Всi новини, сторінка 9

24 10

Аби останні теплі дні запам’яталися надовго, учасники Мама Клубу провели свою чергову зустріч у центральному парку. Відділ молоді та спорту спільно з відділом культури виконкому організували для малечі та їхніх матусь ігрову розважальну програму.


24 10

Тепліше і чепурніше стало у яслах-садочку №5 “Червона Шапочка” після утеплення фасаду. Роботи тривали від середини серпня до кінця вересня. Після монтажу теплоізоляційних блоків та нанесення спеціального захисного шару, стіни оздобили фактурною штукатуркою, вдало скомбінувавши на бежевому фоні чотири кольори.


23 10

ГО «Незламний козацький дух» не лише запрошує на гостини, а й ініціює добрі справи.


22 10

Освіта Організовано показ виїзної виставки на тему безпечної життєдіяльності дітей від Дніпропетровського академічного обласного українського молодіжного театру. Освітяни взяли участь у вебінарі “Нова українська школа в системі Державного стандарту освіти”. Протягом тижня здійснювався моніторинг відвідування учнів та електронної реєстрації дітей до закладів освіти.


22 10

Вихованці школи робототехніки побували на найбільшому технічному і науково-популярному фестивалі Східної Європи та головному інженерному шоу країни - Interpipe TechFest - 2019. На минулих вихідних до Дніпра з'їхалися інженери, науковці, винахідники, освітяни, зацікавлена молодь, аби побачити самі останні революційні технології, проекти та стартапи.


21 10

18 жовтня у  міськвиконкомі відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.  На розгляд було винесено чотири питання, матеріали з яких  були детально вивчені фахівцями служби у  справах дітей, опрацьовані  членами  комісії.


18 10

Напередодні дня народження Покров прикрасився новим арт-об'єктом. Містяни з цікавістю спостерігали, як на стіні багатоповерхівки по вулиці Григорія Тикви “оживає” образ дівчинки, що тримає собачку. За появою першого в місті муралу слідкували у соціальних мережах, коментуючи процес та виставляючи нові фото. Кінцевий результат підкорив навіть скептиків — настінний малюнок вийшов “справжнім”, дуже добрим і позитивним.


18 10

Педагоги взяли участь у вебінарах «Лайфхаки щодо формування трикутника успішних взаємин: педагоги − діти − батьки»;«Квести й онлайн-тести: ідеї та способи втілення». Триває підготовка до проведення першого етапу конкурсу «Учитель року – 2020», атестації освітян.


17 10

Фінальний акорд свята зібрав повну центральну площу. Покровчани родинами святкували день народження рідного дому, яке об’єднує та надихає.


16 10

Свято презентувало розмаїття мистецьких напрямків та жанрів, на які багатий Покров - місто, що буквально дихає творчістю.