Всi новини, сторінка 8

17 09

У мирний час кожен Ваш робочий день був випробуванням професіоналізму і сили духу. В  умовах війни Ваша неймовірна  мужність, самовідданість і  людяність вражає і надихає. Ви з  честю виконуєте свої  службові  обов'язки у зоні бойових дій, прифронтових та  деокупованих територіях, допомагаєте  колегам ліквідовувати  наслідки  ракетних ударів по всій Україні.


15 09

На сьогодні у місті зареєстровано понад 11,8 тисяч внутрішньо переміщених осіб, з них більш як три тисячі - діти. 286 осіб зареєструвалися на отримання фінансової допомоги від УВКБ ООН.


15 09

На цьому наголосив у своєму зверненні Президент України Володимир Зеленський.


15 09

Щороку 17 вересня працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій відзначають своє професійне свято. Напередодні Дня рятувальника слова щирої подяки були адресовані тим, хто іде на допомогу, ризикуючи своїм життям заради інших. Від імені міського голови Олександра Шаповала працівників Покровського міського відділу Головного управління ДСНС привітав секретар міськради Сергій Курасов, вручивши відзнаки за відмінну службу, за служіння громаді та своїй країні.


15 09

Мінветеранів спільно з Міноборони України реалізують проект, яким передбачено залучення ветеранів війни до викладання початкової військової підготовки


15 09

Про це повідомив зранку голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.


14 09

Сьогодні у міськвиконкомі відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. На комісії було розглянуто питання: про визначення місця проживання малолітньої дитини; про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів відносно 23 дітей; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей, які залишились без батьківського піклування та інші. 


14 09

Вересень є точкою  відліку для закладів культури, які, продовжуючи розпочате, відкривають двері до світу прекрасного для нових учнів – першачків.


14 09

VI Міжнародний ветеранській форум «Україна.Захисники.Майбутнє»


14 09

На цьому наголосив у своєму зверненні Президент України Володимир Зеленський.