Всi новини, сторінка 8

12 09

За інформацією Центру первинної медико-санітарної допомоги, за останню добу, станом на 16.00 12 вересня, виявлено 12 нових випадків коронавірусу, одужав один хворий. Проведено 38 експрес-тестувань, результат 7 позитивний, 31 пацієнт перебуває на лікуванні, п'ятьох госпіталізовано.


12 09

Медичні заклади Покрова працюють у штатному режимі. Забезпечується доступне і своєчасне медичне обслуговування усіх, хто цього потребує. Стаціонарні відділення ЦМЛ функціонують 24/7, Центр первинної медико-санітарної допомоги безперебійно приймає пацієнтів. Бригади “швидких” надають екстрену медичну допомогу.


12 09

За тиждень після Дня знань  йде інше свято, присвячене знанням, освіті та навчанню - Міжнародний день грамотності. У закладах освіти та закладах культури міста йому приділили належну увагу. Школярі взяли участь у різноманітних онлайн-заходах, усвідомлюючи, що бути грамотним важливо для кожної окремої людини і суспільства в цілому.


12 09

Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Валентин Резніченко. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Валентин Резніченко. - Росіяни не вгамовуються з обстрілами наших міст та сіл… Вночі били з «Ураганів», «Градів» та важкої артилерії по Нікопольському та Криворізькому районах.


10 09

 Вітаю Вас із Днем фізичної культури і спорту України!


09 09

Від початку повномасштабного вторгнення, у Покрові знайшли прихисток тисячі вимушених переселенців з територій України, де ведуться активні бойові дії. Місто використовує усі наявні можливості, аби допомогти постраждалим від війни людям. Відчутну допомогу надають і міжнародні партнери, з якими налагоджується дієва співпраця.


09 09

За інформацією Центру первинної медико-санітарної допомоги, за останню добу, станом на 16.00 9 вересня, виявлено 2 нових випадки коронавірусу, одужало 2 хворих. Проведено 13 експрес-тестувань, результат двох позитивний, 20 пацієнтів перебувають на лікуванні, одного госпіталізовано.


09 09

Через присутність російських окупантів на Запорізькій АЕС, треба бути готовими до будь-яких сценаріїв. Важливо відпрацьовувати злагодженість та порядок дій відповідних служб, а цивільному населенню - навички, які допоможуть зорієнтуватися в нестандартній ситуації. З цією метою 13 вересня на території громади пройдуть спеціальні тренування щодо практичного відпрацювання заходів з евакуації населення.


09 09

Університет третього віку, що діє при територіальному центрі, радо зустрів своїх слухачів і цього непростого навчального року. Приєднатися до процесу навчання та отримувати нові знання вирішили понад 60 слухачів, більшість з них — отримувачі соціальних послуг відділення денного перебування. Найповажнішому студенту - 85 років, це Галина Іванівна Кукушкіна. Вона дуже активна у здобутті нових знань та заходах, що проводяться для людей похилого віку.


09 09

На цьому наголосив міський голова Олександр Шаповал, додавши: - Вся необхідна інфраструктура функціонує, послуги надаються у повному обсязі. Місто продовжує приймати вимушених переселенців, у тому числі і мешканців Нікопольщини, котрі потерпають від ворожих обстрілів.