Всi новини, сторінка 6

25 07

Належне виконання капітальних ремонтів і реконструкцій є необхідною умовою їх якості. Саме тому під час укладання договорів з підрядними організаціями, передбачені обов’язкові  гарантійні зобов'язання.


25 07

Діяльність центру надання адміністративних послуг було головним питанням, винесеним на розгляд виконкому міської ради, який відбувся 24 липня. Доповідач, адміністратор-керівник Інна Клочковська зазначала, що основним завданням Центру є створення належних умов для надання якісних та доступних адмінпослуг, шляхом спрощення процедури їх отримання.


25 07

Проект Міжнародного Торгового Центру (ІТС) “Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору


24 07

Відтепер приймати крапельниці та проходити інші процедури в амбулаторних умовах Центру первинної медико-санітарної допомоги городянам стає набагато зручніше. Комфортний кабінет з кондиціонером є не лише в амбулаторії № 4 (доросла поліклініка), а й віддаленій амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1, що на Руднику.


24 07

Бронзову медаль юніорського Кубку Європи нещодавно здобув колишній вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи сімнадцятирічний Артем Бубир. Нині він виступає за спортивний клуб “Дзюдо-Дніпро”. Тренують спортсмена два сильних тренери — перший наставник Сергій Сінілов та Родіон Кохановський.


23 07

 20-го липня у центральному парку ім. Бориса Мозолевського пройшов турнір, присвячений Міжнародному дню шахів. Спортивне змагання відбулося  за підтримки міського голови Олександра Шаповала. Турнір вже традиційно проходив у затишному куточку парку, де  минулого року з'явилася справжня “шахова алея”.


23 07

Удвічі приємно, що новий фахівець — покровчанка, яка після навчання повернулася до рідного міста. Анна Вікторівна Кревська у 2017 році закінчила Дніпропетровську медичну академію. Цьогоріч - інтернатуру, яку проходила у Кривому Розі. У період навчання працювала у Придніпровській лікарні обласного центру. Має загальний лікарський стаж за спеціальністю “Сімейна медицина” - два роки.


23 07

Освіта Триває підготовка закладів освіти до осінньо-зимового періоду та до нового навчального року. Планується робота на 2019-2020 навчальний рік. Відбувається моніторинг даних про дітей, які охоплені дошкільною освітою.


23 07

16:55, 22-07-2019 У межах комплексу заходів із забезпечення безпечного функціонування об’єктів критичної інфраструктури співробітники СБ


22 07

Наприкінці минулого тижня на екскурсію до Покрова завітали представники ветеранських організацій міста Марганець. Марганчан гостинно зустріли директор міського історико-краєзнавчого музею Тетяна Подольчак і голова міської ради ветеранів Микола Баршунін. Вони провели для них цікаві екскурсії вулицями міста, центральною площею ім. Івана Сірка, показали реконструйований Навчально-виховний комплекс № 1, раду ветеранів і, звичайно ж, музей. Справжнє захоплення у гостей викликав міський парк ім. Бориса