Всi новини, сторінка 3

26 06

У ситуаціях небезпеки та стресу дорослі є опорою для дітей, їх емоційний стан – орієнтиром, індикатором безпеки. За цих умов учитель може бути не лише передавачем інформації, а й джерелом психологічної підтримки і зцілення. Освітяни Покрова долучаються до впровадження унікальної ізраїльської методики Хібукі, яка у 2022 році прийшла в Україну та була адаптована до умов українського сьогодення.


16 06

Завершився навчальний марафон для 404 учнів 9-х класів нашої громади. Сьогодні їм вручали свідоцтва про базову середню освіту. Цього дня немає у календарі свят, та він важливий для дітей, бо є місточком з дитинства у юність.


07 06

У Дніпрі визначено переможців обласного літературного конкурсу “Розповім про подвиг”, який проводився впродовж березня — квітня. Серед призерів - тринадцять школярів із Покрова.


02 06

Творча праця і дозвілля, захоплення улюбленою справою – найвірніший шлях до серця учнів - новачків у країні Знань. Креативний колектив першокласників гімназії №4 разом з класним керівником Вікторією Оніщенко став неодноразовим призером Всеукраїнського багатожанрового конкурсу “Ліга таланті”.


01 06

Початок літа — це завжди подія для дітей громади. Особливо коли найкраща пора року починається зі свята - Міжнародного дня захисту дітей. За останні 462 доби він набув фактичного значення, бо українських дітей захищають та рятують від російської агресії. Близько трьох тисяч дітей, втікаючи від війни, перебувають з батьками у Покрові.


31 05

Підбито підсумки обласного конкурсу юних літераторів, художників та композиторів «Собори наших душ». Багато років поспіль цей авторитетний конкурс збирає творчі доробки юних митців Дніпропетровщини, найталановитіших юнаків та дівчат! Таланти нашої громади теж не пасуть задніх, активно долучаються і вже багато років поспіль отримують гарні результати.


30 05

Не зупинятися на досягнутому і йти до нових вершин - девіз юних творців, вихованців гуртків Будинку творчості дітей та юнацтва, які беруть активну участь у різноманітних дистанційних конкурсах та фестивалях, додають до власних скарбничок досягнення й збирають перемоги. Завершується нелегкий навчальний рік, педагоги радо діляться підсумками. За результатами навчального року, команда Школи робототехніки посіла перше почесне місце у Відкритому обласному фестивалі Освітньої робототехніки!


26 05

На часі - завершення навчального року, початок літніх канікул та прощання випускників зі шкільною родиною. З міркувань безпеки цей день вкотре проходить без публічних урочистостей та радісного гомону на шкільних подвір'ях.


26 05

Щиро вітаю Вас із закінченням навчального року та святом Останнього дзвоника. Для школярів і цьогоріч він лунає онлайн. На жаль, у сам освітній процес і традиції святкування знову свої корективи внесла війна. Проте цей день не став менш особливим і хвилюючим. Хтось попрощається на літо зі школою, а хтось - зі шкільним дитинством.


25 05

Психологічний стан та психічне здоров’я учасників освітнього процесу під час війни є вкрай важливим. Багато хто почуває виснаження, спустошення, втому, тривогу й паніку. В цей час надзвичайно важливою є своєчасна, якісна і професійна психологічна допомога. З перших днів повномасштабного російського вторгнення психологи громади розгорнули роботу з опрацювання викликів, що постали перед українським суспільством.