Всi новини, сторінка 9

30 07

За останню добу, станом на 16.00 30 липня, Центром первинної медико-санітарної допомоги проведено шість експрес-тестувань, усі результати негативні. Матеріали чотирьох пацієнтів відправлено на ПЛР- дослідження до Дніпра. За весь період у місті було зареєстровано 13 випадків захворювання на COVID-19. Дванадцятеро хворих одужало, одне життя вірус забрав.


30 07

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.


30 07

Внаслідок отруєння каналізаційними газами щороку Фондом соціального страхування України реєструються виробничі нещасні випадки із смертельними наслідками, які стались при виконанні робіт по ремонту і експлуатації водопровідних та каналізаційних мереж, колекторів, колодязів. Велика частина з них – групові. За попередніми даними, 27 липня, стався груповий нещасний випадок у місті Харкові, внаслідок якого під час ремонтних робіт у колодязі через отруєння газами загинуло четверо працівників.


30 07

Комунальні служби міста працюють у звичному режимі, виконуючи комплекс заходів із забезпечення життєдіяльності Покрова. Колектив КП “Добробут” займається прибиранням вулиць, покосом трав, ремонтом ліній зовнішнього освітлення і санітарною обрізкою дерев. Продовжується виконання протиепідемічних заходів, прибирання вулиць, полив саджанців квітів і дерев, підживлення газонів та ремонт дорожніх знаків.


Порядок надання допомоги одиноким матерям буде такий самий, як порядок надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Це означає, що з 01 липня 2020 р. допомога одиноким матерям не призначається: якщо особа не працювала, не навчалась, не перебувала на обліку в центрі зайнятості протягом трьох місяців періоду, за який беруться доходи;


30 07

Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 (із змінами від 20.06.2020 № 395), передбачено спрямування бюджетних коштів на розвиток бджільництва.


30 07

Сьогодні виповнюється 30 років, як Ви об'єдналися у міську громадську організацію “Союз Чорнобиль”. Глибоко поважаю справу, якою Ви займаєтеся впродовж цих років. На сьогодні Ви одна з найвпливовіших, дієвих і авторитетних громадських організацій нашого міста. Високо ціную Ваш громадянський подвиг — приклад безмежної мужності, почуття обов’язку, принциповості, відданості своєму народу.


30 07

За останню добу в області виявили ще 30 хворих на COVID-19. Наявність інфекції підтвердили у 16 мешканців Дніпра, 10 – Кривого Рогу та 1-го кам’янчанина. Захворіли також по одному жителю Дніпровського, Петропавлівського і Петриківського районів. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. В області подолали COVID-19 ще 14 людей. Серед тих, хто одужав, – мешканці Дніпра, Кривого Рогу, Новомосковска.


30 07

В Україні зафіксовано 1197 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 — це новий антирекорд з кількості захворювань на добу. 30 липня (станом на 9:00) в Україні 68 794 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 1673 летальні, 38 154 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 1197 нових випадків. Кількість ПЛР-тестувань в країні перевищила позначку мільйон — загалом з початку пандемії проведено 1 013 793 дослідження. Усього за добу одужало 760 пацієнтів.


30 07

Учора у приміщенні Центру надання адміністративних послуг відбувся прийом громадян фахівцями мобільного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ України. Вже три роки як покровчани мають можливість отримувати найзатребуваніші послуги сервісних центрів МВС не виїжджаючи з міста.