Всi новини, сторінка 10

28 01

Чергові здобутки - у вихованця середньої загальноосвітньої школи №9. Учень 9-С класу Володимир Євменов посів 2 місце в обласному дитячому конкурсі " Мої права - великі можливості". Хлопчик брав участь у номінації "Малюнок-плакат" і його робота підкорила суддів змістовністю та гарним виконанням.


20 01

Підбито підсумки Відкритого дистанційного конкурсу-виставки “Новорічні пригоди - 2022”. Журі переглянуло та оцінило понад півтори тисячі робіт, які надійшли з 136 закладів освіти України. Найактивніші - конкурсанти з Дніпропетровщини, серед яких вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва.


18 01

Вихованці гуртка «Цікава арифметика» Будинку творчості дітей та юнацтва – активні й допитливі. Разом з керівником Галиною Рекун завжди пізнають щось нове та перебувають у вирі творчості. Участь у Всеукраїнському конкурсі «Зимові свята в традиціях нашого народу» принесла малечі гарні результати. Вихованці отримали п’ять дипломів І-го ступеню, три дипломи ІІ-го ступеню та два дипломи ІІІ ступеню! Конкурс було приурочено до традиційних зимових свят, які здавна мають


13 01

Вже з першого січня згідно з постановою Кабміну №305 всі українські школи переведено на харчування за новими нормами.


10 01

Зареєструватися для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні покровчанам можна до 22 січня на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти.


05 01

Новий рік відкриває нові творчі здобутки юних покровчан. Учениця загальноосвітнього ліцею Катерина Євсюкова взяла участь у обласному дитячому конкурсі «Мої права – великі можливості». Творчі перегони наприкінці минулого року об'єднали дітей Дніпропетровщини віком від 6 до 18 років у трьох тематиках та номінаціях.


05 01

Майже три роки як буккросинг увійшов у життя покровчан. У багатьох закладах міста, а найбільше в освітніх, з'явилися книжкові полички у вигляді англійського слова "Read". Звідти кожен може взяти книгу, взамін поставивши прочитану. Час від часу полички поповнюються партіями нової літератури. На тому тижні у куточках буккросингу дитячих книг побільшало НВО, СЗШ №4, НВК №1, СЗШ №6.


04 01

Сучасні діти знають про Чорнобильську трагедію, розуміють її масштаби й можливі наслідки, цінують героїзм і самовідданість ліквідаторів. У цьому переконують роботи покровчан - дипломантів та переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка, який у грудні пройшов у Лубнах Полтавської області. Сьогодні дітей запросили до Будинку творчості дітей та юнацтва, аби вручити заслужені дипломи і пам'ятні подарунки.


31 12

Лишаються лічені години до найулюбленішого свята за календарем - Нового року! Свято, що поєднує минуле і майбутнє, завжди сповнене вірою надією та любов’ю. Цю чарівну подію з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в диво, щасливі зміни і, затамувавши подих, загадують бажання.


30 12

Колектив Будинку творчості урізноманітнює можливість дітям займатися змістовним, цікавим дозвіллям, об'єднуючи юні таланти у віртуальному просторі. Вихованці мають можливість брати участь не лише у зовнішніх конкурсах, а й організованих самим Будинком творчості. Їхня перевага в тому, що вони безкоштовні й відкриті для учасників з усієї країни.