Всi новини, сторінка 4

19 09

Вихованці відділення акробатики міської ДЮСШ ім. Дані Дідіка є гордістю нашого міста. Покровчани неодноразово ставали переможцями і призерами багатьох престижних змагань. Тож не дивно, що вони регулярно входять до складу національної команди і захищають спортивну честь країни на турнірах найвищого рівня.


16 09

День фізичної культури і спорту, який традиційно відзначають 14 вересня, для Покрова є особливим святом, бо його історія нерозривно пов’язана з фізкультурним рухом. Минулого тижня за підтримки міського голови  пройшов цілий ряд змагань, турнірів та акцій, у яких взяли участь покровчани.


11 09

На минулих вихідних авіамоделісти Будинку творчості дітей та юнацтва у складі збірної Дніпропетровської області взяли участь Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі).


10 09

Днями вихованці відділення акробатики Дитячо-юнацької спортивної школи ім. Д. Дідіка взяли участь у змаганнях Кубку області зі спортивної акробатики, що проходив у Кривому Розі. Змагання є етапом підготовки до Кубку України та Чемпіонату Європи.


06 09

У Покрові є чимало можливостей, аби зайняти дітей у позаурочний час корисною та цікавою справою. Розвивати спортивні, творчі та інтелектуальні здібності юних покровчан покликана розгалужена мережа закладів позашкільної освіти міста. Нині там тривають набори на новий навчальний рік. Саме час обрати те, що буде дитині до душі.


21 08

Як уже повідомлялося раніше, представники відділення тайського боксу ДЮСШ ім. Дані Дідіка успішно виступили на змаганнях, які пройшли у Скадовську. Саме за результатом міжнародного турніру “Кубок Чорного моря” і Чемпіонату України було затверджено склад збірної України для участі в першості світу серед юнаків та юніорів. Змагання пройдуть у Туреччині з 26 вересня по 6 жовтня.


19 08

Минулого тижня у Скадовську пройшов ІІІ міжнародний турнір з таїландського боксу "Кубок Чорного моря". Ці престижні змагання зібрали 250 спортсменів з України, Молдови та Білорусі. Серед учасників - вихованці відділення тайського боксу ДЮСШ ім. Дані Дідіка.


06 08

У Покрові продовжують міським коштом успішно втілювати в життя проекти-переможці програми “Бюджет участі”. Уже втілено ідею з оснащення кондиціонерами коридорів амбулаторії № 4 Центру первинної та медико-санітарної допомоги. Свій черговий проект нещодавно успішно завершив СК “Аякс”. І ось чергова приємна звістка — в рамках “Бюджету участі” необхідний спортивний інвентар отримав бійцівський клуб “Спарта-2008”.


01 08

З 26-го по 28-е липня у м. Печ (Угорщина) відбувся 8-й чемпіонат Європи (European Championship) та Кубок Європи (FEMA Grand Slam™) з автомодельного спорту (кордові моделі). Участь у цих змаганнях, які об'єднали найсильніших автомоделістів Європи, взяла і збірна команда України. До складу справжньої еліти українського автомодельного спорту увійшов  представник Покрова, тренер автомодельного гуртка Будинку творчості дітей та юнацтва Володимир Томілов.


01 08

Проект “Розвиток і підтримка дитячого спорту клубу“Аякс”, що входить у структуру ДЮСШ ім. Д. Дідіка, у п'ятірці цьогорічних лідерів набрав найбільшу кількість голосів — 569.