Всi новини, сторінка 9

15 07

За оперативними підсумками першого півріччя 2019 року середньоденний розмір допомоги


15 07

Про це говорили учасники проекту «Твій голос вирішить все», під час тренінгу, що пройшов минулої п’ятниці у Покрові.


12 07

Питання підтримки і допомоги людям, які опинилися в складних життєвих обставинах є одним з головних напрямків роботи соціальних служб  Покрова. Сьогодні в області проходить інформаційно-просвітницький марафон “ВзаємоДІЯ при складних життєвих обставинах. Він складається з семінарів-тренінгів, які проводять керівники та фахові спеціалісти профільних комунальних закладів Дніпропетровщини.


12 07

Сьогодні у міськвиконкомі відбулося чергове засідання оперативного штабу за участі керівник підприємств, організацій, структурних підрозділів виконкому.


12 07

За підтримки міського голови Олександра Шаповала у центрі первинної медико-санітарної допомоги обладнано навчально-методичний кабінет.


11 07

Продовжується реконструкція одразу в двох районах міста.


10 07

Освіта Заклади освіти готуються не лише до нового навчального року, а й до опалювального сезону, ідуть ремонтні та профілактичні роботи. Для першокласників надійшли дидактичні матеріали для НУШ. Тривають закупівлі шкільної та спортивної форми для дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування.


10 07

Як повідомляють у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, з 10-го липня абітурієнти можуть подавати свої заяви на вступ до вишів в електронній формі.


10 07

У 1997-му році було започатковано обласну стипендію Дніпропетровської ОДА.  Таким грошовим заохоченням за успіхи у навчанні винагороджують сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Ці школярі власним прикладом доводять, що попри складні життєві обставини можна досягати успіху. З 1997-го року обласну стипендію вже отримали понад 4 тисячі школярів Дніпропетровщини.


09 07

Як вже повідомлялося раніше, починаючи з 25 червня на території міста працював пересувний флюорограф. Портативне обладнання дає можливість жителям віддалених районів пройти необхідне обстеження у зручному для них місці. Це дуже важливо, особливо для людей похилого віку. В період з 25-го червня по 5-е липня флюорограф перебував у селищах Рудник, Олександрівка, Чортомлик, Перевізькі Хутори та селі Шолоховому.