В Центрі соціальних служб Покровської міської ради Дніпропетровської області за минулий тиждень здійснено прийом 37 осіб, у тому числі - внутрішньо переміщених. Прийнято 1 заяву для здійснення оцінювання потреб родин з метою встановлення статусу дитині, як така що постраждала внаслідок воєнних дій. З цією метою фахівцями Центру відвідано родини за адресою їх фактичного місця проживання, складено відповідні акти оцінки потреб. У складі робочої групи фахівцями Центру відвідані 29 родин ВПО для перевірки