Всi новини, сторінка 7

02 04

Конкурс із такою назвою зібрав творчих дітей Дніпропетровщини і символічно завершився у Всесвітній день поезії, 21 березня. Він проходив у номінаціях «Поезія» та «Проза» для трьох вікових категорій. 133 учня із 20 громад області подали на розгляд журі 237 творчих робіт. Взяли участь у Обласному літературному конкурсі й талановиті покровчани. Участь стала плідною, творчі школярі отримали призові місця.


02 04

На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні. - Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Короткий звіт за цей день.


02 04

Про це зранку повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. - Через падіння уламків в обласному центрі виникло два займання, які оперативно загасили. Пошкоджені двоповерхова будівля та пожежна частина.


02 04

Ветеранський простір 'Серцевір' запрошує ветеранів на масштабний захід – Всеукраїнські змагання з адаптивних видів спорту «Кубок Серцевіра», які відбудуться 6 квітня 2024 року у Чернігові. Це спортивні змагання серед ветеранів, які отримали поранення або ампутації внаслідок участі у бойових діях.


01 04

Сьогодні в одному з улюблених зон відпочинку міста – сквері біля центральної площі, з’явилися нові лавочки. Отримали їх у знак вдячності від воїнів 62 батальйону 103 бригади за допомогу, яку надає Покров.


01 04

Медзаклади продовжують стабільно виконувати свою головну роботу – надавати доступні медичні послуги тим, хто їх потребує.


01 04

Добровільний пожежний рух об’єднує мешканців громади та розвиває культуру пожежної безпеки. Після створення мережі підрозділів добровільної пожежної охорони (ДПО) час очікування пожежників у віддалених населених пунктах значно скорочується: з 40–70 до 5–20 хвилин. Добровольці - перші помічники професійних пожежних, які швидко реагують на пожежі та надзвичайні ситуації в громадах. Долучитися до пожежно-рятувального підрозділу можуть громадяни будь-якої статі та професії, які


01 04

На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні. Дорогі українці, українки! Вже два роки минуло, як цими днями наші воїни, усі наші люди вигнали російських окупантів із Київщини. Бородянка, Буча, Ірпінь, Гостомель, Мощун були місцями боїв, місцями боротьби українців за свою країну, за своє життя, за свій дім, вільний від зла.


01 04

Про це зранку повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. - Агресор вдарив по Червоногригорівській громаді. Застосував важку артилерію. Люди неушкоджені.


01 04

“Зростайте з Google: програма для малих бізнесів” – це безоплатна освітня програма для власників малих бізнесів та їхніх команд, у тому числі й ветеранських підприємств. Онлайн-програма стартує 3 квітня 2024 року і буде корисною як підприємцям із невеликою командою або власникам бізнесу без команди, так і особам, які мають ідею власної справи та не наважуються її почати. Зареєстровані учасники отримають доступ до: 8 тижнів безкоштовного навчання від підприємців для розуміння