Всi новини, сторінка 5

18 04

Про це зранку повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.


17 04

В Центрі соціальних служб Покровської міської ради Дніпропетровської області здійснено прийом 54 осіб, у тому числі - внутрішньо переміщених. Прийнято 3 заяви для здійснення оцінювання потреб родин з метою встановлення статусу дитині, як така що постраждала внаслідок воєнних дій. З цією метою фахівцями Центру відвідані родини за адресою їх фактичного місця проживання, складені відповідні акти оцінки потреб.


17 04

Ефективний формат спілкування з бізнесом та громадськістю


17 04

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» 20.04.2024 р проводитимуться профілактичні роботи в межах Покровської міської територіальної громади


17 04

Ця думка об’єднала освітян, учасників премії «Ранкові зорі», хто в умовах війни продовжує навчати дітей, підтримувати своїх вихованців, вселяючи віру у Перемогу України і в майбутнє під мирним небом рідної землі. Серед педагогів, які ділилися досвідом, і покровчанка Аліна Морозова, вчитель початкових класів Гімназії №4, яка стала півфіналісткою фахового конкурсу.


17 04

Зустріч стала черговим кроком плідної співпраці з містом. Мова йшла про реалізацію програми переходу з продовольчої гуманітарної допомоги на грошову. Представники ООН обговорили з заступником міського голови Ганною Відяєвою результати роботи, що триває, визначилися з напрямками подальшої спільної діяльності.


17 04

На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні. Дорогі українці, українки! Головне за цей день.


17 04

Відтепер статус можна буде отримати у 30-ти денний термін двома шляхами: У паперовій формі — через ЦНАП незалежно від зареєстрованого місця проживання. В електронній формі — через е-кабінет порталу Дія або єдиного державного реєстру ветеранів війни (наразі електронний продукт у розробці). Крім заяви із зазначенням відомостей, необхідних для надання статусу, по суті більше нічого не потрібно. Збір відсутніх документів – це обов’язок не ветерана, ветеранки чи родин


17 04

Про це зранку повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. - Ворог спрямував на місто дрони.


16 04

Сьогодні у міськвиконкомі під головуванням заступника міського голови Ганни Відяєвої пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини.