Всi новини, сторінка 8

18 04

Матеріали до зали, що розповідає про Другу світову війну, часи окупації краю,  передали закладу співробітники міського архіву.


17 04

Виявляти повагу до старшого покоління, їх мудрості та досвіду можна по-різному. У Покрові допомагають літнім людям розкритися - зробити своє життя активним, якісним, веселим та цікавим.


16 04

Освіта Проведено зональні змагання з футболу серед школярів 2006 р.н. з Покрова, Нікополя та Томаківського району, де наша команда посіла І місце. На стадіоні “Авангард” пройшли міські змагання з допризовної підготовки юнаків. На І місці команда СЗШ №9, ІІ місце за СЗШ №6, ІІІ місце здобула команда НВК №2.


15 04

Перший екологічний забіг пройшов цієї суботи. Озброївшись рукавичками й пакетами, ентузіасти прибирали сміття у Зоні відпочинку, даючи старт важливому починанню.


15 04

Приєднавшись до Покрова у складі Шолохівського старостинського округу, мешканці прилеглих селищ відчувають переваги нового статусу, зокрема і в якості надання соціальних послуг.


12 04

Трагедія фашистських концтаборів є однією з найбільших катастроф 20-го сторіччя і спільним болем усього цивілізованого людства. За різними оцінками через це пекло пройшло до 20 мільйонів людей з 30 країн світу, з яких загинуло більше 11 мільйонів.


11 04

У самому серці Берліна, поруч з Рейхстагом та Бранденбурзькими воротами, розташовано Меморіал жертвам Холокосту. Серед сотень пам’ятників, розкиданих світом, він займає особливе місце . Тут завжди людно і багато молоді, тема Холокосту для Німеччини, то ніби одвічне спокутування провини, пересторога й попередження.


10 04

У Покрові розпочався новий набір слухачів на курси перепідготовки військовослужбовців — демобілізованих учасників АТО. Навчання відбувається в межах реалізації проекту “Допомога в соціальній адаптації звільнених військовослужбовців ЗСУ” у співпраці України з Північноатлантичним альянсом.


10 04

З вересня минулого року на базі НВО було відкрито позашкільне відділення. Як і передбачалося, багатофункціональна установа нині стала не лише центром дозвілля для дітей, а повноцінним громадським простором для мешканців віддалених мікрорайонів міста. Послуги, що там надаються, цікаві і жителям прилеглих селищ, навіть віддалених, які не належать до нашої громади.


08 04

Нові павільйони для очікування громадського транспорту днями змонтували на зупинках “Пляжна” та “Ремзавод”. Перші в цьому році, вони поповнили довгий перелік сучасних конструкцій зі зручними посадковими майданчиками, встановлені за останній час.