Всi новини, сторінка 6

10 05

ВАЖЛИВО ЗНАТИ ПРО СКАЗ


09 05

Вже вдруге ми відзначаємо цей день разом з країнами Європейського Союзу. Для українців він наповнений особливим змістом – прагненням бути єдиними в утвердженні демократичних європейських цінностей.


09 05

Трохи більше місяця залишилося до Національного мультипредметного тестування - 2024. Абітурієнти з Покрова активно готуються. За інформацією міського управління освіти, на проходження НМТ зареєструвалися 164 цьогорічних випускники.


09 05

На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні. Дорогі українці, українки! Кілька важливих речей за цей день.


09 05

У ці травневі дні усе європейське співтовариство відзначає День Європи. Це свято - знак миру та єдності на континенті. Це те, до чого ми завжди прагнули, але за що сьогодні вимушені боротися.


09 05

Про це зранку повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. - У Нікополі двоє загиблих та стільки ж постраждалих Ворожа артилерія обірвала життя 62-річного чоловіка та жінки 65 років. З пораненнями чоловіки – 39 та 67 років.


08 05

Вперше взяти участь у міжнародних змаганнях, стати призером і виконати норматив майстра спорту міжнародного класу - це справжній спортивний успіх, характер і наполеглива праця.


08 05

Сьогодні у міськвиконкомі під головуванням заступника міського голови Ганни Відяєвої пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини. З метою забезпечення законних прав та інтересів дітей, комісією розглянуто ряд питань. Усі питання попередньо були детально опрацьовані фахівцями служби у справах дітей міськвиконкому. За результатами засідання були прийняті компетентні рішення.


08 05

МКП «Покровводоканал» повідомляє, що 29 травня  2024 року з 00:00  години  до 23:00 години буде  припинена  подача  води  абонентам  м. Покров з подальшим хлоруванням мереж міста у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт на водопровідних мережах та  підготовки обладнання до роботи в осінньо-зимовий  період. З 23:00 години 29 травня до 15:00 години  30 травня  абонентам буде подаватися вода з підвищеною дозою хлору.


08 05

Україна приєдналася до європейської традиції і цього року вперше відзначає 8 травня як День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 -1945 році. Саме цього дня 79 років тому в Європі настали перші хвилини довгоочікуваного вистражданого миру, який наближали і українці, в тому числі наші земляки.