Всi новини, сторінка 7

28 03

Команда Будинку творчості успішно розпочала новий спортивний рік. В арсеналі спортсменів впевнена першість і чергові вагомі здобутки.


25 03

Минулі вихідні збагатили досягнення вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи ім. Дані Дідіка. Вдалими вони стали для відділення таїландського боксу, спортивної акробатики та волейболу.


22 03

19-20 березня на базі загальноосвітньої школи № 9 пройшов чемпіонат міста з настільного тенісу серед школярів навчальних закладів Покрова. За перемогу у цих змаганнях боролися 7 команд.


20 03

У черговий раз підтвердили свій високий рівень підготовки учні відділення дзюдо ДЮСШ ім. Д.Дідіка. Минулими вихідними в обласному центрі пройшов чемпіонат Дніпропетровської області серед юнаків та дівчат до 16 років. Поборотися за звання найсильніших дзюдоїстів Дніпропетровщини приїхали 113 спортсменів з усіх регіонів області.


19 03

Наші кордовики завоювали вісім медалей, встановивши чотири рекорди України. З такими результатами вихованці Будинку творчості завершили перший етап Чемпіонату України та Кубок України з автомодельного спорту серед наймолодших школярів, посівши перше командне місце.


18 03

Минулого тижня у Покрові вшановували добровольців. Віддали шану подвигу героїв, які серед перших встали на захист України від агресії, і спортсмени нашого міста. 14-го березня на базі загальноосвітнього ліцею стартував баскетбольний турнір на Кубок міського голови, присвячений українським добровольцям. Участь у змаганнях взяли 7 команд загальноосвітніх закладів Покрова, у тому числі шолохівська школа.


13 03

Почесною відзнакою були нагороджені Денис Дощенко та Олексій Яценко. Обидва вже кілька років займаються цим технічно складним, але надзвичайно захопливим видом спорту. Як відзначає керівник гуртка Олександр Коротаєв, авіамоделізм займає особливе місце у житті хлопців. 


13 03

Підтримувати цікаві ідеї та починання — це вже стало головною рисою сучасного Покрова. Так, група учнів 10-го класу навчально-виховного об'єднання виступила з ініціативою провести на базі НВО перший турнір з кіберспорту. Авторами ідеї виступили Даніїл Дємідов, Дмитро Козаченко, Станіслав Суков, Олександр Абросімов та Олександр Ползунов.


11 03

Покров вважається одним з піонерів у розвитку тайського боксу в Україні. Тож не дивно, що представники нашого міста посідають високі позиції у даному виді бойових єдиноборств. Черговим підтвердженням цього став Чемпіонат області з таїландського боксу серед юнаків та дорослих, який проходив у Покрові з 8-го по 10-е березня.


26 02

Тиждень, що минув, у черговий раз порадував перемогами наших спортсменів та вболівальників. Цього разу відзначилися представники відділення стрибків у воду та найменші дзюдоїсти міста.