Всi новини, сторінка 15

23 05

У ході підготовки до проведення чергової сесії міськради, пройшли засідання постійних депутатських комісій. Депутати обговорили питання, проєкти рішень, що виноситимуться на розгляд сесії. У роботі комісій також взяли участь керівники структурних підрозділів виконкому.


23 05

З перших днів повномасштабного вторгнення фонд надає допомогу людям, які втратили домівки, вимушені були шукати прихисток далеко від дому. Крім гуманітарних вантажів передбачена і психологічна підтримка. З внутрішньо переміщеними особами працює команда досвідчених психологів.23 05

На цьому наголосив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.


23 05

Допоміжними засобами реабілітації безоплатно забезпечуються особи та діти з інвалідністю, діти з порушеннями опорно-рухового апарату, військовослужбовці, особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист", постраждалі особи...


23 05

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» 25.05.2024


22 05

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету Покровської міської ради. На засіданні було розглянуто питання "Про стан реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству в Покровській міській територіальній громаді”, з якого доповідала заступник міського голови Ганна Відяєва, також  питання архітектури, економіки, соціальні та кадрові. З усіх прийняті відповідні рішення.


22 05

22 травня – 163-я річниця від Дня перепоховання Тараса Шевченка. Цього дня покровчани вшанували пам’ять Пророка.  Вихованці творчих осередків міста, працівники закладів культури, городяни поклали квіти до пам'ятника  Великому Українцю. Згадували історичні факти, діти декламували вірші генія української літератури.  Тематичні онлайн-заходи, присвячені видатній даті, пройшли у закладах культури й освіти.


22 05

Мета програми: сприяти економічному розвитку областей, підтримувати молодих підприємців/-миць та громадські організації у розвитку.


22 05

За сприяння благодійників триває встановлення металопластикових вікон у дитячому та терапевтичному корпусах Центральної міської лікарні. Заміна вікон на сучасні, енергозберігаючі проходить у рамках програми, створеної американською організацією Global Empowerment Mission у партнерстві з The Howard G. Buffett Foundation. Представники GEM і HGBF працюють по всій Україні, тепер і у Покрові.