Всi новини, сторінка 2

13 12

Своє реноме лідерів спортивного руху продовжує доводити спортивний колектив загальноосвітньої школи № 6. Цього тижня підопічні досвідченого наставника Олександра Федоренка підкорили чергову спортивну вершину.


10 12

На фініші нинішнього спортивного сезону юні покровчани продовжують завойовувати нагороди різного рівня. Кінець листопада і початок грудня не стали винятком. Наші атлети порадували новими перемогами.


05 12

З 29 листопада по 1 грудня у місті Стрий, що на Львівщині, проходив чемпіонат України з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові моделі) у приміщенні (IV ранг). Позмагатися до автомодельного кордодрому Міської станції юних техніків з’їхалися 48 учасників з 6 регіонів України, серед яких і автомобілісти Покров — вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва.


28 11

Чотири золота і новий світовий рекорд серед ветеранів – з таким блискучим результатом наші спортсмени завершили Чемпіонат світу.


26 11

Тільки на минулому тижні ми раділи  вагомим здобуткам вихованців ДЮСШ ім. Дані Дідіка і от нові досягнення. Наші чемпіони підкорюють все нові вершини, піднімаючи Покров на найвищі рейтинги.


25 11

Минулого тижня на базі Дитячо-юнацької спортивної школи ім. Дані Дідіка пройшли міські змагання з міні-футболу між командами навчальних закладів Покрова (учні 9-11 класів). Загалом участь у турнірі взяли 7  команд.


18 11

Спортивний сезон 2019 року поступово наближається до закінчення, але спортсмени Покрова не зупиняються і продовжують здобувати нагороди на турнірах різного рівня. Тиждень, що минув, приніс місту чергові перемоги.


13 11

Днями у Покрові пройшли регіональні перегони з автомодельного спорту. Вихованці автомодельної лабораторії Будинку творчості дітей та юнацтва змагалися з кордовиками Нікополя та Кривого Рогу.


11 11

Найсильніші бійці муай-тай минулого тижня зібралися в столиці Білорусі. Саме у Мінську з 4 по 11 листопада проходили змагання Чемпіонату Європи з таїландського боксу. Близько 500 спортсменів з 26 країн у безкомпромісних поєдинках боролися за перемогу.


01 11
1 листопада 2019 р. 154 Спорт

Тиждень спортивний

Покровчанин виграв “срібло” Чемпіонату України з боксу З 21 по 27 жовтня у місті Бердянськ проходив чемпіонат України з боксу серед юнаків 2006-2007 років народження. Турнір зібрав 385 спортсменів з різних областей України.