Всi новини, сторінка 4

13 02

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2007р. № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» (зі змінами) інформуємо жителів міста Покров та Шолохівського старостинського округу про можливість подання кандидатів на присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України. Згідно п.7 Положення про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України


13 02

Унікальну техніку, яку внесено до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, пізнають не лише за репродукціями. Петриківці навчають у школах та позашкільних закладах міста, розкриваючи красу старовинного розпису.


13 02

Будь-який житель міста, в тому числі Шолохівського старостинського округу, може подати проект, пов'язаний з покращенням у громаді, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізується в рамках міського бюджету 2020 року.


12 02

Пестицидів немає. За результатами повторних лабораторних досліджень, у воді з Каховського водосховища не виявили отруйних речовин. Про це повідомив виконуючий обов’язки директора Дніпропетровського обласного лабораторного центру Олександр Штепа. «7 лютого наш лабораторний центр отримав від «Кривбаспромводопостачання» перші проби води. Тоді результати показали, що усі показники – в межах норми. Але для більш об’єктивних результатів потрібні були додаткові


12 02

Сьогодні стали відомі результати дослідження муніципальної прозорості 100 найбільших міст України за 2019 рік. Вперше в історії аналітиками Transparency International Ukraine було оголошено одразу два переможці — наш Покров і Дрогобич. Обидва міста набрали по 79,1 балу.


12 02

Сьогодні більшість людей не уявляє свого життя без інтернету. Та окрім безмежних інформаційних ресурсів, розваг та спілкування друзів, в онлайн можна натрапити на величезну кількість небезпек. В зоні ризику передусім діти, яким бракує життєвого досвіду та знань.


До уваги осіб, які перебувають на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов.


11 02

Новий спортивний сезон відкрили представники бійцівських видів спорту міської ДЮСШ ім. Дані Дідіка. Своїми перемогами на всеукраїнських турнірах представники таїландського боксу і дзюдо красномовно довели — і в цьому році Покров має намір утримувати високі позиції на спортивних аренах!


11 02

Повідомляємо, що з метою попередження випадків переохолодження населення територіальної громади Покровської міської ради Дніпропетровської області у разі різкого погіршенням погодних умов та зниження температури повітря, почнуть функціонувати пункти обігріву за адресами:


         З 20.01.2020 року комунальне підприємство "Центральна міська лікарня м.Покров" Дніпропетровської обласної ради" перейменовано на комунальне підприємство "Центральна міська лікарня Покровської міської ради Дніпропетровської області" (прохання змінити назву на сайті Покровської міської ради)