Всi новини, сторінка 2

27 01

160 комплектів газових плит з балонами передані покровчанам, внутрішньо переміщеним особам, соціально вразливим категоріям - мешканцям приватного сектора громади. Така важлива допомога, ще один крок у тісній співпраці міського голови Олександра Шаповала з відомою громадською діячкою, волонтеркою Янікою Мерило та ГО «Героям Слава».


27 01

На цьому сьогодні наголосив міський голова Олександр Шаповал. - 338 доба війни. Завершується ще один тиждень. Ворог не припиняє терору Нікопольщини, тож всім необхідно бути пильними. Бережіть себе! Реагуйте на сигнали тривоги, - зазначив він. Міський голова підкреслив, що цей тиждень пройшов для Покрова у напруженому робочому ритмі. Всі комунальні підприємства, медичні й соціальні установи функціонують без збоїв. Всі послуги надаються у повному обсязі. Тривають відключення електроенергії згідно з


27 01

Про це зранку повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук. - Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 338 доба. Чергову неспокійну ніч пережила Нікопольщина, остання загроза артобстрілу тривала в районі майже 12 годин. Тамтешню Мирівську громаду окупанти атакували кілька разів поспіль з РСЗВ, випустивши по ній зо півсотні снарядів. Унаслідок обстрілів пошкоджено магазин, пекарню, салон краси. Також зачепило з десяток житлових будинків та господарських споруд, газогони, лінії


26 01

За інформацією Центру первинної медико-санітарної допомоги, за останню добу, станом на 16.00 26 грудня, виявлено два нових випадки коронавірусу, троє хворих одужало. Проведено 27 експрес-тестувань, усі результати негативні. 19 пацієнтів перебувають на лікуванні, трьох госпіталізовано.


26 01

Безпека та обізнаність дітей в умовах воєнного сьогодення - надважливі. Дитяче безпекове середовище, де у невимушеній обстановці можна проводити заняття з використанням різних активностей і одночасно вивчати правила безпечної поведінки в різних ситуаціях, сьогодні відкрили на базі гімназії №4. Це - “Клас безпеки”.


26 01

Інформація щодо вимкнення світла та перевірка поточних відключень електроенергії за адресою.


26 01

У ході підготовки до проведення чергової сесії міськради, пройшли засідання постійних депутатських комісій. Депутати обговорили питання, проєкти рішень, що виноситимуться на розгляд сесії. У роботі комісій також взяли участь керівники структурних підрозділів виконкому.


26 01

Про це сьогодні повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук та подякував нашим силам ППО за роботу. - Наслідки атаки по промисловому підприємству встановлюються. Щодо артилерійських обстрілів – у громадах минулося без ворожих ударів.


25 01

За інформацією Центру первинної медико-санітарної допомоги, за останню добу, станом на 16.00 25 грудня, виявлено один новий випадок коронавірусу, 5 хворих одужало. Проведено 32 експрес-тестування, усі результати негативні. 20 пацієнтів перебувають на лікуванні, двох госпіталізовано.


25 01

На сьогодні у місті зареєстровано понад 8 тисяч внутрішньо переміщених осіб, з них більш як дві тисячі - діти. За минулий тиждень продуктові набори отримали 1000 осіб ВПО.