Всi новини, сторінка 2

16 08

Цього тижня у місті продовжувалися планові заходи з благоустрою. Зокрема, розпочалися роботи з відновлення тротуару по вулиці Чиатурській вздовж будинків № 2 та 4. Тут проведено підготовчі роботи і вже встановлюють бордюри.16 08

Іноді через складні життєві обставини трапляється так, що дитина тимчасово не може проживати зі своїми батьками чи іншими законними представниками. Аби не допустити потрапляння таких дітей до сиротинця та набуття травматичного досвіду, у Покрові впроваджується нова соціальна послуга — патронат над дитиною.


16 08
16 серпня 2019 р. 105 Суспільство

Відбувся штаб

Сьогодні міський голова Олександр Шаповал провів чергове засідання оперативного штабу за участі керівників комунальних підприємств та бюджетних установ. В обговоренні поточних справ, акцент робився на підготовці до осінньо-зимового періоду.


15 08

З метою реалізації з 01.10.2019 Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів


15 08

Виконавчим комітетом Покровської міської ради приймаються пропозиції від власників нерухомого майна загальною площею від 31 кв.м. до 45 кв.м. для придбання житла для дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та  осіб з їх числа.


15 08

Створюючи родину, кожний розраховує на підтримку з боку партнера, та трапляється, що саме він стає головною небезпекою. Доки є сили - про це мовчать, вважаючи сміттям, яке не варто виносити з дому. Та насправді домашнє насильство — не внутрішньо сімейні справи, а протиправні дії, яким немає виправдання і з якими не можна миритися.


14 08

Заняття фізкультурою і спортом є важливою складовою фізичної і психологічної реабілітації ветеранів бойових дій. Сьогодні у Покрові нараховується кілька сотень учасників антитерористичної операції на Сході України, яким допомагають влитися у соціальне повноцінне життя громади.


13 08

За кілька тижнів новий навчальний рік. Підготовка до якого полягає не лише у придбанні одягу для приладдя, а й проходженні медичного огляду.Щорічну профілактику проводять для виявлення у дітей захворювань, та запобігання масовим колективним інфекціям.


12 08

На минулих вихідних парк порадував мешканців та гостей міста не лише традиційними розвагами — пінною дискотекою, кінотеатром просто неба та іншими активностями для дітей, а й новим декором. Молодим батькам особливо припала до смаку креативна фотозона, яку в п'ятницю оздоблювали учасники нещодавно створеного “Мама клубу”. Як і всі інші цікаві й корисні ідеї, її підтримав міський голова Олександр Шаповал.