Всi новини, сторінка 3

01 05

Залучення школярів до активного дозвілля сприяє психоемоційному розвантаженню та пропагує активний спосіб життя. Долучаючись до онлайн-марафонів, діти демонструють свою спортивну майстерність, витривалість, кмітливість, силу єдності. Разом з тим покращують свій емоційний стан та знижують рівень тривожності.


30 04

Марія Грушецька, одинадцятикласниця ліцею №2, представила на міжнародному рівні проєкт команди «План.Дій» - «Дощолов. Вода з неба там, де треба» і стала півфіналісткою Міжнародної нагороди Young Eco-Hero Awards 2024 від організації Action For Nature. Ця міжнародна премія щороку відзначає юних еко-активістів віком від 8 до 16 років, які втілили значимий для збереження довкілля проєкт. З-поміж 258-ми заявок із 33-х країн Марія представляє Україну у півфіналі конкурсу.


24 04

Школярі Покрова долучились до загальнонаціональної акції єднання та віри, що вперше відбулася в Україні за ініціативи Асоціації професіоналів довкілля (PAEW). Одинадцятикласники шкіл міста висадили на  подвір’ях навчальних закладів саджанці дерев та декоративні кущі, як символ життя, відродження та національної єдності.


23 04

Сьогодні Всеукраїнський день психолога, для фахівців нашого міста це важлива дата, адже психологічна служба Покрова пройшла славний шлях становлення,  вже давно зарекомендувала себе як спільноту спеціалістів, що працюють над загальним завданням – вчасній, кваліфікованій та дієвій допомозі дітям.


23 04

У Будинку творчості дітей та юнацтва вирує творче життя. Діти навчаються новому, вдосконалюють здобуте, натхненно втілюючи свої ідеї у різних напрямках.


18 04

26 призових місць в обласних конкурсах за напрямками STEM-освіти здобули юні покровчани впродовж двох місяців. Участь в таких конкурсах дає дітям можливість не лише перевірити свої знання і навички, а отримати новий досвід в освоєнні інноваційних технологій.


17 04

Ця думка об’єднала освітян, учасників премії «Ранкові зорі», хто в умовах війни продовжує навчати дітей, підтримувати своїх вихованців, вселяючи віру у Перемогу України і в майбутнє під мирним небом рідної землі. Серед педагогів, які ділилися досвідом, і покровчанка Аліна Морозова, вчитель початкових класів Гімназії №4, яка стала півфіналісткою фахового конкурсу.


09 04

Вихованці гуртка робототехніки Будинку творчості дітей та юнацтва долучились до участі у відкритому обласному конкурсі науково-технічної творчості "В гостях у роботів".


08 04

Таким є гасло цьогорічного Всесвітнього дня здоров’я, який  зустрічають 7 квітня. Покров теж не оминув цієї важливої дати, котра бере початок у 1948 році. Саме тоді була заснована Всесвітня організація охорони здоров’я,  проведено першу Всесвітню асамблею здоров’я, на якій прийнято рішення про встановлення Дня здоров’я.


04 04

Заклади  загальної середньої освіти міста - постійні учасники  та призери престижної  міжнародної виставки “СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ  ОСВІТИ - 2024”. Цьогоріч освітянську спільноту міста успішно представив колектив ліцею №2. У межах виставки  організатори провели рейтинговий конкурс із 14 номінацій,  де  було  представлено 510 робіт з двадцяти областей України,  а також учасників  з Польщі, Литви, Румунії, Угорщини та Естонії.