Всi новини, сторінка 7

22 07

приватних підприємців, голів ОСББ, керівників підприємств, бюджетних установ  на необхідність виконання  обрізки насаджень в охоронних зонах  


22 07

Покров планомірно рухається у напрямку покращення життєвого простору містян. Нині триває реконструкція пішохідної зони вздовж вулиці Івана Малки, що на Руднику. Одне з найдовших і важливих транспортних сполучень досі не мало повноцінного пішоходу. Залишки вузького асфальту, особливо в негоду, не задовольняли потреб місцевих мешканців.


22 07

Постачальник «Дніпровські енергетичні послуги» дбає, аби кожен споживач мав повну та доступну інформацію про нарахування за електроенергію.


20 07

Він був Легендою і назавжди залишиться Постаттю в історії міста, для покровчан – як вчитель, наставник, людина великого небайдужого серця, відданого своїм землякам - своїй землі.


19 07

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості!


затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013р. № 115


19 07

Квартирне питання –  вічна тема. Після 1990 року, коли фактично було призупинено будівництво у малих містах України, вона стала однією з найболючіших. Не став винятком і Покров з квартирною чергою, у якій сотні родин очікували на щасливий ордер. Протягом десятиліть це питання стабільно залишається відкритим. Але сьогодні можна говорити про значні зрушення.


19 07

Сьогодні у міськвиконкомі відбулося засідання оперативного штабу за участі керівників комунальних підприємств та бюджетних установ. Обговорюючи поточні питання, освітяни доповідали про хід підготовки закладів до нового навчального року. У Центрі первинної медико-санітарної допомоги уклали 32528 декларацій, здійснили 283 профілактичних флюорографічних обстеження.


19 07

18 липня під головуванням заступника міського голови Наталії Бондаренко відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Покровської міської ради.


19 07

Відповідно до розпорядження міського голови від 18.06.2019  № 172-р  свою  роботу розпочинають профільні депутатські  комісії