Всi новини, сторінка 4

14 05

На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні. Дорогі українці, українки! Коротко про цей день. Перше – доповіді Головкома та міністра оборони. Щодо ситуації на всіх напрямках, де найбільш зараз гаряче.


14 05

Про це зранку повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. - Підрозділи ПвК "Схід" знищили 4 шахеди. По одному – в Новомосковському та Кам'янському районах. І ще два – в Дніпровському.


13 05

Медзаклади працюють в стабільному режимі, продовжують надавати доступні медичні послуги тим, хто їх потребує.


«Про скликання чергової 54 сесії Покровської міської ради 8 скликання»


13 05

У літню пору року, коли шкідливі бактерії розмножуються досить швидко, дуже легко отримати кишкові інфекції та харчові отруєння, в тому числі й ботулізм


13 05

Саме так у Покрові зустріли свято – найзворушливими й найщирішими побажаннями. Мамам адресували слова вдячності й любові. Особливі побажання – матерям наших Захисників і Захисниць, хто рятує та оберігає Україну від ворога.


13 05

На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні. Дорогі українці, українки! Сьогодні головне – це, звичайно, питання фронту і нашої протидії російським операціям. Протягом дня вже були доповіді Головкома, розвідки, міністра внутрішніх справ.


13 05

Про це зранку повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. - Повітряна тривога сповіщала про небезпеку, втім, цього разу минулося. Дякую тим, хто виборює ці хвилини тиші. Ризикує власним життям, аби життя продовжувалося тут.


12 05

Від душі вітаю  Вас з одним із найтепліших і душевних свят -  Днем Матері. Ми багато чим зобов’язані найдорожчим нашому серцю людям – мамам. Мама - найперше слово, яке залишається найважливішим до кінця життя…


10 05

«Про проведення чергового засідання виконавчого комітету Покровської міської ради у травні 2024 року»