Всi новини, сторінка 6

26 01

45 років тренерської діяльності, сотні учнів – Віктора Шинкаренка по праву вважають легендою, бо увійшов в історію спортивного життя міста як людина, віддана дітям і своїй справі. Рішенням 17 сесії міської ради, 21 січня Віктору Дмитровичу Шинкаренку було присвоєно звання Почесного громадянина Покрова. Вручаючи відзнаку, міський голова Олександр Шаповал адресував йому найщиріші слова подяки за багаторічну працю на благо міста.


26 01

Міністерство молоді та спорту України оголошує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проєктів у рамках здійснення українсько-польських обмінів молоддю у 2022 році.


24 01

Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи ім. Д. Дідіка гарними результатами розпочали новий рік - із чемпіонату області зі спортивної акробатики. У змаганнях, що відбулися у Кривому Розі 21-22 січня, брали участь вихованці тренерів Ольги Образцової, Наталії Токмань, Василіси Носик, Марії та Максима Молодід.


20 01

Завершився Чемпіонат міста з класичних шахів, який стартував у жовтні минулого року. Змагання організовані громадською організацією "Шахи для життя" за підтримки відділу молоді та спорту виконкому.


31 12

Відзначати новорічне свято у колі друзів увійшло в традицію дитячо-юнацької спортивної школи імені Д.Дідіка. Наприкінці року у гімнастичній залі школи відбулося яскраве свято – разом із казковими героями юні талановиті спортсмени вирушили у новорічну подорож.


29 12

Після перемог найвищого світового ґатунку, вихованці відділення таїландського боксу ДЮСШ ім. Дані Дідіка не спочивають на лаврах - продовжують змагатися й відточувати свою майстерність.


23 12

Команда юних каратистів у складі 9 спортсменів, вихованців відділення карате дитячо-юнацької спортивної школи ім. Д. Дідіка, піднесла своїм вболівальникам передноворічний подарунок - перемогу у регіональному турнірі, що відбувся у Запоріжжі.


21 12

Гарними результатами завершують рік, що минає, акробати дитячо-юнацької спортивної школи імені Д.Дідіка. Вихованці відділення спортивної акробатики тренерів Ольги Образцової, Наталії Токмань, Василіси Носик, Марії та Максима Молодід успішно взяли участь у престижних змаганнях, які відбулись 15-19 грудня у Львові.


17 12

Дванадцять юних  покровчан  стали цьогоріч володарями стипендії міського голови Олександра Шаповала. Кожен з них здобув вагомі перемоги, підкорив не одну творчу, наукову, спортивну вершину. Вони завершують 2021 рік  досягненнями та з новими мріями і планами.


13 12

Днями у Бангкоку завершився Чемпіонат світу з таїландського боксу. Українська збірна, до складу якої увійшли вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи м. Покров, зайняла достойне місце серед 93 країн-учасниць. Вагомий внесок у скарбничку збірної зробили вихованці заслуженого тренера України Ігоря Мациборка. Із шести завойованих золотих медалей дві належать покровчанам.