Всi новини, сторінка 9

14 09

Комунікації з представниками ІГС: податківці інформують про норми Закону України № 3219


14 09

Про це зранку повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.


14 09

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» 14.09.2023, 15.09.2023 проводитимуться профілактичні роботи в межах Покровської міської територіальної громади


13 09

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ


13 09

Напередодні професійного свята рятувальники отримали понад 250 малюнків від дітей -учасників районного етапу конкурсу “Герої ДСНС”. Членам журі було непросто визначити переможців. Юні художники майстерно, у різних техніках зобразили на папері своє бачення професії рятувальника та правила безпеки життєдіяльності.


13 09

Про це директор Департаменту соціального захисту Мінветеранів Руслан Приходько розповів


13 09

Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час свого звернення за підсумками вчорашнього дня. - Перше – закон про електронне декларування. Одразу, як сьогодні вранці проголосований закон надійшов із Верховної Ради, підписав вето.


13 09

Про це зранку повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. - Люди не постраждали. Але є руйнування – пошкоджені 4 приватні будинки, господарська споруда, газогони. У решті районів минулося без обстрілів.


12 09

Сьогодні в обласній раді відбулася нарада у розширеному форматі за участі голів територіальних громад, представників районних рад, профільних департаментів й управлінь ОВА, силовиків, керівників підприємств критичної інфраструктури. У нараді взяв участь міський голова Олександр Шаповал.


12 09

Чистий та охайний Покров – це результат щоденної роботи відповідних служб, котрі працюють незалежно від погодних умов.