Особливе значення та цінність мають успіхи молоді, яка нині досліджує історію, культуру та національну спадщину нашого народу. Учениці 10 класу ліцею № 3 Олександра Гродецька та Марія Кіяшко під керівництвом учителя історії та громадянської освіти Катерини Маірко здобули ІІ місце у XIX Міжнародному конкурсі з українознавства для учнів 8–11 класів закладів загальної середньої освіти.