Всi новини, сторінка 6

06 02

Довгоочікуваний сніг прийшов до Покрова з погіршенням погодних умов. Вчора дощ змінювався снігом, як і обіцяли синоптики, зниження температури та поривчастий вітер ускладнювали ситуацію.


05 02

Найближчим часом прогнозують величезний попит на фахівців у сфері технологій. Практично 80% професій, які нині швидко розвиваються і входять до списку найбільш оплачуваних, потребують фундаментальних знань з математики, фізики, хімії, біології та інформатики, тобто зі СТЕМ. Зважаючи на таку тенденцію, в освітніх закладах Покрова впроваджують різні форми СТЕМ- навчання та долучаються до масштабних проектів.


Відповідно інформації з офіційного сайту  YASNO ДТЕК Дніпровські електромережі у зв’язку з плановими ремонтними роботами


04 02

Вшанувати світлу пам’ять полеглих та низько вклонитися всім захисникам рідної землі до обелісків прийшли численні містяни, представники влади, підприємств та організацій. Згідно з розпорядженням міського голови Олександра Шаповала в Покрові пройшли урочистості, присвячені пам’ятній даті.


04 02

Освіта З 28 січня у закладах загальної середньої освіти та позашкільної освіти призупинено освітній процес. У дошкільних закладах і дошкільних відділеннях НВК та НВО освітній процес триває. Усі масові заходи відмінені.


04 02

У поточному навчальному році юні покровчани демонструють непогані результати участі в обласних олімпіадах. Майже з кожного предмета наші учні мають призові місця. Останні досягнення тому підтвердження.


04 02

5-6 лютого 2020 року внаслідок виходу південно-західного циклону з Балкан на території Дніпропетровської області очікуються складі погодні умови.


03 02

Для кожного з нас це особлива дата, яка стала точкою відліку, важливим етапом для нашого рідного міста. Цього дня ми вкотре згадуємо сторінки історії, за Перемогу заплачено високу ціну. Близько двох тисяч наших земляків були вивезені до Німеччини, 165 мирних жителів загинуло від рук ворога. За звільнення нашого міста, у ході однієї з найкровопролитніших та вирішальних – Нікопольсько-Криворізької операції, полягло 1459 солдат. 615 земляків не повернулося з фронту, близько двох тисяч


03 02

У лютому 1944-го йому було лише 21. Сьогодні останньому учаснику Нікопольсько-Криворізької операції, у ході якої Покров було звільнено від загарбників — 97. Він Почесний громадянин нашого міста, Почесний своїм життям, де було місце подвигу й творенню. Таких, як він, називають героями. Такі, як він, скромно і достойно проживають людське життя.


03 02

Початок лютого посідає особливе місце в історії краю. Саме в ці дні далекого 1944 року у результаті Нікополь-Криворізької наступальної операції, нацистських окупантів було вигнано з нашої землі. Цю важливу сторінку в літописі міста відкриває старостинський округ, де пройшли урочистості з нагоди величної дати. Другого лютого десятки людей, ветерани, представники влади, громадських організацій зібралися біля пам'ятних монументів селищ Шолохове, Миронівки, Базавлука, аби вшанувати пам'ять