Всi новини, сторінка 3

17 04

Наше місто стало одним з “піонерів” у просуванні кіберспорту в Україні. Ідею молоді щодо організації та проведення першого в місті офіційного турніру з кіберспорту не тільки підтримали, а й допомогли реалізувати. З 29-го березня по 6 квітня тривав прийом заявок для участі у міському турнірі з Counter Strike:Global Offensive 5х5 серед учнів освітніх закладів. Загалом, для участі в ньому зареєструвалося близько сотні кібер-спорстменів Покрова.


15 04

12 -13 квітня у Львові проходив Чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат віком до 16 років. Відразу 630 дзюдоїстів з 25 регіонів України боролися за медалі і звання найсильніших у цьому виді спорту. Знову можемо відзначити чергове спортивне досягнення нашої Єлизавети Литвиненко.


29 03

Перша зустріч 2019 року відбулася на майданчику мікрорайону «Марс». Ця спортивна територія з’явилася минулого року, тоді ініціативу ентузіастів підтримав міський голова, допомігши відновити баскетбольний майданчик на території колишньої школи-інтернату. Він пожвавив спортивне життя району, саме тут тривали товариські баскетбольні поєдинки, зустрічалися  фанати цієї динамічної гри.


28 03

Команда Будинку творчості успішно розпочала новий спортивний рік. В арсеналі спортсменів впевнена першість і чергові вагомі здобутки.


25 03

Минулі вихідні збагатили досягнення вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи ім. Дані Дідіка. Вдалими вони стали для відділення таїландського боксу, спортивної акробатики та волейболу.


22 03

19-20 березня на базі загальноосвітньої школи № 9 пройшов чемпіонат міста з настільного тенісу серед школярів навчальних закладів Покрова. За перемогу у цих змаганнях боролися 7 команд.


20 03

У черговий раз підтвердили свій високий рівень підготовки учні відділення дзюдо ДЮСШ ім. Д.Дідіка. Минулими вихідними в обласному центрі пройшов чемпіонат Дніпропетровської області серед юнаків та дівчат до 16 років. Поборотися за звання найсильніших дзюдоїстів Дніпропетровщини приїхали 113 спортсменів з усіх регіонів області.


19 03

Наші кордовики завоювали вісім медалей, встановивши чотири рекорди України. З такими результатами вихованці Будинку творчості завершили перший етап Чемпіонату України та Кубок України з автомодельного спорту серед наймолодших школярів, посівши перше командне місце.


18 03

Минулого тижня у Покрові вшановували добровольців. Віддали шану подвигу героїв, які серед перших встали на захист України від агресії, і спортсмени нашого міста. 14-го березня на базі загальноосвітнього ліцею стартував баскетбольний турнір на Кубок міського голови, присвячений українським добровольцям. Участь у змаганнях взяли 7 команд загальноосвітніх закладів Покрова, у тому числі шолохівська школа.


13 03

Почесною відзнакою були нагороджені Денис Дощенко та Олексій Яценко. Обидва вже кілька років займаються цим технічно складним, але надзвичайно захопливим видом спорту. Як відзначає керівник гуртка Олександр Коротаєв, авіамоделізм займає особливе місце у житті хлопців.