати.


10 05

Вагомі здобутки має Будинок творчості дітей та юнацтва, розвиваючи таланти вихованців та реалізуючи потенціал педагогів.


04 05

Восени заклади освіти Покрова взяли участь у Всеукраїнському соціальному проєкті для дітей з озеленення українських шкіл Flowers4School. Колективи отримали цибулини нарцисів, тюльпанів, гіацинтів, крокусів, які надіслали квітникарі з Нідерландів. Нині клумби тішать весняним первоцвітом. Діти радіють яскравим сортовим квітам, які надихають і додають віри в переможне майбутнє. Адже квіти — це символ Перемоги і відродження України.


04 05

Творчість розвиває життєстійкість, дозволяє школярам відчути себе сильнішим та почуватися комфортніше. Конкурсна діяльність вихованців Будинку творчості дітей та юнацтва в розпалі.


03 05

Під таким гаслом пройшов цьогорічний Всеукраїнський тиждень дитячого читання. До його відзначення приєдналися і юні покровчани. Свято, на жаль, знову обпалене війною і не усі традиції відзначення актуальні. Проте значення дитячого читання в нинішніх обставинах не можна переоцінити. Бо воно допомагає впоратися з дитячими страхами, заспокоює, знижує тривожність.


27 04

Програма називається “План.Дій”, долучитися до її реалізації мало намір 104 команди, організатори відібрали п'ять. Серед тих, чий проєкт пройшов жорсткий відбір - команда з 10 учнів та 4 педагогів ліцею № 2.