Всi новини, сторінка 10

06 09

Настав перший місяць осені. Цей період – гаряча пора для комунальників. Сезонні роботи та підготовка до опалювального періоду виходять на перший план. Щоденна системна діяльність комунальних служб спрямована на утримання чистоти й впорядкованості міського середовища. Особлива увага - прибиранню та вивезенню опалого листя.


06 09

Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Валентин Резніченко. - Вночі знову обстріляно Нікопольщину…Російські окупаційні війська тричі накрили район «Градами». У Нікополі завдали удар по житлових кварталах. Поранені двоє людей - чоловік та жінка. Вони госпіталізовані. Медики оцінюють їхній стан як середньої тяжкості.


05 09

За інформацією Центру первинної медико-санітарної допомоги, за останню добу, станом на 16.00 5 вересня, виявлено 2 нових випадки коронавірусу, одужало 3 хворих. Проведено 24 експрес-тестувань, результат двох позитивний, 16 пацієнтів перебувають на лікуванні.


05 09

Отримати ліки безоплатно або з незначною доплатою за програмою "Доступні ліки" покровчани і гості міста, які знайшли у нас тимчасовий прихисток, мають можливість і в умовах воєнного стану. Пацієнтам із хронічними захворюваннями важливо не припиняти приймати ліки, які призначив медик. Це допоможе контролювати стан здоров’я і не допускати погіршення. Йдеться про такі захворювання як серцево-судинні, бронхіальна астма, діабет, розлади психіки.


05 09

Незалежність - це свобода, а свобода є ознакою творчої людини. З нагоди Дня Незалежності в Україні пройшло чимало конкурсів, де талановиті діти та молодь Покрова могли проявити свої здібності та національно-патріотичне світобачення.


05 09

Про це сьогодні повідомив голова обласної військової адміністрації Валентин Резніченко. - Росіяни не припиняють терору наших мирних міст і сіл… Вночі під російським вогнем вкотре опинився Нікопольський район. Його двічі обстріляли з важкої артилерії. Люди не постраждали.


03 09

Займатися власною справою - це велика праця, що заслуговує поваги і підтримки. А в умовах повномасштабної війни - це вчинок. Я вдячний Вам, що в ці важкі для нашої країни часи ви не стоїте осторонь спільної справи, усвідомлюючи ступінь відповідальності за наше спільне майбутнє. Демонструєте, що таке справжня згуртованість та взаємодопомога. Докладаєте усіх зусиль для обороноздатності країни, забезпечення економічної та соціальної стабільності міста. Бажаю Вам невпинного руху вперед, витримки


03 09

За інформацією Центру первинної медико-санітарної допомоги, за останню добу, станом на 16.00 3 вересня, проведено 4 експрес-тестувань, результат негативний, 17 пацієнтів перебувають на лікуванні. За весь період у місті зареєстровано 7983 випадків захворювання на COVID-19. 116 життів вірус забрав. Бустерна доза - 7. Двома дозами щеплено 16396. Третя бустерна доза - 3885. Шановні покровчани! При перших симптомах хвороби телефонуйте сімейному лікарю або на 103. Дотримуйтесь


02 09

За інформацією Центру первинної медико-санітарної допомоги, за останню добу, станом на 16.00 2 вересня, одужало 2 хворих, проведено 18 експрес-тестувань, результат негативний, 17 пацієнтів перебувають на лікуванні. За весь період у місті зареєстровано 7983 випадків захворювання на COVID-19. 116 життів вірус забрав. Вакциновано 4 осіб. Бустерна доза - 10. Двома дозами щеплено 16396. Третя бустерна доза - 3878. Шановні покровчани! При перших симптомах хвороби телефонуйте сімейному


02 09

На сьогодні у місті зареєстровано понад 4 тисяч внутрішньо переміщених осіб, з них понад тисяча - дітей. За минулий тиждень 250 чоловік отримали продуктові набори.