Всi новини, сторінка 6

01 12

У межах робочої поїздки до Запорізької області Президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо будівництва фортифікаційних споруд.


01 12

Усі заяви на участь у відборі на посади помічників ветеранів, які подані з 1 грудня 2023 року через інформаційний портал Е-ветеран (https://eveteran.gov.ua), будуть розглянуті


01 12

Про це зранку повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. - Спершу з важкої артилерії обстріляла Мирівську громаду. Потім – Червоногригорівську. Туди прилетіло більш ніж півдесятка снарядів. Люди неушкоджені.


30 11

Заклади культури міста не зупиняються у своєму творчому рухові вперед. Школа мистецтв та Дитяча музична школа розкривають дітям безмежний світ мистецтва, виховуючи повагу до національної спадщини.


30 11

Прийом заяв на компенсацію витрат буде здійснюватись за адресою вул.Залужного Валерія, 5 згідно графіку...


30 11

БПЛА придбані за кошти міського бюджету і вже на озброєнні наших військових. Потреба у такій зброї на передовій дуже велика. Разом з квадрокоптерами FPV, Autel EVO MAX, DJI Matrice 30T, DJI Mavic 3 та DJI Mavic 3 Fly More Combo, ударним безпілотником «Кажан Е620» закуплені і комплектуючі. «Кажан Е620» - дрон українського виробництва, який наводить жах на окупантів, має камеру з тепловізором, є незамінним помічником наших захисників уночі.


30 11

Про це Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна повідомила під час підведення підсумків роботи Міжвідомчої координаційної ради з упровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я у 2023 році


30 11

Під час робочої поїздки до Херсонської області Президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо оперативної ситуації в регіоні та перебігу бойових дій на лівобережжі.


30 11

Про це зранку повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. - Район окупанти атакували й важкою артилерією. Обстріляли Марганецьку громаду. Люди неушкоджені.


29 11

Учні та викладачі фізкультури Ліцею№5 підтримали  акцію, взявши участь в онлайн-фестивалі «Назустріч успіху», котрий об’єднав різні куточки України Цьогоріч фізкультурний марафон згуртував 2095 закладів освіти - 114045 учнів.