Всi новини, сторінка 3

20 12

Навіть перебуваючи далеко від рідного міста, юні покровчани активно беруть участь у різноманітних конкурсах. Вихованка гуртка декоративно-прикладного мистецтва "Колібрі" Будинку творчості дітей та юнацтва Ксенія Марчук посіла І місце у конкурсі "Якість води і присутність мікропластики у водному середовищі", що проходив у Польщі. В нагороду за гарний результат талановита дівчинка отримала першість та грошову премію. Конкурс відбувався офлайн, проте готувалась до нього разом з керівником гуртка


19 12

Таке бажання загадували сьогодні Святому Миколаю юні покровчани. Про мир у рідній Україні, здоров’я її Захисникам, про щастя й добро.


19 12

Педагоги  міста постійно вдосконалюють свій професійний рівень, підвищують кваліфікацію, беруть участь у різних онлайн-курсах, тренінгах, майстер-класах, де навчаються та діляться власним досвідом.


15 12

Дипломи переможця та срібна медаль одного з найпрестижніших освітянських форумів – такими високими винагородами удостоєно досвід колективу гімназії.


12 12

Вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва вибороли переможні місця у Міжнародному конкурсі мистецтв "ВОЛЯ".


08 12

В Україні та світі  10 грудня  завершується масштабна кампанія “16 днів проти насильства”, метою якої є привернення уваги до гендерно зумовленого насильства. Покров, як завжди, приєднався до просвітницької марафону.


06 12

Сьогодні День Збройних Сил України! Свято героїв, які ціною власного життя захищають майбутнє країни, виборюють незалежність для наших дітей. Мужність, відвага, непохитність – це про наших Захисників. Слова безмежної вдячності адресують воїнам покровчани. У місті тривають патріотичні онлайн-заходи, зустрічі, майстер-класи, де вшановують наших мужніх героїв.


05 12

Один із двадцяти 30-місних “Еталонів”, які днями отримали громади Дніпропетровщини, прибув до Покрова. Як тільки безпекова ситуація покращиться і освітній процес повернеться до стін навчальних закладів, шкільні автобуси знову підвозитимуть учнів із віддалених селищ.


03 12

Сьогодні, 3 грудня, виповнюється 300 років від дня народження Григорія Савича Сковороди - великого сина українського народу, філософа, письменника, музиканта, громадського діяча, педагога.  До цієї  визначної дати у публічній бібліотеці відбулась тематична зустріч.


02 12

Забагато уваги не буває. Турботу, любов і піклування потребує зараз уся малеча, а особливо діти з особливими потребами. Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю фахівці міського інклюзивно-ресурсного центру запросили своїх підопічних на серію патріотичних майстер-класів з елементами арт-терапії.