Всi новини, сторінка 8

18 07

Під патронатом міського голови Олександра Шаповала 21 вересня у Покрові відбудеться двадцятий ювілейний Міжнародний фестиваль солдатської пісні «Перевал». Він став символом, об’єднав часи та епохи у пісні, якою висловлюють те, про що говорити не в силах, що пережито...


18 07

На початку червня у Покрові було оголошено переможців цьогорічного бюджету участі. “Встановлення кондиціонерів у коридорах амбулаторії” - один з проектів-переможців, що, за умовами конкурсу, мають реалізувати впродовж року міським коштом.


17 07

Першого липня офіційно стартувала вступна кампанія, розпочалася реєстрація електронних кабінетів вступників. З 10 липня абітурієнти направляють документи до вищих навчальних закладів. Рівно тиждень триває найвідповідальніший період, як повідомляє департамент освіти й науки ДніпроОДА, абітурієнти Дніпропетровщини подали вже майже 40,5 тисяч електронних заяв. Серед них і покровчани.


17 07

Жителі сіл Шолохове, Миронівка та Ульянівка, які входять до старостинського округу, поступово отримують все більший доступ до соціальних послуг на території Покрова.


Перед проведенням майбутніх виборів до Верховної Ради України СБУ закликає мешканців та гостей Дніпропетровської області бути уважними та обережними. Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих спецслужб просимо громадян інформувати правоохоронців у випадках наявності інформації: - про підготовку до скоєння терористичних актів, посягання на життя державного чи громадського діяча, а також суб’єктів виборчого


16 07

Літо – час відпусток, активного відпочинку, подорожей та нових відкриттів. Яскравою зупинкою на мапі подорожуючих рідним краєм стає міський народний історико-краєзнавчий музей ім.М.Занудька.


16 07

Освіта В освітян гаряча пора. Заклади готуються до прийому дітей. Головне питання – підготовка до осінньо-зимового періоду, тривають профілактичні та ремонтні роботи.


15 07

Ремонти внутрішньоквартальних доріг та прибудинкових територій - продовжуються. Наразі тривають роботи по Центральній, стартували і в іншій частині міста – по Курчатова.


15 07

Фонд соціального страхування України компенсує застрахованим особам втрачений за період догляду


15 07

Розмір матеріального забезпечення у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності