Всi новини, сторінка 10

01 09

У зміненому форматі, але з незмінними емоціями зустрічали покровчани новий 2023-2024 навчальний рік. Як і попередній, він триває в умовах війни, у час, коли Україна виборює свою свободу та незалежність.


29 08

Традиційна серпнева зустріч зібрала освітянський загал з усієї Дніпропетровщини. Про виклики під час війни з педагогами говорив і голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.


14 08

Українська культура щедра талановитими митцями. Однією із найсамобутніших художниць є Марія Примаченко. Творчість мисткині об’єднала в собі витоки українського живописного і поетичного фольклору, що походить ще з сивої давнини українського родоводу. У своїх творах передавала радість буття, невичерпну віру в добро, яке завжди перемагає зло, любов до всього прекрасного, створеного самою природою на землі.


09 08

У кінці липня Швейцарія стала центром європейського автомодельного спорту. На місцевому кордодромі проходив 72-й чемпіонат Європи з автомодельного спорту. Там зібралися найсильніші кордовики з 14 країн. Крім європейців, поза заліком виступали представники Австралії та США.


04 08
4 серпня 2023 р. 575 Освіта

Творчі канікули

Талановиті діти Покрова мають чергові здобутки.


02 08

Покров продовжує роботу в напрямку розвитку інклюзивної освіти. Днями інклюзивно - ресурсний центр м. Покров відзначив перший ювілей. Усі ці п'ять років зусилля професійного колективу ІРЦ, серед яких психологи, логопеди, дефектологи, реабілітологи, були спрямовані на реалізацію права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти.


01 08

Для шкільної команди ліцею №2, яка у квітні пройшла відбір до програми “План. Дій”, канікули — це ще час для творчості й втілення нових ефективних інженерних рішень.


31 07

До  збірки з такою назвою увійшли кращі роботи учасників обласної методичної виставки-конкурсу «Використання проектних технологій у закладах позашкільної освіти області». Активну участь у ній взяли викладачі нашої громади та отримали перемоги!


19 07

Сьогодні розпочався прийом заяв до закладів вищої освіти від вступників на основі 11-ти класів, а також диплома молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста і фахового молодшого бакалавра. Це важливий період для більшості з 215 цьогорічних випускників громади, які планують здобувати подальшу освіту.


13 07

Вже вчетверте Дніпропетровщина згуртовує педагогічний загал області на фестивалі освітянських інновацій. Цьогоріч на конкурс було подано 663 роботи за 19 номінаціями, визначено 228 переможців. Серед тих, чиї розробки визнано кращими - педагоги з Покрова.