Всi новини, сторінка 3

17 02

Напередодні Валентинового дня центральна бібліотека для дітей запропонувала містянам змайструвати подарунки, приєднавшись до майстер-класу.


17 02

Стали відомі результати обласного конкурсу “Краще творче учнівське об'єднання еколого-натуралістичного профілю”, який проводив протягом грудня-січня обласний еколого- натуралістичний центр дітей та учнівської молоді.


17 02

В Україні у тестовому режимі запрацювала «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, куди може звернутися кожен, хто став жертвою домашнього насильства, за номером телефону – 1547.


ІНФОРМАЦІЮ ПРО АКТІАЛЬНІ ВИСТАВКОВО-ЯРМАРКОВІ ЗАХОДИ В УКРАЇНІ ТА ЗА КОРДОНОМ У 2020 РОЦІ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ НА САЙТІ МІНІСТЕРСТВА РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ, ТОРГІВЛІ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ ЗА ПОСИЛАННЯМИ:


17 02

13 лютого з моніторинговим візитом у місті побував експерт проекту “Енергоефективність у громадах ІІ” Андрій Бурлай. Проводилася оцінка роботи міста в рамках співпраці, обговорювалася подальша активність.


15 02

Покров вшанував учасників бойових дій на території інших держав.


14 02

Тридцять один рік тому було закінчено, так звану, Афганську війну, яка тривала майже 10 років. Саме 15 лютого 1989 року було виведено війська з Республіки Афганістан, поставлено крапку у подіях, що стали важким випробуванням для тисяч українських сімей. Цю війну назвали чужою та неоголошеною, але вона до цього часу відгукується болем для воїнів-інтернаціоналістів та тих родин, які так і не дочекалися синів додому. День вшанування учасників бойових дій на території інших держав – це пам'ять


14 02
14 лютого 2020 р. 998 Суспільство

Відбувся штаб

Сьогодні міський голова Олександр Шаповал провів чергове засідання оперативного штабу за участі керівників комунальних підприємств та бюджетних організацій. За інформацією управління освіти, на пробне ЗНО записалося 245 учнів.


14 02

На базі загальноосвітньої школи № 9 пройшов фінал міських змагань зі стритболу (баскетбол 3 на 3) серед учнів 10-11 класів. Загалом участь у турнірі взяло сім команд загальноосвітніх закладів Покрова. 13 лютого відбулися останні ігри, які мали визначити володарів призових місць.


14 02

14 та15 лютого з 9:00 до 17:00, у зв’язку з плановими роботами по заміні опор та монтажу кабелю СІП буде припинено постачання електроенергії на таких об’єктах: