Всi новини, сторінка 8

20 02

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» 21.02.2024, 22.02.2024, 23.02.2024, 24.02.2024 р проводитимуться профілактичні роботи в межах Покровської міської територіальної громади


20 02

Для оперативного зворотного зв’язку з платниками працює Комунікаційна податкова платформа Головного управління ДПС у Дніпропетровській області. Звернення від представників бізнесу та громадськості приймаються на електронну скриньку dp.ikc@tax.gov.ua. Якщо у Вас є питання стосовно податкового та іншого законодавства, контроль за виконанням якого покладено на органи ДПС, або пропозиції щодо необхідності проведення певних заходів за визначеною тематикою – звертайтесь на Комунікаційну платформу!


20 02

На цьому наголосив у своєму зверненні Президент України Володимир Зеленський. Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Повернулися з Харківщини, із позицій наших воїнів на Куп’янському напрямку. Відвідав 14-ту окрему механізовану бригаду – один із командних пунктів.


20 02

Для розробки та впровадження якісної державної політики, спрямованої на підтримку ветеранів, потрібно розуміти їхні потреби. Результати досліджень, які ми постійно проводимо – як самостійно, так і з партнерами, показують, чого прагнуть ветерани, як їх сприймає суспільство, які їхні взаємні очікування. Торік Український ветеранський фонд провів 13 аналітичних досліджень, присвячених різним аспектам життя ветеранів та їхньої реінтеграції у суспільство. Проаналізувавши отриману інформацію, ми


20 02

Сьогодні ми згадуємо ще одну трагічну сторінку нашої історії — День Героїв Небесної Сотні. Це день пам'яті і скорботи, невимовного болю за нашими співвітчизниками, які ціною власного життя постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів та демократичного вибору українців.


20 02

Про це зранку повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. - Безпілотники приземлили у Синельниківському та Дніпровському районах. В останньому через падіння уламків російського смертоносного залізяччя пошкоджені 3 дачних будинки та 2 авто.


19 02

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету Покровської міської ради. На засіданні було розглянуто питання "Про схвалення звіту про виконання бюджету Покровської міської територіальної громади за 2023 рік”, з якого доповідала начальник фінансового управління Тетяна Міщенко, також  питання архітектури, економіки, цивільного захисту та житлові питання. З усіх прийняті відповідні рішення.


19 02

Вихованка ДЮСШ ім. Дані Дідіка Ліза Литвиненко представляла збірну України на престижному турнірі Великого шолома з дзюдо, що проходив 16-18 лютого в столиці Азербайджану. Дівчина впевнено провела змагання у ваговій категорії до 78 кг та виборола бронзу!


19 02

Проведено ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови серед учнів 9-11 класів Дніпропетровської області. Інтелектуальні змагання проходили у два тури, 8 та 14 лютого.


19 02

На цьому наголосив у своєму зверненні Президент України Володимир Зеленський. - Дорогі українці, українки! Завершуємо тиждень, дуже складний тиждень. І важливо зараз відзначити кілька речей.