Всi новини, сторінка 2

28 09

Міністерство у справах ветеранів України та Національний університет фізичного виховання і спорту України уклали угоду


28 09

Дніпропетровщина прийняла Конгрес місцевих та регіональних влад, про це повідомляє обласна військова адміністрація. Головував на ньому начальник ОВА Сергій Лисак. Захід зібрав керівників міністерств. Голів районів, громад і профільних фахівців. Долучилися й оборонці, правоохоронці та рятувальники. Під час дискусії порушили низку важливих питань. 


28 09

Про це зранку повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.


27 09

До уваги мешканців будинків № 8,12 по вул. Джонсона Бориса, будинків № 57,61,63,65 по вул. Центральна, будинку № 7, 7а по вул. Соборна! У зв’язку з аварійною ситуацією на водопровідних мережах 28.09.2023р. з 08.00 до 19.00 годин буде припинено водопостачання для виконання аварійно-відновлювальних робіт.


27 09

Покровчани другий рік поспіль долучаються до благодійної акції “Смілива гривня”, яку організовує Національний банк України. Вона триває з 4 вересня до 30 листопада, як чудова нагода підтримати наших військових, які впевнено тримають оборону та дають відсіч російському агресору.


27 09

На цьому наголосив у своєму зверненні Президент України.


27 09

Саме так зустріли День туризму мистецькі школи громади. Святу тих, хто не уявляє свого життя без подорожей, відкриває красу рідної країни, присвятили імпровізовані туристичні змагання.


27 09

Про це зранку повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. - Вночі ворог гатив з важкої артилерії по Мирівській громаді та самому Нікополю. Постраждали дві людини – чоловіки 44 та 68 років. Обидва у лікарні в стані середньої тяжкості.


27 09

В Україні триває розвиток експериментального проєкту Мінветеранів із впровадження інституту помічника ветерана


26 09

Театральний колектив Будинку творчості дітей та юнацтва — Звичайні дива” відзначився в обласному фестивалі дитячих театральних колективів закладів освіти “Театральна мозаїка”. Загалом у фестивалі взяли участь 47 дитячих театральних колективів, а це майже 500 дітей з усієї Дніпропетровщини.