Життя присвячене дітям і спорту

Понад 50 років тренерської діяльності, сотні вихованців, десятки чемпіонів, які прославляють Покров далеко за його межами – таким є життєвий шлях Геннадія Сєвєрова. Сьогодні легендарний тренер іде на заслужений відпочинок, залишаючи після себе цілу епоху в історії футболу Покрова.

Кандидат у майстри спорту з футболу, старший тренер, золотий призер Республіканського чемпіонату України, бронзовий призер в шостій зоні Чемпіонату України, Чемпіон Дніпропетровської області, кращий тренер ДЮСШ ім Д.Дідіка - життя Геннадія Миколайовича тісно пов’язане зі спортом, а футбол став його сенсом – покликанням. Він закохався у  гру ще у дитинстві, цьому сприяв  батько, що теж навчав молодь, тренував підростаюче покоління.

До тренерської діяльності Геннадій Сєвєров прийшов вже досвідченим спортсменом, переможцем турнірів і чемпіонатів. Виступав у складі команд «Трубник», «Авангард», був не тільки прихильником – професійним футболістом. Саме така людина могла розповісти дітям про красу цього виду спорту і навчити його премудрощам.

Свою діяльність наставника Геннадій Сєвєров розпочав у 1975 році у школі№6. Вже через три роки заявив про себе, як про талановитого тренера дитячо-юнацької спортивної школи. З того часу пролетіли десятиліття, виросло не одне покоління вихованців тренера і ДЮСШ ім Д.Дідіка.

Геннадій Миколайович віддавав учням всі свої знання, радів їхнім успіхам, пишався, коли перевершували свого вчителя. Справжньою винагородою ставало те, що вихованці пов’язували життя зі спортом, продовжували справу свого наставника. Він виховав цілу плеяду блискучих спортсменів і тих, для кого фізкультура стала одним з головних чинників фізичного й ментального змужніння.

Сьогодні численні світлини ілюструють шлях тренера. Тут фото 70-х, 80-х, 90-х, 2000-х. Історія футболу і міста – історії дитячих досягнень і перемог. Такий, вагомий ужинок Геннадія Миколайовича Сєвєрова – тренера, наставника і вчителя!

Пресслужба міського голови.