Всi новини, сторінка 8

08 11

9 листопада у нашій країні відзначають День української мови та писемності на честь українського літописця Нестора — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Чимало тематичних заходів у закладах міста пройшло напередодні свята, а сьогодні у Покрові традиційно писали щорічний диктант національної єдності.


07 11

З нагоди ювілейної дати жінка приймала вітання та подяку за багаторічну та самовіддану працю від міського голови Олександра Шаповала. Теплі слова, квіти та подарунки до сліз зворушили Аллу Миколаївну.


05 11

Реалізовано п'ятий заключний проект-переможець цьогорічного бюджету участі , який називається “Через рух до здоров'я”. За умовами міської Програми партиципаторного бюджетування, підтримані містянами ідеї мають бути втілені в життя до кінця календарного року за бюджетний кошт. Понад півтисячі голосів покровчани віддали за те, аби в дитячому садочку №13 з'явилося сучасне корекційне та спортивне обладнання для дітей з особливими освітніми потребами.


04 11
4 листопада 2019 р. 1251 Суспільство

Місто за тиждень

Освіта Поки школярі відпочивали на канікулах, зусилля вчителів були спрямовані на підготовчу, методичну та організаційно-педагогічну діяльність. Проведено засідання міських методичних об'єднань вчителів-предметників, семінар-практикум для вихователів дошкільних закладів. В управлінні освіти пройшло інструктивно-організаційне засідання членів журі конкурсу “Учитель року — 2020” у номінації початкова освіта.


01 11

31 жовтня пройшло чергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Покровської міської ради.


30 10

Днями в Ізраїлі завершилися змагання Чемпіонату Європи зі спортивної акробатики серед юнаків і юніорів. Честь представляти Україну у складі Збірної команди на цьому турнірі отримали відразу дві пари вихованців відділення акробатики міської ДЮСШ ім. Дані Дідіка. Вихованці тренера Ольги Образцової : Орина Забутна — Спартак Заульський і Катерина Гужва — Артур Євтушенко.


30 10

Нікопольське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області попереджає мешканців міста Покров про фальсифіковані продукти харчування, які можуть з’явитись в реалізації у торгівельній мережі та на ринках міста.


29 10

Освіта Минулий тиждень був останнім перед канікулами. На базі ліцею проведено щорічну конкурсно-розважальну програму «Дитинка-перлинка», цьогоріч всі учасники стали переможцями в різних номінаціях. Проведено міські змагання з баскетболу серед одинадцятикласників. Перше місце за командою СЗШ №6, друге – НВК №1, третє – СЗШ №9.


29 10

26 жовтня у Покрові пройшло щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення. Перевірити рівень своє фізичної форми до дитячо-юнацької спортивної школи ім. Дані Дідіка прийшли як діти, так і дорослі поважного віку. Звісно, що для кожної категорії були встановлені свої нормативи. Допуск до участі в оцінюванні відбувався лише після вимірювання тиску й огляду лікарями.


28 10

У цей історичний день, сповнений скорботи і пам’яті, покровчани воздавали молитву за загиблими у Другій Світовій, покладаючи квіти до меморіалів. Згідно з розпорядженням міського голови Олександра Шаповала, у місті відбулися заходи, присвячені визначній даті.