Всi новини, сторінка 10

08 04

Про це зранку повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. - Ворог бив дронами-камікадзе та артилерією. Вибухи лунали у Нікополі і Марганецькій громаді.


05 04

Навесні природа нагадує нам про вічний цикл життя та надихає. Все навкруги оживає в чудовий спосіб. А одними з перших — магнолії, символ краси, чистоти, гармонії та вічності. Висаджені кілька років тому, ці рослини надихають покровчан, які поспішають зафіксувати період неймовірного цвітіння.


05 04

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» 08.04.2024р, 09.04.2024р проводитимуться профілактичні роботи в межах Покровської міської територіальної громади


05 04

З початку війни у місті пройшло реєстрацію близько 13 тисяч внутрішньо переміщених осіб, з них більш як 3 тисячі - діти. В управлінні праці та соціального захисту здійснено прийом 260 осіб для отримання довідок та оформлення запитів справ в інші райони, надання консультацій, у тому числі внутрішньо переміщеним особам із зони бойових дій. Прийнято 88 заяв для здійснення перерахунків та призначень державних гарантій.


05 04

Українське законодавство передбачає детальні норми, що регулюють статус, права та гарантії соціального захисту таких людей, зокрема:


05 04

На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні. Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Провів Ставку – передусім щодо виробництва та постачання дронів і РЕБ на цей рік.


05 04

Про це зранку повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. - Їх оборонці неба знищили. Збили 2 "шахеди" – над Павлоградським та Нікопольським районами. Протягом ночі агресор бив і з артилерії.


04 04

Заклади  загальної середньої освіти міста - постійні учасники  та призери престижної  міжнародної виставки “СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ  ОСВІТИ - 2024”. Цьогоріч освітянську спільноту міста успішно представив колектив ліцею №2. У межах виставки  організатори провели рейтинговий конкурс із 14 номінацій,  де  було  представлено 510 робіт з двадцяти областей України,  а також учасників  з Польщі, Литви, Румунії, Угорщини та Естонії.


04 04

«Легкою здобиччю», на думку зловмисників, стали нарциси. Вчора кричущий випадок зафіксували небайдужі містяни. Жінка викопувала квіти на клумбі поблизу центрального ринку. На зауваження реагувала агресивно, з погрозами й встигла втекти з місця злочину.


04 04

На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні. - Дорогі українці, українки! Зараз у Дніпрі тривають рятувальні роботи після російського ракетного удару. Зокрема, пошкоджені будівлі коледжу, дитячого садочка.