Всi новини, сторінка 14

23 01

Аліна Кутова, учениця 8 класу гімназії№4, увійшла до числа переможців онлайн-конкурсу живопису «Кольорові фанзазії». Її малюнки були відібрані професійним журі до виставки переможців, розгорнутої у музеї-квартирі відомого художника-монументаліста Григорія Синиці у Кривому Розі.


19 01

Заняття до душі надихає і підтримує у найскладніші часи. Спробувати себе у найрізноманітніших напрямках творчості можуть вихованці БТДЮ. Діти не лише розкривають нові грані свого таланту, а й досягають успіхів у різноманітних конкурсах. Перемогу в обласному конкурсі “Дніпропетровщино моя, ти - зірка величі країни! отримали вихованці гуртка “Колібрі” разом з наставницею Єлизаветою Ключніковою.


18 01

Щороку юні покровчани серед фіналістів конкурсу малюнка “Чорні крила біди”, що присвячений вшануванню учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Цього разу він вп'яте проводився в рамках дитячо-юнацького фестивалю пісні “Пам'ять Чорнобиля”. До організації та проведення Всеукраїнського конкурсу також долучився голова Ради громадської організації інвалідів, ліквідаторів та постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС “Союз Чорнобиль” м. Покров Юрій Середа.


17 01

Підведено підсумки другого етапу обласного конкурсу комп’ютерної графіки та анімації, де школярі Покрова показали відмінні результати.


16 01
16 січня 2023 р. 794 Освіта

І світло зійде…

Рядки з віршованих творів вчителя української мови та літератури ліцею №6 Тетяни Прокоф’євої дарують погляд на світ, добро, красу. Приємною звісткою для майстрині слова до новорічних дат стала поява її віршів у поєтичній збірці «Світання слова». Та ще більш приємною несподіванкою стало отримання сертифікату від ГО "ЛітЛокомотив", який засвідчує, що твори покровчанки значаться у топ-20 найкращих творів Всеукраїнського проєкту "Світання слова".


10 01

Школярі Покрова активно долучилися до участі в обласному конкурсі малюнку поштової марки “Збройні Сили України: Разом до Перемоги!”. Таке творче змагання для дітей започаткував обласний Центр позашкільної освіти. Багато дітей виявили бажання представити своє тематичне бачення поштової марки, зобразивши її власноруч на папері. Серед переможців — творчі й талановиті покровчани.


09 01

Цю тематику обговорювали на VI Всеукраїнській науково-практичної конференції "Науково-методичні засади створення інноваційної моделі STEM-освіти". Педагоги ліцею №5, вчитель початкових класів Ірина Устименко та заступник директора з навчально-виховної роботи Людмила Усенко, стали її учасниками.


09 01

Творчі осередки міста не залишаються осторонь дистанційного навчання. Педагоги організовують активну роботу з вихованцями, заохочують дітей до участі у різних конкурсних перегонах та здобувають гарні результати!


04 01

Голландські тюльпани, нарциси, гіацинти та крокуси наступної весни зацвітуть на шкільних клумбах. Бокси з колекцією цибулинок сортових квітів, які здатні добре перезимувати, колективи закладів освіти Покрова отримали як учасники Всеукраїнського благодійного освітнього проєкту Flowers4school - “Квіти для школи”.


02 01

Якісна комп'ютерна техніка — це гостра необхідність для організації освітнього процесу в нинішніх реаліях. Педагогів Покрова продовжують забезпечувати сучасними ноутбуками, аби полегшити їм проведення дистанційного навчання, а для учнів процес отримання знань зробити більш доступним.