Всi новини, сторінка 8

30 01

Вчора у міськвиконкомі, громадській приймальні нардепа, пройшов спільний прийом громадян Денисом Германом та Олександром Шаповалом. У ньому також взяв участь засновник фонду «Майбутнє Нікопольщини» Руслан Олійник.


30 01

28 січня заступник міського голови Наталія Бондаренко провела чергове засідання координаційної ради з питань гендерної політики, протидії торгівлі людьми, попередження насильства у сім'ї. У засіданні взяли участь представники структурних підрозділів міськвиконкому, медичних, освітніх закладів, правоохоронних органів та інших державних установ та служб, які є суб'єктами соціальної роботи.


29 01

Наприкінці грудня 2019 року Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг схвалила зміни, що стосуються споживачів газу. Із прийнятим тарифів, які затверджено постановою НКРЕКП 24 грудня 2019 № 3018, завершено розмежування на газовому ринку — відділено продаж газу (поставку) від його розподілу (доставки).


29 01

27 січня відбулося чергове засідання Громадської ради міста. На нього були запрошені представники Покровського міського територіального центру комплектації та соціальної підтримки військовослужбовців.


29 01

Минулої суботи юні покровчани успішно презентували місто на обласних етапах олімпіад з трудового навчання та біології. ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання відбувся на базі одного з навчально-виховних комплексів м. Дніпро. 82 учасника зі всієї області демонстрували там свої здібності щодо створення різноманітних творчих проектів.


29 01

Освіта На базі філії БТДЮ проведено міський етап обласного конкурсу з інформаційних технологій “Капітошка”. І місце виборов учень 4 класу ліцею Ілля Охота, ІІ м. - Каміла Волинець (НВК №2) та Владислав Улько (НВО), ІІІ м. - Ярослав Євенков, Даніїл Юровський (СЗШ №6) та Діна Тараненко (СЗШ №9).


28 01

Незабутньою подією в культурному житті Покрова став “Вечір класичного і сучасного романсу”, який пройшов 24 січня у міській школі мистецтв. Захід традиційно зібрав на сцені усіх шанувальників цього жанру. Історія романсу дуже давня, його традиції пустили глибоке коріння в усіх європейських країнах, створивши цілий пласт ліричної творчості.


28 01

Відповідно даних опублікованих на офіційному сайті АТ ДТЕК Дніпропетровські електромережі (у розділі планові та аварійні відключення)


28 01

У суботу в Арт-центрі міської бібліотеки відбулася інформаційна зустріч у межах проекту “Рівність заради безпеки”, що реалізується МБФ “Український жіночий фонд” за фінансової підтримки Євросоюзу. Метою проекту є сприяння якомога більшому залученню жінок у процеси відновлення миру та запобігання конфліктів, керуючись резолюцією Ради Безпеки ООН 1325.


27 01

Повідомляємо, що з 28 січня по 31 січня 2020 року призупинено діяльність закладів загальної середньої освіти, закладів позашкільної освіти, окрім закладів дошкільної освіти та дошкільних відділень НВК, НВО у зв'язку з обмежувальними заходами по зменшенню захворюваності населення по місту Покров та на території Шолохівського старостинського округу. Виконавчий комітет Покровської міської