Всi новини, сторінка 11

14 11

Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.


13 11

Із 1 жовтня 2023 року відновлюються штрафні санкції за порушення норм законодавства щодо використання РРО та ПРРО. Починаючи з 1 жовтня застосування штрафних санкцій буде відновлено стосовно всіх підприємців і компаній, які займаються торгівлею, працюють у сфері громадського харчування або надають послуги.


13 11

Буковина збирала найсильніших спортсменів на чемпіонаті серед молоді та жінок-молоді на честь бійців ГУР МО. Цьогоріч у змаганнях взяли участь близько 300 боксерів з усіх куточків України. За збірну Дніпропетровської області виступав наш Нікіта Захарченко. Він провів яскраві двобої у вазі 75 кг, зайнявщи найвищу сходинку п’єдесталу слави.


13 11

Кінець тижня приніс із собою погіршення погодних умов. На вечір суботи місто накрив буревій – пориви шквального вітру. У неділю негода повалила дерева, ламала гілки, пошкодила лінії електропередач. Наслідки усували комунальники, надзвичайники та інші служби, які спрацювали злагоджено та оперативно. Вже сьогодні зранку комунальні служби – на своєму посту, продовжують роботи - впорядковують місто.


13 11

Розпорядження міського голови «Про скликання чергової 47 сесії Покровської міської ради 8 скликання» Згідно частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»


13 11

На цьому наголосив у своєму зверненні Президент України Володимир Зеленський.


13 11

Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.


13 11

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна у прямому ефірі національного телемарафону “Єдині новини” розповіла про те, що зміниться у процесі отримання статусів учасника бойових дій (УБД), члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, особи з інвалідністю внаслідок війни.


10 11

На сьогодні у місті зареєстровано понад 12,3 тисяч внутрішньо переміщених осіб, з них більш як 3 тисячі - діти. В управлінні праці та соціального захисту здійснено прийом 218 осіб для отримання довідок та оформлення запитів справ в інші райони, надання консультацій, у тому числі внутрішньо переміщеним особам із зони бойових дій. Прийнято 103 заяви для здійснення перерахунків та призначень державних гарантій.


10 11

Відповідно до Закону України “Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії”, у Покрові працює робоча група та реалізується план заходів. Сьогодні відбулося чергове засідання, на якому розглянули пропозиції, що надійшли від громадськості. Робота у цьому напрямку – триває.