Всi новини, сторінка 5

11 02

Освіта Проведено інструктивно-методичну нараду з вчителями фізичної культури закладів загальної середньої освіти міста. Здійснювалася координація реєстрації для участі випускників в ЗНО/ДПА- 2020. Моніторилася динаміка рівня захворюваності дітей у закладах дошкільної освіти.


11 02

Сьогодні зима знову нагадала про себе снігом та поривчастим вітром. Вже зранку служби виконують сезонний фронт робіт. Працівники «Добробуту» та «Універсал-сервісу» чистять дороги, внутрішньоквартальні території, тротуари. Прес-служба міського


10 02

“Дівчата СТЕМ” - знайомство з менторкою Стартував новий сезон Менторської програми “Дівчата СТЕМ”, до якої увійшло Навчально-виховне об'єднання. Аби познайомитися з ТОП-20 Надихаючими жінками в СТЕМ, переможниця відбору учениця НВО Наталія Молочна разом з керівником філіалу - вчителем Оксаною Матюшенко минулої суботи побували в Києві.


10 02

Минулого тижня Покров відзначав 76 річницю звільнення від нацистських загарбників. Цю дату вшанували і шахісти, присвятивши їй турнір.


Повідомляємо, що з 10 лютого 2020 року відновлюється навчально-виховний процес в закладах загальної середньої освіти та закладах позашкільної освіти, який було призупинено у зв'язку з проведенням обмежувальних заходів по зменшенню захворюваності населення міста Покров та Шолохівського старостинського округу на гострі респіраторні вірусні інфекції.


07 02

Комунальні служби працюють у штатному режимі. Прибирають місто й прилеглі селища, розчищають дороги та тротуари, внутрішньоквартальні території. Посипають доріжки та пішоходи. Прес-служба міського


07 02
7 лютого 2020 р. 1363 Суспільство

Відбувся штаб

Сьогодні міський голова Олександр Шаповал провів чергове засідання оперативного штабу за участі керівників комунальних підприємств та бюджетних установ. Повідомлялося, що з 10 лютого буде відновлено освітній процес у закладах загальної середньої та позашкільної освіти.


06 02

4 лютого у ЦНАПі обговорювали проект регуляторного акту — проект рішення Покровської міської ради “Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Покровської міської ради”. Даний проект спрямований на вдосконалення нормативного регулювання та приведення у відповідність вимогам чинного законодавства з питань надання адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП.


06 02

Вже  навесні тут з’являться  нові паркові скульптури, які доповнять та нададуть особливого шарму улюбленому місцю відпочинку містян.


06 02

У зв’язку з погіршенням погодних умов відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Покровської міської ради звертається до населення міста Покров з проханням дотримуватися правил безпечної поведінки.