Всi новини, сторінка 10

23 01

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.01.2020 № 128/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинноїправової допомоги»


22 01

Урочисто, патріотично й піднесено – саме так зустрічав Покров 101-річницю проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.


22 01

Освіта На базі БТДЮ проведено міський етап обласного конкурсу комп'ютерної графіки та анімації, роботи переможців направлено до участі в обласному етапі. В ДЮСШ ім. Д. Дідіка пройшли зональні обласні змагання з футзалу серед учнів 5 класів. Команда ліцею посіла ІІІ місце.


22 01

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту. Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.


22 01

З метою розміщення дитячого будинку сімейного типу служба у справах дітей виконавчого комітету Покровської міської ради веде пошук для придбання відповідного житлового будинку загальною площею від 178 кв. м.


22 01

Таким чином на газовому ринку України завершено відділення продажу газу від його доставки (розподілу).  Так, уже в цьому місяці споживачі отримають окремі рахунки: один за газ, другий – за послугу з його доставки. 


22 01

Університет ІІІ віку, що діє при міському територіальному центрі, розширює свою географію. Скористатися сучасною соціально-педагогічною послугою запрошують літніх мешканців старостинського округу. Разом із працівниками Шолохівського будинку культури для прихильників активного довголіття терцентр впроваджує роботу чотирьох клубів за інтересами. “Сучасні майстрині” матимуть художньо-естетичне спрямування, клуб “Джерело” - вокально-драматичне.


21 01

Вітаю Вас із Днем Соборності України!


21 01

Проблема обклеювання стін будинків, парканів та стовпів паперовими оголошеннями продовжує залишатися актуальною. У місті створюють умови, аби городяни мали змогу розмістити необхідну інформацію на спеціальних інформаційних дошках, що зручно та естетично, проте об’яви продовжують з’являтися  у непристосованих для цього місцях.


21 01

Черговий випадок шахрайства зафіксовано у Покрові вчора. Жертвою злочинців стала літня жінка. На вулиці до неї підійшли дві невідомі, які представилися співробітниками банку. Старенькій вони розповіли про начебто чергову “грошову реформу” під час якої будуть міняти усі старі банкноти.