Всi новини, сторінка 2

04 03

Цілий зорепад медалей принесли рідному місту акробати та тайбоксери. Спортсмени взяли участь у престижних турнірах, вкотре довівши титул найсильніших.


19 02

Вихованка ДЮСШ ім. Дані Дідіка Ліза Литвиненко представляла збірну України на престижному турнірі Великого шолома з дзюдо, що проходив 16-18 лютого в столиці Азербайджану. Дівчина впевнено провела змагання у ваговій категорії до 78 кг та виборола бронзу!


06 02

Неллі Чуканівську заслужено вважають однією з найсильніших стрибунів хайдайвінгу не лише України. Юна спортсменка - переможниця престижних міжнародних турнірів, очолює рейтингові таблиці. Чергова перемога тому підтвердження.


05 02

Боксери з Покрова вкотре підкорили ринг.


02 02

Підопічні Заслуженого тренера України Ігоря Мациборка взяли участь у відкритому міському турнірі з кікбоксингу WAKO "ДЕ Є БОЇ - ТАМ Є ГЕРОЇ", який відбувся наприкінці січня у Кривому Розі.


03 01

Підводячи підсумки спортивного року відбулися традиційні зустрічі любителів інтелектуальної гри — шахів. Новорічний шаховий турнір зібрав як вже досвідчених, так і зовсім юних гравців. Наймолодшому з учасників було 12 років, а найстаршому — 82.


22 12

Акробати дитячо-юнацької спортивної школи ім. Дані Дідіка успішно виступили на Всеукраїнському турнірі зі спортивної акробатики пам’яті Заслуженого тренера України О. Ф. Чернявого.


21 12

Мінветеранів разом з Мінмолодьспорту проводить активну роботу щодо залучення населення, у тому числі ветеранів війни та членів їхніх сімей, до оздоровчої рухової активності та спорту.


18 12

Тайбоксер, вихованець ДЮСШ ім. Д. Дідіка, Дмитро Шелесько здобув для України золото Чемпіонату Європи серед дорослих. Покровчанин впевнено здолав супротивника у фінальному бою, демонструючи відмінну підготовку.


22 11

Спортивні акробати продовжують успішно виступати на турнірах всіх рівнів. Вихованці Ольги Образцової та хореографа Василіси Носік показують відмінну підготовку та здатність конкурувати з найсильнішими спортсменами. Цього разу  акробати продемонстрували усю красу цього виду спорту на Чемпіонаті України, який пройшов у Львові серед юніорів та юнаків.