Всi новини, сторінка 2

12 04

З початку війни у місті пройшло реєстрацію близько 13 тисяч внутрішньо переміщених осіб, з них більш як 3 тисячі - діти.


12 04

- Саме цього року потрібно сконцентрувати весь спільний потенціал на тому, щоб захистити і Україну, і незалежність кожного народу, який межує з Росією. Про це Президент Володимир Зеленський заявив під час пресконференції за підсумками саміту Ініціативи трьох морів.


12 04

11 квітня 2024 року Міністерство у справах ветеранів України, Український ветеранський фонд Мінветеранів (УВФ) та ІСАР Єднання розпочали реалізацію грантів конкурсу “Варто: Єднання”. Основна мета цієї програми — реінтеграція та підтримка ветеранів та їхніх родин через послуги громадських об’єднань, які своєю чергою посилять свої спроможності та якість послуг у сфері захисту прав і свобод, задоволення суспільних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів ветеранів та


12 04

Про це зранку повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. Уламки впали на територію об'єкту критичної інфраструктури. Там сталася пожежа. Рятувальники вогонь приборкали.


11 04

Сьогодні покровчани разом з усією світовою спільнотою згадують події Другої світової, котрі є однією з найбільших катастроф 20 сторіччя – трагедію нацистських катівень. Саме 11 квітня 1945 року в’язні Бухенвальду підняли інтернаціональне повстання, цей день увійшов в історію символом мужності, нескореності, незламної людської гідності.


11 04

На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні. Дорогі українці, українки! Коротко про цей день.


11 04

Про це зранку повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. Збили над областю 5 БпЛА. Два на Криворіжжі та один – у Павлоградському районі.


11 04

Такою має бути основа нової ветеранської політики, над якою наразі працює Міністерство разом із ветеранською спільнотою та громадським сектором. Про це заявив виконуючий обов'язки Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун під час Veterans’ Reintegration Conference, організованої за ініціативи Міністерства економіки України, НБУ та ЄБРР


10 04

З 12 квітня розпочинає роботу дитячий майданчик на бульварі Шевченка.


10 04

В Центрі соціальних служб Покровської міської ради Дніпропетровської області здійснено прийом 22 осіб, у тому числі - внутрішньо переміщених. Прийнято 9 заяв для здійснення оцінювання потреб родин з метою встановлення статусу дитині, як така що постраждала внаслідок воєнних дій. З цією метою фахівцями Центру відвідані родини за адресою їх фактичного місця проживання, складені відповідні акти оцінки потреб.