Всi новини, сторінка 9

03 04

Приносити користь довкіллю, водночас покращуючи свою фізичну форму - виявляється таке можливо. Переконатися тепер зможуть і покровчани, які наприкінці наступного тижня приєднаються до плогінгу - мегапопулярного у всьому світі виду тренувань.


01 04

Освіта Протягом тижня у закладах освіти проведено засідання атестаційних комісій І рівня. Управлінням освіти та центром зайнятості проведено спільну профорієнтаційну роботу в рамках проекту “Професія поруч”.


29 03
29 березня 2019 р. 156 Суспільство

Відбувся штаб

Сьогодні міський голова Олександр Шаповал провів чергове засідання оперативного штабу за участі керівників комунальних підприємств та бюджетних установ.


27 03

Днями зловмисники завдали шкоди спільному майну. До креативу не вдавалися - вчергове побили урни. У понеділок комунальники виявили розтрощену урну по вулиці Центральній і перекинуту по Медичній. Учора звалену сміттєву урну з купою сміття побачили пішоходи, прямуючи доріжкою від спортивного магазину до дитячого садка №13.


26 03

Освіта На базі Будинку творчості проведено ІІ міський тур Всеукраїнської вікторини “Знавець олімпійського спорту” серед учнів закладів загальної середньої освіти міста. І місце посіли учні СЗШ №9 та ліцей, ІІ м. — НВК №1, НВО, ІІІ-м. — СЗШ №4 та № 6.


22 03

Протягом останніх двох років в Україні триває спалах кору - одного з найбільш заразних захворювань у світі. У січні минулого року кір з'явився на Дніпропетровщині. До останнього часу Покрову вдавалося контролювати ситуацію. Тривала посилена кампанія з вакцинації, передусім дитячого населення, наблизивши рівень його охоплення до 90%. Дорослих теж запрошували прийти, аби надолужити пропущені в дитинстві щеплення.


22 03

Така сумна статистика цього тижня. На жаль, весна не для всіх є часом творення, для декого – навпаки. Разом з активним процесом благоустрою, що розпочався у Покрові з настанням тепла – поточний ремонт доріг, капітальний ремонт покрівель - зафіксовано й випадки вандалізму.


21 03

У ДТЕК “Дніпровські енергетичні послуги” повідомляють про завершення процесу перерахування помилкових сплат за електроенергію, здійснену споживачами у січні за старими реквізитами. Нагадаємо, що з початку року триває перший етап державної реформи енергоринку з метою приведення його до європейської моделі і створення конкуренції на ринку цих послуг.


20 03

Освіта На минулому тижні управління освіти взяло участь в обласній науково-методичній конференції “Роль методичних служб регіонів області у створенні якісної дошкільної освіти" на базі Дніпропетровської академії неперервної освіти. Організовано участь п'ятдесяти учнів випускних класів у навчальних стрільбах на військовому полігоні Кривого Рогу.


19 03

Інтерес до ігрових змагань з використанням комп'ютерних технологій стрімко охоплює аудиторію Z-покоління, і сьогодні з цим не можна не рахуватися. Актуально, аби віртуальна реальність була не просто розвагою, а стала активністю, яка розвиває і тренує розумові та фізичні навички. Враховуючи запити молоді та тенденції цифрового суспільства, у Покрові кіберспорту відкрита “зелена” дорога.