Всi новини, сторінка 3

22 04

Медзаклади продовжують стабільно виконувати свою головну роботу – надавати доступні медичні послуги тим, хто їх потребує.


22 04

Найвищу ціну за волю України та спокійне мирне життя для кожного з нас заплатив ще один наш земляк - солдат, водій протитанкового відділення взводу вогневої підтримки десантно-штурмового батальйону Сергій Копил.


22 04

З настанням весни в сільськогосподарських підриємствах, в індивідуальних садах і городах розпочинається активне використання пестицідів та агрохімікатів. Поводження з пестицидами регламентовано законами України «Про пестициди і агрохімікати», «Про захист рослин», «Про бджільництво», ДСП 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві». Використання пестицидів, а також продаж їх населенню повинні


22 04

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» 22.04.2024 -23.04.2024, 24.04.2024


22 04

На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні. Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Кілька головних речей за цей день.


22 04

Громадська організація Юридична сотня спільно з фахівцями Міністерства у справах ветеранів,Міністерство соціальної політики України, Міністерство оборони України та Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine розробила “Пам’ятку учасникам російсько-української війни”. Мета — забезпечити військовослужбовців базовою інформацією щодо пільг, прав і соціальних гарантій, а також – надати рекомендації щодо порядку дій в певних ситуаціях. Безоплатно


22 04

Про це зранку повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. - Загиблих та постраждалих немає.


19 04

Сьогодні відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Покровської міської ради. На засіданні було розглянуто питання соціального спрямування. Проєкти рішень підготовлені профільними управліннями та відділами виконавчого комітету. Прийнято відповідні рішення.


19 04

З початку війни у місті пройшло реєстрацію близько 13 тисяч внутрішньо переміщених осіб, з них більш як 3 тисячі - діти. В управлінні праці та соціального захисту здійснено прийом 215 осіб для отримання довідок та оформлення запитів справ в інші райони, надання консультацій, у тому числі внутрішньо переміщеним особам із зони бойових дій.


19 04

Сьогодні місто зі скорботою прощалося з Максимом Скрипником, старшим сержантом, сапером інженерно-саперної роти групи інженерного забезпечення. Герой загинув поблизу населеного пункту Райгородка, що на Харківщині, йому було 46 років… У мирному житті талановитий спортсмен, тренер, майстер спорту України з легкої атлетики, він віддав найцінніше заради майбутнього своєї землі.