Всi новини, сторінка 11

29 04

На минулому тижні Хорватія зустрічала дзюдоїстів, які вже заявили про себе на світових татамі. 427 спортсменів з 47 країн Старого Світу взяли участь у Чемпіонаті Європи з дзюдо (індивідуальні змагання). До збірної України увійшла і наша землячка Ліза Литвиненко. Вона провела чотири сутички, отримавши блискучу перемогу у двох з них. За результатами, дзюдоїстка увійшла до п’ятірки найсильніших Чемпіонату.


29 04

На цьому наголосив у своєму зверненні Президент України Володимир Зеленський.


29 04

Про це зранку повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.


29 04

Ефективний формат спілкування з бізнесом та громадськістю


29 04

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» 30.04.2024


26 04

Сьогодні у міськвиконкомі відбулося пленарне засідання чергової 52 сесії Покровської міської ради 8 скликання. Засідання розпочалося хвилиною мовчання, якою присутні  вшанували пам'ять покровчан, всіх полеглих захисників та захисниць України, мирних громадян, котрі загинули внаслідок повномасштабного вторгнення російських окупантів.


26 04

Проведення щорічної Всеукраїнської акції “За чисте дозвілля” стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію мешканців нашої громади. Взявши участь у весняному прибиранні, кожен зміг докласти до цього руки, підтримати комунальників та показати свою згуртованість. У впорядкуванні територій громади взяли участь колективи підприємств, установ, організацій усіх форм власності, підприємці та небайдужі мешканці.


26 04

Щороку 26 квітня Покров разом з усією Україною відзначає День пам'яті Чорнобильської трагедії та вшановує полеглих учасників ліквідації наслідків аварії. Біля пам’ятного знаку “Землякам, які в ім'я життя пройшли крізь полум'я Чорнобиля” лунали слова вдячності за мужність, героїзм і самовідданість героїв - чорнобильців.


26 04

З початку війни у місті пройшло реєстрацію близько 13 тисяч внутрішньо переміщених осіб, з них більш як 3 тисячі - діти. В управлінні праці та соціального захисту здійснено прийом 209 осіб для отримання довідок та оформлення запитів справ в інші райони, надання консультацій, у тому числі внутрішньо переміщеним особам із зони бойових дій. Прийнято 99 заяв для здійснення перерахунків та призначень державних гарантій.


26 04

Зазначив Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні. Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Головне за цей день.