28 жовтня місто Кам'янське зустрічало учасників Кубку Дніпропетровської області зі спортивної акробатики. Близько 130 акробатів з Дніпра, Кривого Рогу, Кам'янського та Покрова змагалися за першість. Турнір став справжнім святом спорту, разом з тим - напруженою боротьбою за можливість піднятися на п'єдестал пошани. Наші спортсмени, вихованці Ольги Образцової, показали відмінну підготовку і волю до перемоги. "Золото" завоювала чоловіча пара у складі Максима Матяша