Всi новини, сторінка 9

09 10

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" розповіла про впровадження нової державної ветеранської політики в регіонах ➡Докладніше - у


06 10

АКТУАЛЬНО!!! Доводимо до відома інформаційний матеріал розроблений благодійною організацією «Благодійний Фонд «Право на захист», який містить етапи оформлення інвалідності дитині.


06 10

Проведення ветеранських форумів у регіонах сприятиме реінтеграції ветеранів війни, — Олег Должок, ветеран, член Національної збірної України на Invictus Games 2023, срібний призер змагань у веслуванні


06 10

Трудове законодавство у цікавих анімаціях Державна служба України з питань праці


05 10

Контррозвідка Служби безпеки затримала на Чернігівщині інформатора спецслужб рф, який збирав розвіддані про українські війська та критичну інфраструктуру у прикордонних районах області.


05 10

Триває розвиток експериментального проєкту Мінветеранів із впровадження в Україні інституту помічника ветерана. На 400 запланованих посад помічників у чотирьох пілотних регіонах є понад 450 кандидатів. Про це повідомила генеральний директор Директорату стратегічного планування та євроінтеграції Мінветеранів Світлана Березіна в ефірі національного телемарафону “Єдині новини”.


04 10

У Дніпропетровській області триває реалізація експериментального проєкту Мінветеранів із запровадження в Україні інститут помічника ветерана. Регіон є одним з чотирьох пілотних. Наразі тут вже 21 кандидатів у помічники пройшли всі етапи відбору і нещодавно розпочали профільне навчання у Центрі ветеранського розвитку.


03 10

Тільки вчора повідомляли про хуліганські дії зловмисників, як сьогодні мешканці селища знову фіксували нові руйнування. Вандали потрощили лавочки, встановлені у зонах тихого відпочинку парку. Вочевидь, орудували вечірньої пори. Не лише виламали секції лавок, а й залишили свої «автографи». Цією справою вже займаються правоохоронці, комунальники ж лагодять та приводять до ладу зламане невідомими.


03 10

У межах ініціативи першої леді Олена Зеленська з розробки та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? відбулось сьоме засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.


02 10

Розбиті ліхтарі, потрощені лавочки, зламані урни та секції забору – таким побачили парк Гірників, що у селищі Рудник, після чергових «розваг» «відвідувачів». Парк вже ставав мішенню зловмисників, цього разу вандали трощили все на своєму шляху. Навмисне руйнували місце відпочинку, облаштоване з турботою та любов’ю.