Всi новини

22 03

Мешканці громади та внутрішньо переміщені особи можуть скористатися “ПУНКТАМИ НЕЗЛАМНОСТІ” за наступними адресами:

22 03

У зв’язку з наймасштабнішою ракетною атакою російської федерації за останній час на українську енергетику, є влучання та пошкодження об’єктів генерації системи переподачі та розподілу електроенергії, у зв’язку з чим на території Покровської міської територіальної громади застосовуються стабілізаційні екстерні відключення електроенергії.

05 07

У разі  надзвичайної  ситуації на  Запорізькій  АЕС, у Покрові діятимуть 12 пунктів евакуації населення. Звертаємо увагу: евакуація населення не оголошена. Проте місто готове до будь-якого  розвитку подій на Запорізькій  АЕС, затверджено план евакуації, який у тому числі визначає місця розташування збірних евакуаційних пунктів.

02 06

Перелік захисних споруд цивільного захисту (оновлений) розташованих в межах Покровської міської територіальної громади

24 07

У рамках університету третього віку у територіальному центрі Покрова розроблена та успішно діє програма психологічної підтримки підопічних.


24 07

Спекотна погода - не перепона для комунальників. Свої професійні обов'язки вони виконують, як завжди, відповідально - трудяться для забезпечення комфорту мешканців, оперативно реагують на виклики.


24 07

На цьому у своєму зверненні наголосив Президент України Володимир Зеленський. - Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!


24 07

Про це зранку повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. Ввечері агресор поцілив десятком артснарядів по Марганецькій громаді, що на Нікопольщині.