Всi новини, сторінка 6

17 11

На сьогодні у місті зареєстровано понад 7 тисяч внутрішньо переміщених осіб, з них близько двох тисяч - діти. За минулий тиждень продуктові набори отримало 790 вимушених переселенців. В управлінні праці та соціального захисту здійснено прийом 403 осіб для отримання довідок та оформлення запитів справ в інші райони, надання консультацій, у тому числі внутрішньо переміщеним особам із зони бойових дій.


17 11

Сьогодні з гірким сумом та болем Покров прощався з вірним сином України - Алімом Рокитянським. Боронячи від окупанта рідну землю, він віддав найцінніше - своє життя.


17 11

Протягом січня – жовтня 2022 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло понад 4,2 млрд грн плати за землю. У порівнянні з відповідним періодом 2021 року сума надходжень збільшилась майже на 383,7 млн гривень. Про це повідомила в. о. начальника Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Марина Твердохлєб.


17 11

Про це зранку повідомив голова обласної військової адміністрації Валентин Резніченко. - Понад 70 російських снарядів прилетіли вночі на Нікопольщину...Росіяни направили свої "Гради" та важку артилерію на чотири громади - Мирівську, Марганецьку, Червоногригорівську та Нікопольську. Люди не ушкоджені. Найбільше постраждав НікопольТам понівечені 20 багатоповерхових та приватних будинків, з десяток господарських споруд, коледж, автівки, газогін та лінії електропередач. Без електрики 6 000


16 11

За інформацією Центру первинної медико-санітарної допомоги, за останню добу, станом на 16.00  16  листопада, виявлено 5 нових випадків  коронавірусу, одужало 13 хворих. Проведено  10  експрес-тестувань, результат 3 позитивний. 28 пацієнтів перебувають на лікуванні.


16 11

Що робити, якщо зникло опалення? Як вам менше витрачати на тепло. Переможемо зиму разом!


16 11

Профілактичні роботи в електромережах 19.11.2022р.!


Необхідну підтримку, за сприяння міської влади, у вигляді продуктів харчування можуть отримати такі категорії: пенсіонери з пенсією до 4 тисяч грн.., інваліди I-II груп, малозабезпечені та багатодітні родини. При собі необхідно мати документи: паспорт, ідентифікаційний код, посвідчення. Пункти видачі допомоги працюють щодня, крім вихідних, з 9.00 до 15.00 у Ліцеї №8 (колишня восьма школа), Школі мистецтв. Виконавчий


16 11

Сьогодні під головуванням заступника міського голови Ганни Відяєвої пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини. Комісія діє при виконавчому комітеті Покровської міської ради з метою результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, реалізації її прав та інтересів. На розгляд комісії було винесено питання - про виконання батьківських обов'язків відносно неповнолітньої та малолітніх дітей; про визначення місця проживання


16 11

Юні покровчани разом зі своїми наставниками продовжують відкривати красу та багатогранність української мови. Свої знання демонструють у мовних конкурсах всіх рівнів. Останніми досягненнями стала участь вихованців позашкільного відділення Ліцею №2 у Всесвітньому Кубку з інтелектуальної гри " Український узвіз", проведеному Кіровоградським обласним центром дитячої та юнацької творчості.