Всi новини, сторінка 12

10 11

На цьому наголосив у своєму зверненні Президент України Володимир Зеленський.


10 11

У четвер, 9 листопада, Верховна Рада України ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт “Про Державний бюджет України на 2024 рік”


10 11

Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.


09 11

Сьогодні відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Покровської міської ради. На засіданні було розглянуто питання  соціального спрямування. Проєкти рішень підготовлені профільними управліннями та відділами виконавчого комітету. Прийнято відповідні рішення.


09 11

У Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва, що відзначається 9 листопада, у Покрові вітали людей, котрі присвятили своє життя збереженню та примноженню культурних надбань. Найщиріші слова адресували тим, хто не уявляє себе без музики, живопису, співу, книги, народної творчості, хто підтримує народні традиції та популяризує національну спадщину.


09 11

Служба безпеки викрила агента фсб, який займався підготовкою серії повітряних атак рф на об’єкти транспортної та енергетичної інфраструктури у Вінницькій області. Для виконання ворожого завдання він розвідував локації вузлових залізничних станцій, які можливо використовувалися для перевезення важкого озброєння та боєприпасів ЗСУ у напрямку передової.


09 11

На цьому наголосив у своєму зверненні Президент України Володимир Зеленський.


09 11

Про це повідомив зранку голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.


09 11

Про це зазначила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час прямого ефіру Радіо Культура.


09 11

Цей навчальний  рік  ювілейний  для   викладача по класу фортепіано та сольфеджіо Олени Вікторівни Семенухи. У вересні виповнилося 40 років, відколи вона у якості педагога  переступила поріг Дитячої школи мистецтв. Це було особливе  відчуття  - повернення у рідні стіни й до тих людей, які дали крила і потужну базу.