Всi новини, сторінка 6

20 05

Протягом двох днів, 16-17 травня, на спортивних майданчиках стадіону “Авангард” проходив міський етап легкоатлетичних змагань “Старти надій”. Він мав визначити команду, яка буде представити місто в обласному етапі цих змаганнях. Загалом, за перемогу боролися 6 команд. До програми змагань входило шість видів, у тому числі біг на дистанцію 60 м, стрибки, легкоатлетичний крос та естафета.


17 05

До святкування “Міжнародного Дня сім'ї” приєдналася і шахова громадськість міста. У парку ім. Бориса Мозолевського відділ молоді і спорту виконкому та громадська організація “Шахи за життя” провели шаховий турнір нестандартного формату.


17 05

Це факт, який не потребує зайвих доказів. Вихованці спортивних осередків міста показують відмінні результати, завойовуючи високі титули. Покровчани входять до числа найперспективніших, а їх тренери найдосвідченіших наставників не лише Дніпропетровщини, а й України. Покров залишається містом, де плекають спорт і травневі старти вкотре підтвердили це.


13 05

7 травня Покров приймав зональний етап фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів “Козацький гарт - 2019”. У спритності, швидкості та силі вправлялися учні 5-10 класів навчальних закладів Покрова, Шолохова, Томаківки та Грушівки.


11 05

Чергова приємна новина від представників бойових єдиноборств нашого міста, які досягають успіху не лише на Всеукраїнських змаганнях, але й на міжнародному рівні.


10 05

Шістдесят три роки Покров плекає традицію проведення легкоатлетичної естафети у День Перемоги над нацизмом. Незважаючи на погоду, цьогорічні змагання об'єднали у спортивній боротьбі найсильніших легкоатлетів міста та зібрали численних вболівальників. Естафета пам'яті проходила на приз міського голови Олександра Шаповала та газети “За марганець”.


07 05

На змаганнях Кубку Європи з дзюдо серед кадетів збірна України, до складу якої входить і вихованка ДЮСШ ім. Д. Дідіка Ліза Литвиненко, посіла високе друге місце.


17 04

Наше місто стало одним з “піонерів” у просуванні кіберспорту в Україні. Ідею молоді щодо організації та проведення першого в місті офіційного турніру з кіберспорту не тільки підтримали, а й допомогли реалізувати. З 29-го березня по 6 квітня тривав прийом заявок для участі у міському турнірі з Counter Strike:Global Offensive 5х5 серед учнів освітніх закладів. Загалом, для участі в ньому зареєструвалося близько сотні кібер-спорстменів Покрова.


15 04

12 -13 квітня у Львові проходив Чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат віком до 16 років. Відразу 630 дзюдоїстів з 25 регіонів України боролися за медалі і звання найсильніших у цьому виді спорту. Знову можемо відзначити чергове спортивне досягнення нашої Єлизавети Литвиненко.


29 03

Перша зустріч 2019 року відбулася на майданчику мікрорайону «Марс». Ця спортивна територія з’явилася минулого року, тоді ініціативу ентузіастів підтримав міський голова, допомігши відновити баскетбольний майданчик на території колишньої школи-інтернату. Він пожвавив спортивне життя району, саме тут тривали товариські баскетбольні поєдинки, зустрічалися  фанати цієї динамічної гри.